Obrazek

[b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

Wiadomość
Autor
Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

[b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#1 Post autor: Dracheta z Łazarza » 21 lip 2010, 06:42

Jestem na wakacjach w Czaplinku.Wczoraj udało mi sie szpetnie uszkodzic miske olejową. :oops: Prosze o kontakt klubowiczów z okolic w razie przewidywanych kłopotów z miejscowymi grzebkami..... Żeby nie panikować przed czasem proszę ewentualność pomocy zgłosic smsem na mój nr 501 076 796. Daj Boże nie będę musiał skorzystać. Takie moje zabezpieczenie w razie w. Pozdrawiam wszystkich wypoczywających! :D
0 x

Awatar użytkownika
maciejpaw
Posty: 259
Rejestracja: 8 sty 2010, 21:12
Multipla: 1,6,100KM,2000
Gadu-Gadu: 11400247
Lokalizacja: Poznań

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#2 Post autor: maciejpaw » 21 lip 2010, 08:16

wracaj do poznania i wiedż do warsztatu do mariusza to jedyny znany mi fachowiec i uczciwy mechanik
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#3 Post autor: Dracheta z Łazarza » 22 lip 2010, 07:55

Wracać na lawecie? To tak jak z boju na tarczy.... NIGDY!:mrgreen: A przyczepka z motoparalotnią za lawetą, faaaajno.......Nieeeee!!! Dzięki dobrym ludziom miejscowym już wszystko załatwione. Mulcia wróci do domu z nowym olejem w zaspawanej misce. A do Mariusza, Macieju tak czy owak wpadnę. Trzeba poznać takiego fachmana.
Pozdrowaśki z Czaplinka.
0 x

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#4 Post autor: MultiplaGT » 22 lip 2010, 21:29

Dracheta z Łazarza pisze:Wracać na lawecie? To tak jak z boju na tarczy.... NIGDY!:mrgreen: A przyczepka z motoparalotnią za lawetą, faaaajno.......Nieeeee!!! Dzięki dobrym ludziom miejscowym już wszystko załatwione. Mulcia wróci do domu z nowym olejem w zaspawanej misce. A do Mariusza, Macieju tak czy owak wpadnę. Trzeba poznać takiego fachmana.
Pozdrowaśki z Czaplinka.

Hejko

Widze że szybka akcja już byla :) Jak by co to jutro jeszcze jestem gotowy do akcji :)

Qurcze, ostatni na allegro było jakies skrzydło szeleszczące na sprzedaż, kpl 1800pln.... a ja się zastanawialem :(

Bo zabawa zapewne mega :) To pomyslnych wiatrów

pozdrawiam
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#5 Post autor: Dracheta z Łazarza » 24 lip 2010, 10:17

Dzięki Multipla GT! Ale mnie chłopie wystraszyłeś mnie tym zainteresowaniem allegrowskim skrzydełkiem za 1800 zeta i to w komplecie (ciekawe z czym ?). Jak Ci zycie niemiłe - wchodź w to! A jak jeszcze chcesz pożyc i doświadczyć nirvany na wysokściach - służe radą. Na początek obowiązkowy kurs zakończony zdobyciem świadectwa kwalifikacji. Potem... ale to juz dalsza historia.Nie zaczynaj od kupna czegokolwiek do latania bez wiedzy należytej. No chyba,że potrzebujesz skrzydełka jako, powiedzmy...efektownego daszku np. na działkę albo na Twoja GTinkę :lol:
Hejo......
a do Mariusza wpadnę,żeby zobaczył dlaczego ta q...ska winda do koła zapasowego jak poszła w dół - tak i została i się wesoło dynda...Koło dojazdowe jakoś wydłubałem, właściwie to spadło samo...hi.hi.hi Ja nie mogę, co za porąbany italianiec takie cóś wymyślił???? I nie pytaj proszę, po co to robiłem. :oops:
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#6 Post autor: Dracheta z Łazarza » 24 lip 2010, 10:20

już wiem co jest w tym komplecie do skrzydła paralotni za 1800z. Ruska trumna! :lol:
0 x

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#7 Post autor: MultiplaGT » 25 lip 2010, 11:01

Dracheta z Łazarza pisze:Dzięki Multipla GT! Ale mnie chłopie wystraszyłeś mnie tym zainteresowaniem allegrowskim skrzydełkiem za 1800 zeta i to w komplecie (ciekawe z czym ?). Jak Ci zycie niemiłe - wchodź w to! A jak jeszcze chcesz pożyc i doświadczyć nirvany na wysokściach - służe radą. Na początek obowiązkowy kurs zakończony zdobyciem świadectwa kwalifikacji. Potem... ale to juz dalsza historia.Nie zaczynaj od kupna czegokolwiek do latania bez wiedzy należytej. No chyba,że potrzebujesz skrzydełka jako, powiedzmy...efektownego daszku np. na działkę albo na Twoja GTinkę :lol:
Hejo......
a do Mariusza wpadnę,żeby zobaczył dlaczego ta q...ska winda do koła zapasowego jak poszła w dół - tak i została i się wesoło dynda...Koło dojazdowe jakoś wydłubałem, właściwie to spadło samo...hi.hi.hi Ja nie mogę, co za porąbany italianiec takie cóś wymyślił???? I nie pytaj proszę, po co to robiłem. :oops:



hejko ejko :)

Alee złoty Chlop z Ciebie normalnie tylko mega szkoda że troche daleko mieszkasz. Od kilku lat myslałem własnie o Multipli i lataniu, jednak padło pierwsze na Multiple :) Ale mam nadzieje ze na przyszły sezon jakieś skrzydełko sie uda wyczarować. Jak by co to juz wstępne obeznanie mam bo juz raz się "przeleciałem" z paralotniarzem hyhy No i mam małe skrzyło , latawiec 3,5m akrobacyjny rozpiętosci. No i terazna allegro fajna ksiązka jest , moze i lekka zbierzność nazwisk , zbyt dobrze nie kojaząca się ostatnio z dobrymi lądowaniami
http://allegro.pl/item1158963247_nauka_ ... ynski.html

Może jeszcze podjedziesz kiedyś na fajne loty do Władysławowa, tam jest super, nawet bez motorka, wysoki dlugi klif no i plaża :)

pozdrawiam serdecznie i pomyślnych wiatrów :)

P.S

a no i windy do koła na szczęscie nie mam bo mam gazik tam :)
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#8 Post autor: Dracheta z Łazarza » 25 lip 2010, 11:23

Eeeee, nie kupuj tego. Tu masz link do o WIELE lepszej ksiązki.
http://www.dudek.eu/literatura/paralotniarstwo.html
Z Dudkiem dalej zalecisz niż z Kaczorem...nomen-omen. Amen!
A tydzień to sobie zarezerwuj na szkolenie - blisko masz co najmniej 2 szkoły. Sprawdź w necie.
Dzięki za zaproszenie ale ja w zasadzie tylko na trajce zapylam...
U mnie najpierw latanko a Multipla wpadła mi sama , nie wiem skąd - chyba słuszny wybór a w ten weekend okaże sie czy podoła wymaganiom przewozowo-campingowym. 31 VII pod Bydgoszcza II edycja słynnego na kraj cały pikniku lotniczego
http://www.odsmigla.com/law.html , za co organizatorka wyrok dostała z doniesienia jakiegos miejscowego policmajstra - bo sie synusiowi jego naraziła...Było głośno w TV. A ja polatam w zawodach o puchar wójta! Ciekawe co naleją do niego, może wyrób regionalny ? :shock: - w kazdym razie mam zamiar tam campingować z mulcią.
0 x

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#9 Post autor: MultiplaGT » 25 lip 2010, 12:08

Dracheta z Łazarza pisze:Eeeee, nie kupuj tego. Tu masz link do o WIELE lepszej ksiązki.
http://www.dudek.eu/literatura/paralotniarstwo.html
Z Dudkiem dalej zalecisz niż z Kaczorem...nomen-omen. Amen!
A tydzień to sobie zarezerwuj na szkolenie - blisko masz co najmniej 2 szkoły. Sprawdź w necie.
Dzięki za zaproszenie ale ja w zasadzie tylko na trajce zapylam...
U mnie najpierw latanko a Multipla wpadła mi sama , nie wiem skąd - chyba słuszny wybór a w ten weekend okaże sie czy podoła wymaganiom przewozowo-campingowym. 31 VII pod Bydgoszcza II edycja słynnego na kraj cały pikniku lotniczego
http://www.odsmigla.com/law.html , za co organizatorka wyrok dostała z doniesienia jakiegos miejscowego policmajstra - bo sie synusiowi jego naraziła...Było głośno w TV. A ja polatam w zawodach o puchar wójta! Ciekawe co naleją do niego, może wyrób regionalny ? :shock: - w kazdym razie mam zamiar tam campingować z mulcią.

hyhy dzięki bardzo

Słyszałem, babeczka dała swoje pole na lotnisko i byla afera, chociaz inspektory wszystkie powiedzialy ze jest w miare ok :)

To powodzenia i bedziem patrzec w TV :)

pozdrawiamy
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: [b]Mayday, Mayday z Czaplinka![/b]

#10 Post autor: Dracheta z Łazarza » 7 sie 2010, 03:13

Hej tam w Gdańsku!
Jak chcesz latać to musisz czasem wstać o tak barbarzyńskiej porze (no chyba,że jesteś wędkarzem, piekarzem...:). Ja już gotowy do lotów - czekam na kumpla i jedziemy polatać przed spodziewanym pogorszeniem pogody. I jak? Książka Dudkowa kupiona? Tylko pamiętaj - kurs a nie latanie z książek
Nawet filmik Ci znalazłem na ten temat: http://www.youtube.com/watch?v=XIkpwRC04Ps
No a na kursie (może w Borsku) będziesz miał tak: http://www.youtube.com/watch?v=YFCD7npN8x4&NR=1
Pogmeraj sobie w Youtubie - jest mnóstwo poglądowego materiału.
Pozdrowionka
A w Czarżach na zawodach było nas w powietrzu ok.20! Pucharu nie zdobyłem ale łącznie 3,5 h zalatałem (od Fordonu wzdłuż Wisły aż do Chełmna)
0 x

ODPOWIEDZ