Obrazek

TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produktów

tutaj można pisać o wszystkim
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produktów

#1 Post autor: Darraz » 6 maja 2013, 23:56

W tym temacie chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji dotyczących produktów i usług firmy TUNAP, która pojawiła się na zlocie w Sielpi prezentując nam kilka ciekawych produktów oraz umożliwiając wielu z nas bezpłatne czyszczenie klimatyzacji. Pewnie nie tylko mnie interesuje jak środki zaprezentowane przez TUNAP zadziałały w waszych pojazdach i jakich środków użyliście (nie wiem dokładnie jakie produkty prócz prezentowanych przez pana Jacka znajdowały się w zestawach wręczanym zwycięzcom różnych konkursów). Ciekawi mnie również efekt czyszczenia klimatyzacji oraz to jak długo w klimatyacji nie pojawiał sie znów przykry zapach (mam nadzieję, że nie pojawi się zbyt szybko i system opracowany przez TUNAP działa rzeczywiście lepiej niż inne).
Jak najszybciej postaram się umieścić relację filmową z prezentacji - szczególnie dla tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w niej podczas zlotu.
Wasze opinie i spostrzeżenia są ważne ponieważ nie ma ich zbyt wielu na forach czy stronach internetowych.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
KRIS77
Klubowicz
Posty: 153
Rejestracja: 27 cze 2012, 17:45
Multipla: MKII 1,6 +LPG
Skype: krzysztof.czeslaw.kozakowski
Lokalizacja: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
x 1

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#2 Post autor: KRIS77 » 7 maja 2013, 08:50

Cześć.

Dla wszystkich, którzy już stestują produkty TUNAP i podzielą się doświadczeniem w imieniu Jacka (TUNAP) już z góry dziękuję.
Pracujemy z Jackiem nad wsadem produktów TUNAP do e-sklep BILEX.
Już za kilka dni powinny się tam pojawić.

Pozdrawiam
Kris
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#3 Post autor: wojtus » 7 maja 2013, 11:57

Moje pierwsze doświadczenia opisałem zanim pojawił się ten wątek, więc podam tylko linka, po co przepisywać. chyba że admin przeniesie wypowiedź.
http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... pic#p24697" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#4 Post autor: Darraz » 7 maja 2013, 15:41

To ja Cię może zacytuję:
wojtus pisze:Na zlocie w Sielpii wygrałem jakieś chemiczne cuda, w domu zaczałem czytać co do czego służy i na jednej z flaszek pisze pasy bezpieczeństwa. To ja nic tylko do samochodu i sprawdzać bo jak by inaczej. Przeczyściłem pasy wilgotną szmatką z płynem, odczekałem trochę i zacząłem psikać tym cudeńkiem po pasach, według instrukcji. Powiem wam, pomogło.Pasy wciągają się do końca, nie zatrzymują się w drodze żeby im ręką pomóc. Nie wiem jak długo się efekt utrzyma, na razie sam się zdziwiłem że tak gładko poszło. Poniżej fotka sprayu którego użyłem a pewnie kilka osób na zlocie znalazło to samo w swoich reklamówkach.

Obrazek
i jeszcze Tomka, bo jego wypowiedź też dotyczy powyższego produktu:
samul2 pisze:No właśnie w ferworze walki zapomniałem Wam o tym powiedzieć. Znając temat pasów w Multipli prosiłem o dodanie koniecznie tego środka do "grubych" zestawów. U mnie efekt utrzymuje się bardzo długo. Pas kierowcy zapsikałem jeszcze w zeszłym roku i do teraz zwija się bez problemu. Tunap ma jeszcze parę fajnych specyfików, których używamy u nas w pracy.
0 x
tel. 691 780 705

kociewie
x 4

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#5 Post autor: kociewie » 7 maja 2013, 15:50

Kurczę, że też tego nie wypatrzyłem... :x
0 x

BOCIAN
Posty: 204
Rejestracja: 6 sie 2011, 18:09
Multipla: 1,9JTD 105KM 1999
Gadu-Gadu: 31437505
Skype: wojtek.kleczewski1
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#6 Post autor: BOCIAN » 7 maja 2013, 16:36

Na dzień dobry zalałem paliwo do pełna i wlałem środek do wtrysków ale na jakieś efekt trzeba będzie trochę poczekać.A gdzie dostać taki środek do pasów przydał by się.
0 x

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#7 Post autor: samul2 » 7 maja 2013, 16:54

Pisz do KRIS77. Wystarczy podać nr "104" , bo każdy środek ma swój numer i są u nas w sprzedaży.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#8 Post autor: Darraz » 9 maja 2013, 00:02

Tak jak obiecałem - szczegółnie dla tych, którzy nie mieli okazji być na zlocie, lub byli na zlocie, ale zniechęciła ich pogoda - skrót z prezentacji produktów TUNAP:



Dlaczego jeszcze żaden szczęściarz, który wygrał produkty TUNAP nie napisał nic na ich temat? Nie zdążył jeszcze żadnego z preparatów zastosować?
Ja tylko słów kilka mogę powiedzieć jedynie na temat preparatu Microflex® 983 (dodatek do diesla), którego zakupiłem. Niemal cały zdążył już się zużyć, bo żarówka rezerwy już mnie wkurza pomarańczowym blaskiem. Trudno jest stwierdzić na ile pozytywnie środek wpłynął na układ paliwowy - kolejna buteleczka na pewno zostanie zużyta po 10-15tys., według zaleceń producenta. Dla mnie to przebieg, który Multipla osiąga mniej więcej w ciągu roku więc plus jest na pewno taki, że nie trzeba w przypadku tego preparatu zbyt często pamiętać o jego stosowaniu. Dotąd stosowałem STP i robiłem to średnio 3-4 razy w roku. Jedno opakowanie 983 to wydatek wyższy niż w przypadku dodatków "sklepowych". Roczny wydatek wychodzi jednak niższy. Co do "miękkości" działania silnika... trudno to wyczuć, łatwo sobie zasugerować, że tak właśnie jest jednak fakt jest taki, że wczoraj z teściem na pokładzie jechałem i stwierdził, że ładnie mi ten dieselek chodzi. Przypadek, że akurat teraz to zauważył czy faktycznie lepiej silnik pracuje? Nie wiem, nie potrafię wychwycić. Jeżeli nie będzie problemów z dostępnością to będę jednak stosował TUNAP. Lubię jak firma "fatyguje się" bardziej niż inne, żeby pozyskać klientów a TUNAP na zlocie rzeczywiście pokazał się z dobrej strony.
W temacie środka o numerze 104: podobno stosuje się go też do prowadnic szyb. Sprawdził to ktoś już? Pasy u mnie nie zwijają się jakoś tragicznie, ale szyba od strony pasażera męczy się mocno przy podnoszeniu.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#9 Post autor: samul2 » 9 maja 2013, 10:18

Do prowadnic szyb i szyberdachów jest specyfik nr "107" specjalnie do tego przeznaczony.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: TUNAP - spostrzeżenia użytkowników forum na temat produk

#10 Post autor: Darraz » 9 maja 2013, 10:48

http://www.tunap.com/pl/obszary-dzielal ... /p104.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W linku powyżej przeczytałem, że 104 również do prowadnic szyb się nadaje stąd moje pytanie było. Dla portfela byłoby znośniej, gdyby jednego preparatu użyć i do pasów i do prowadnic... ale jak ma zadziałać "srednio" to lepiej zainwestować pewnie w podany przez Ciebie specyfik.
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ