Obrazek

Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znaczek?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znacze

#11 Post autor: miszczu77 » 9 sie 2011, 22:04

Jak chodzi o projekt plakatu, to ja bym zmienił ten fragment o warsztacie i autach pod okiem fachowców. Moim zdaniem sugeruje to, że jest na zlot zamówiona specjalna ekipa fachowców i stanowisko warsztatowe. Oczywiście, jeżeli taka ekipa jest zamówiona, to proszę uznać mój wpis za niebyły.

Może zrobić hasło w stylu: integracja, dobra zabawa, konsultacje i porady techniczne.
Będzie to chyba bliższe temu, co jesteśmy w stanie zapewnić na zlocie.
0 x

Awatar użytkownika
mariocie
Posty: 339
Rejestracja: 25 gru 2009, 18:36
Multipla: 1,9 JTD 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znacze

#12 Post autor: mariocie » 9 sie 2011, 22:44

plakat i znaczek fajny. super kompozycja :D
0 x

kociewie
x 4

Re: Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znacze

#13 Post autor: kociewie » 9 sie 2011, 22:53

@Miszczu77
Jeden z klubowiczów (właściciel warsztatu, a więc w moich oczach fachowiec pełną gębą) zobowiązał się zająć mini-warsztatem podczas Zlotu.
Na tym Zlocie będzie można uzyskać zarówno blacharskie, mechaniczne, jak i w razie potrzeby rozkręcić kawałek auta (potem ew. je skręcić), naprawić drobną usterkę, a także podpiąć autko do komputera (i zdziwić się rzeczywistym przebiegiem :lol: ).
Liczę, że uda się namówić jeszcze kogoś, kto będzie na zlocie i będzie się chciał zaangażować - wtedy będzie więcej niż jeden fachowiec (ale to już zadanie kolegi Adama, czyli naszego fachowca).
Sądzę, że jak będzie oficjalny "warsztat" to każdy fachowiec będący w ośrodku wspomoże nas swoją wiedzą.

Stąd info o warsztacie. Mogę je zmiękczyć na plakacie dodając coś w stylu "warsztat polowy".
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znacze

#14 Post autor: miszczu77 » 10 sie 2011, 22:07

Fajnie, że jednak coś w rodzaju warsztatu będzie na zlocie.

Ja ze swojej strony mogę również zaproponować możliwość podłączenia pod komputer.

Myślę również nad przygotowaniem jakiegoś quizu dla dorosłych uczestników.
0 x

kociewie
x 4

Re: Zlot jesienny na Kociewiu... Może jakiś plakacik? Znacze

#15 Post autor: kociewie » 11 sie 2011, 11:57

Czołem. Cieszę się. Mam nadzieję, że deklaracja o Quizie to na 100%?
Wyłapuje takie propozycje i piszę na PW, bo na forum to są raczej luźne gadki...
Napisz proszę kilka słów więcej i propozycję kiedy by to miało być.
Powoli przygotowuję rozpiskę Zlotu, oczywiście oprócz wyjazdu większość rzeczy będzie w blokach, no ale fajnie by było choć roboczo, nieoficjalnie to rozpisać.
Pozdrawiam

P.S. Mój mail to maciej.kumor@gmail.com. Tu na PW mam ograniczenia co do ilości wiadomości, co prawda wywalam te starsze i nieistotne, ale zawsze moze się zapchac i nie dojść...

Mam nadzieję, że zostaneisz na noc, 1+0 da się upchać ze znajomymi ;)
0 x

ODPOWIEDZ