Obrazek

Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

Czy zamierzasz przyjechać na X zlot w Sierakowie?

Czas głosowania minął 21 gru 2011, 11:58

zdecydowanie TAK
21
20%
raczej TAK
37
35%
nie wiem
33
31%
raczej nie
16
15%
nie interesuje mnie zlot
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 107

Wiadomość
Autor
kociewie
x 4

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#31 Post autor: kociewie » 17 gru 2011, 23:00

Pragnę uprzejmie donieść, że moja żona w najbliższy piątek (przedwigilijny) siedzi od rana do wieczora w pracy, bo odrabia już z wyprzedzeniem 4-tego maja 2012.

Pozdrowionka
0 x

Awatar użytkownika
rychu
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:35
Multipla: JTD 115 KM
Skype: edyta.i.ryszard
Lokalizacja: Waplewo Wlk. pomorskie

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#32 Post autor: rychu » 18 gru 2011, 14:21

Wielki ukłon w stronę Agnieszki!!! Wszyscy(w szczególności kobiety :D )w ten dzień przedświąteczny chcą jak najszybciej być w domu, gdzie czeka jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. Aguś miłego tygodnia pracy, w szczególności w piątek.

Pozdrawiam

Edyta
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#33 Post autor: Darraz » 18 gru 2011, 14:33

mkumor pisze:Pragnę uprzejmie donieść, że moja żona w najbliższy piątek (przedwigilijny) siedzi od rana do wieczora w pracy, bo odrabia już z wyprzedzeniem 4-tego maja 2012.
To niechaj się nie zmęczy a czas jej szybko zleci.
0 x
tel. 691 780 705

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#34 Post autor: MultiplaGT » 27 gru 2011, 11:02

sintesi pisze:Jak przekonam małżonkę (do Gniewu i okolic się udało i podobało), to raczej na tak :) Niestety obecnie jesteśmy w "zawodowej" separacji :) Ona wyjechała, a ja w domu z dziećmi i wszelkie długoterminowe decyzje zapadną, jak wróci :) Raczej na tak, chyba, że coś wypadnie, a jak mkumor wie... w LGD różnie bywa :( Jak uzgodnię z drugą połową, to się zadeklarujemy w pełni :) Obecnie raczej na TAK. Lokalizacja OK, ośrodek też;) No i może by przyjechał ktoś z wymienionym sercem w benzynie, bo się również przymierzamy :) to poznałbym więcej szczegółów ;) (PS. tak... MultiplaGT... Do Ciebie mowa ;) ).

Ejjko :)

Nooo jak nie jak tak ;) W razie czego to startuje w piątek po pracy a w sobotę wieczorem się zawijam w stronę Gdańska :) Bo trzeba jeszcze Rodzinkę w Poznaniu odwiedzić :)

poozdroffka
0 x

sintesi
Posty: 276
Rejestracja: 1 sty 2011, 13:51
Multipla: 1.6 16V + LPG BRC Seq24, 2001
Lokalizacja: Tuchola
x 2

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#35 Post autor: sintesi » 27 gru 2011, 16:23

Żona ma w tym okresie sporo pracy, ale może nam się uda :) Jak nie, to będę się kontaktował z Jackiem. Może uda mi się wpaść chociaż na tą chwilę (lub wezmę namiot :) ). Ja nie wiem, jak z czasem będę stał, bo mi aktualnie umowy o pracę nie przedłużyli (zatrudnili 6 rencistów, zwolnili 6 pracowników :( ). Zależy, jak wypalą moje plany na przyszłość ;)
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#36 Post autor: Darraz » 27 gru 2011, 17:00

MultiplaGT pisze: Ejjko :)

Nooo jak nie jak tak ;) W razie czego to startuje w piątek po pracy a w sobotę wieczorem się zawijam w stronę Gdańska :) Bo trzeba jeszcze Rodzinkę w Poznaniu odwiedzić :)

poozdroffka
Jak już musisz się w sobotę zwojać to oby jak najpóźniej. Najważniejsze, że dojedziesz. Twoja maszyna musi być!
0 x
tel. 691 780 705

MultiplaGT
Posty: 237
Rejestracja: 24 maja 2010, 08:26
Multipla: tak

Re: Ankieta na temat uczestnictwa w X zlocie w Sierakowie.

#37 Post autor: MultiplaGT » 27 gru 2011, 22:22

Darraz pisze:
MultiplaGT pisze: Ejjko :)

Nooo jak nie jak tak ;) W razie czego to startuje w piątek po pracy a w sobotę wieczorem się zawijam w stronę Gdańska :) Bo trzeba jeszcze Rodzinkę w Poznaniu odwiedzić :)

poozdroffka
Jak już musisz się w sobotę zwijać to oby jak najpóźniej. Najważniejsze, że dojedziesz. Twoja maszyna musi być!

hyhy :)

Najważniejsze że chęci i narzędzia są, a to najważniejsze... nic tylko ruszać w trasę :) Szkoda że już nie jest chociaż marzec, kwiecień, ale Wszyscy wytrzymamy :) A z resztą i tak już ćwiczę trochę swoją cierpliwość, bo wciągnąłem się w serial Terra Nova , gdzie zakończyli pierwszą serię a następna jak oczywiście będzie to juSZ za ...267dni i 4y godziny :)
Także fszystkiego najlepszego i do zobaczyska za "kilka" dni :)

poozdroffka
0 x

ODPOWIEDZ