Obrazek

Sprzedam Multiple 2000 CNG

Wiadomość
Autor
viporion
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2011, 21:12

Sprzedam Multiple 2000 CNG

#1 Post autor: viporion » 19 cze 2011, 22:16

Witam, aktualnie posiadam Fiata multiple, którą to dopieściłem pod każdym względem.

Samochód przywiozłem z niemiec, kupiona od faceta który posiadał te auto 6 lat, sam je odkupił od rodziny , więc auto w jednej rodzinie od nowości.

Kupiłem za nieduże pieniądze gdyż musiałem w niej sporo zrobić, oto lista co zostało zrobione:

Niemiec wymienił głowice uszczelkę i rozrząd.
całe hamulce

Ja wymieniłem:
wtryski CNG
Reduktor CNG
kompletny wydech wraz z kolektorem wydechowym
Paski: klimatyzacji, wspomagania , alternatora
chłodnice Klimatyzacji + sprawdzenie szczelnośći i napełnienie z odgrzybianiem
przednei zawieszenie tzn wahacze łączniki stabilizatora i gumy stabilizatora
pomalowane zostały plastiki wnętrza które to są piętą achillesową tego modelu
Przewody wysokiego napięcia
świece zapłonowe
sonda lambda
Filtry powietrza i kabinowy

Auto jest zarejestrowane i po legalizacji butli CNG ( koszt samych legalizacji butli to 660 zł)

auto na dzień dzisiejszy kosztowało mnie ok 8 tyś zł oddam za 9.900 w dobre ręce

Po co wymieniałem to wszystko skoro chce sprzedawać ? bo nie lubie dziadostwa !! a do tego tak przygotowałem auto ponieważ właśnie jestem w trakcie objazdu po europie tym samochodem w 6 osób ( dwie rodziny) - stosunkowo tania zabawa ( CNG plus koszta dzielic na dwie rodziny 3 osobowe) więc auto będę mogł oddac dopiero po okresie letnim.

Jednakże jeśli ktoś chce zobaczyć to zapraszam juz teraz. Jeśli znajdziecie coś co w tym aucie co należy naprawić - wymienić naprawie to jeszcze przed sprzedażą na mój koszt.

Auto oczywiście nie miało nigdy jakiegokolwiek wypadku !!

Fiat multipla 1.6 CNG BIPOWER (benzyna + CNG )
rok produkcji 22.12.2000r
przebieg 220 tys
pełna dokumentacja ksiązka serwisowa itp

aaa zapomniałem dodać że będzie dołożona czwarta butla dzieki której zasięg sie zwiekszy do 600km na gazie :)

tel 792 820 507
viporion1@wp.pl
0 x

Rita
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2011, 12:56

Re: Sprzedam Multiple 2000 CNG

#2 Post autor: Rita » 12 wrz 2011, 13:04

Mail nie działa, więc mam pytanie - czy oferta jest nadal aktualna? Gdzie stoi to auto?
0 x

viporion
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2011, 21:12

Re: Sprzedam Multiple 2000 CNG

#3 Post autor: viporion » 19 wrz 2011, 21:45

witam a multipla wsprawila sie w te wakacje super zrobilem nia chyba okolo 7 tys km ;0 wszytsko na gazie cng super taniocha na dwie rodziny

aaa zapomnialem dodac zalozona jest czwarta butla pod podwoziem i zwiekszyl sie zasieg do ponad 650 km !! :)

mail pod ktorym mozna pisac viporion1@op.pl
0 x

viporion
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2011, 21:12

Re: Sprzedam Multiple 2000 CNG

#4 Post autor: viporion » 5 lis 2011, 20:32

Posta ponowiłem - jednak sprzedaje, powód - mam 4 samochody. W sumie jak na rodzine w której jest dwóch kierowcow i dziecko to o 2 samochody za duzo. ida ciezkie czasy wiec sprzedaje i tak jeżdżę częsciej citroenem c4 niz tą multiplą wiec trudno. Bede pewnie żałował w przyszłym roku na wakacjach.

oto link z allegro


http://moto.allegro.pl/fiat-multipla-1- ... 53974.html" onclick="window.open(this.href);return false;

edycja: Darraz: ort.
0 x

ODPOWIEDZ