Obrazek

Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

Wiadomość
Autor
Brzózka
x 4

Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#1 Post autor: Brzózka » 8 maja 2010, 21:44

Ponawiam temat podjęty kiedyś na "starym forum." Wiadomo nie od dziś, że o dobrego mechanika dziś jest dość trudno. Sprawdzony mechanik nie tylko przeze mnie jest w Pszczynie ul. Reymonta 1. Polecam
0 x

Awatar użytkownika
zlociutki01
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2009, 10:49
Multipla: Była: JTD, 115KM, 2003
Skype: zlociutki01
Lokalizacja: Rybnik-Niedobczyce

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#2 Post autor: zlociutki01 » 12 maja 2010, 19:56

AUTO STAN
ul. Łęgowa
Cielmice k/Tychów.
Warsztat może niezbyt efektowny, ale fachman konkretny. Znam od kilkunastu lat i z czystym sumieniem polecam.
0 x
Była piękna JTD.
Złociutki01

Awatar użytkownika
ak1949ak
Posty: 227
Rejestracja: 16 sty 2010, 14:18
Multipla: JTD,105 KM + moduł ,2000
Gadu-Gadu: 1610862
Skype: knajoan
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#3 Post autor: ak1949ak » 12 maja 2010, 21:13

Wymieniałem "plecionkę" w Dębie w Katowicach /ul. Dębowa 50/ specjalizacja - tłumiki ale przy mnie pomógł /a nie musiał bo nie jego branża/ gościowi z nawaloną elektryką. Sam zadzwonił do warsztatu elektrycznego i gościa umówił. Podjechałem bez wcześniejszego umawiania w godzinkę plus pół godzinki w oczekiwaniu na wolne stanowisko miałem sprawę załatwioną.Dwie stówki i znowu cicha multisia. Acha. Fan śląskiego hokeja. Polecam.
0 x
Antek
skype : knajoan
GG : 1610862

Brzózka
x 4

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#4 Post autor: Brzózka » 13 maja 2010, 21:34

zlociutki01 pisze:AUTO STAN
ul. Łęgowa
Cielmice k/Tychów.
Warsztat może niezbyt efektowny, ale fachman konkretny. Znam od kilkunastu lat i z czystym sumieniem polecam.
Ja jeszcze dodam, że w/w warsztat ma chyba najtańsze filtry kabinowe(węglowe) do multipli. Cena 38zł. brutto. Kupowałem właśnie tam filtr już po raz trzeci, a cena taka sama.
0 x

Brzózka
x 4

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#5 Post autor: Brzózka » 12 cze 2010, 15:44

zlociutki01 pisze:AUTO STAN
ul. Łęgowa
Cielmice k/Tychów.
Warsztat może niezbyt efektowny, ale fachman konkretny. Znam od kilkunastu lat i z czystym sumieniem polecam.
Potwierdzam w 100% słowa Jacka, ostatnio miałem okazję korzystać z usług tego warsztatu.
0 x

Brzózka
x 4

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#6 Post autor: Brzózka » 12 lip 2010, 18:57

Brzózka pisze:
zlociutki01 pisze:AUTO STAN
ul. Łęgowa
Cielmice k/Tychów.
Warsztat może niezbyt efektowny, ale fachman konkretny. Znam od kilkunastu lat i z czystym sumieniem polecam.
Potwierdzam w 100% słowa Jacka, ostatnio miałem okazję korzystać z usług tego warsztatu.
No i muszę z przykrością cofnąć swoją opinię na temat warsztatu w Cielmicach. Dziś podjechałem do w/w warsztatu z zapytaniem czy zajmują się też klimatyzacją ( chodziło mi o odgrzybianie, wymianę osuszacza, i ewentualne napełnienie) w odpowiedzi usłyszałem takie słowa po których trochę zdębiałem, cytuję: "nie wiem, nie mam czasu, jestem zawalony robotą" po tych słowach, pan wsiadł do swojego Vojagera i poprostu sobie pojechał zostawiając mnie samego z mechanikiem, który nie chciał podejmować żadnych decyzji bez wiedzy szefa. Oto przykład w jaki sposób można w jednej chwili stracić klienta.
0 x

markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#7 Post autor: markola » 12 lip 2010, 22:21

Zgadzam się z Tobą Tomku w 200%.Tak to już jest z mechanikami,że jak wyrobią sobie jakąś dobrą markę,to zaczynają jechać na dobrej opinii i już im nie zależy na kliencie.Ale prawda jest taka,że zadowolony klient może nie przyprowadzi kilku następnych,ale niezadowolony kilku na pewno zabierze :-))). Wprawdzie nie jestem z tego rejonu,ale będę omijał z daleka w razie czego.Dzięki za informację.
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

Awatar użytkownika
jareczek72
Posty: 44
Rejestracja: 17 lut 2010, 21:23
Multipla: 1999 / 1,6+ LPG
Skype: jareczek72
Lokalizacja: Wola

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#8 Post autor: jareczek72 » 19 lip 2010, 16:55

Tomaszu masz zupełną rację, byłem w warsztacie AUTO-STAN z moją Multiplą i cóż wielkie rozczarowanie, a mianowicie w rozmowie telefonicznej czułem się naprawdę jak KLIENT pełne zainteresowanie wyznaczenie konkretnego terminu oględzin samochodu i wręcz zaproszenie do swego warsztatu. Po przyjeździe na miejsce facet udawał że mnie z nie zauważał, w końcu "narzuciłem się" podszedłem i powiedziałem że byłem umówiony, opowiedziałem o dolegliwościach mojego autka usłyszałem oschłą odpowiedź że to łożysko, i znowu zostałem sam, znów poszedłem do specjalisty i poprosiłem aby przysłuchał się temu co dzieje się w samochodzie bo mam wątpliwości co do jego diagnozy, podniósł Muckę i stwierdził że to jednak łożysko i jeszcze coś w skrzyni po czym opuścił samochód i poszedł sobie. Postanowiłem się więcej nie narzucac i pojechałem do domku. Nie pojadę tam nigdy więcej !!!
0 x
:) Wola - miejsce w Polsce gdzie na jednego mieszkańca przypada najwięcej MULTIPLI :)

Awatar użytkownika
jarolis
Posty: 236
Rejestracja: 21 gru 2009, 17:22
Multipla: JTD 105 KM 99'
Gadu-Gadu: 4421998
Komunikator Tlen: jarolis
Skype: jarolis
Lokalizacja: Bieruń 50.078523,19.170276
Kontakt:

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#9 Post autor: jarolis » 23 sie 2010, 08:13

Bardzo polecam
"Auto-Stop" Sklep Motoryzacyjny Barbara Ślipińska
Mieszka I 1, 43-155 Bieruń
tel: 322162016
Przy sklepie jest mały warsztat , umawiasz się na godzinę a nr do mechanika to 606826030
0 x
Ten który ma zawsze coś do powiedzenia i chce mieć wszystko wyjaśnione
50.078573,19.169984 - moja multipla w widoku satelitarnym na http://mapy.google.pl/ :) :)

Awatar użytkownika
ksiazelech
Klubowicz
Posty: 2762
Rejestracja: 30 lip 2010, 19:30
Multipla: JTD 138KM 2002r.
Skype: ksiazelech
Lokalizacja: RYBNIK (Śląskie)
x 50

Re: Śląskie warsztaty samochodowe godne polecenia.

#10 Post autor: ksiazelech » 12 wrz 2010, 17:34

Polecam mechanika "Janusz Zysek" -- Jejkowice-powiat rybnicki woj. śląskie
Ma też testera fiata do elektroniki. Po prostu bystrzak.
Reszte namiarów podam w późniejszym czasie.
0 x
Fiat Multipla 1,9 JTD 138KM 2002r. ciemna zieleń
Były; 126p/CC700/Tico+LPG/Siena1,6 16V 101KM+LPG
Marea Weekend 1,9 TD 100KM

ODPOWIEDZ