Strona 1 z 1

Elektryk uczciwy do multipli na śląsku poszukiwany!

: 6 wrz 2023, 15:34
autor: Andrzej23
Szukam rzetelnego elektryka do mojego autka,najlepiej na śląsku. Poszukuję całego panelu nawiewu z klimatyzacją.

Re: Elektryk uczciwy do multipli na śląsku poszukiwany!

: 10 wrz 2023, 20:19
autor: ksiazelech
A można wiedzieć co zabolało w aucie.

Re: Elektryk uczciwy do multipli na śląsku poszukiwany!

: 22 wrz 2023, 10:21
autor: Andrzej23
Mam załączanie klimatyzacji na zasadzie wciskania pokrętła do środka i nie działa, nie załącza się też 4 nadmuch. Proszę o kontakt na telefon lepiej będzie się dogadać, jak nie odbiorę to proszę o SMS a ja oddzwonię 532 778 472.

Re: Elektryk uczciwy do multipli na śląsku poszukiwany!

: 28 lis 2023, 11:44
autor: FrankKelly52
Problemy z załączaniem klimatyzacji i brakiem działania czwartego nadmuchu mogą być spowodowane różnymi przyczynami. Przede wszystkim, warto sprawdzić, czy wszystkie elementy układu klimatyzacji są prawidłowo podłączone i czy nie występują wycieki czynnika chłodniczego. Należy także sprawdzić poziom czynnika chłodniczego w systemie, ponieważ jego niedobór może prowadzić do nieregularnego działania lub całkowitego braku pracy klimatyzacji.

Jeśli wciskanie pokrętła nie powoduje załączenia klimatyzacji, może to wskazywać na usterki w układzie sterowania. Może być konieczne sprawdzenie przewodów, czujników i styków, aby zlokalizować i naprawić ewentualne uszkodzenia. Czasami problemy z układem elektrycznym mogą wymagać fachowej diagnostyki.

Co do problemu z czwartym nadmuchem, również można zacząć od sprawdzenia układu sterowania. Potencjalne przyczyny mogą obejmować uszkodzenia w przewodach, silniku nadmuchu lub sterowniku układu wentylacji.

To tak na szybko, co mi do głowy przychodzi.