Obrazek

Warsztat godny polecenia w POZNANIU !

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
woytek
Posty: 270
Rejestracja: 21 gru 2009, 16:10
Multipla: 2007 multijet
Gadu-Gadu: 4923925
Skype: wotyekl
Lokalizacja: Poznań skype woytekl
Kontakt:

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#11 Post autor: woytek » 26 lip 2010, 14:16

No i znowu musiałem odwiedzić warsztat Mariusza -podła sprężarka klimy i puścił zawias na spawie przednich drzwi ! I jak zawsze to u Mariusza bywa autko szybko i sprawnie zostało naprawione i co najważniejsze bez kolejki ! Dzięki Mariusz !!!
0 x

Dracheta z Łazarza
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2010, 02:51
Multipla: JTD 110 KM, 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#12 Post autor: Dracheta z Łazarza » 17 sty 2011, 10:09

Widzę,że Mariusz nie był dawno chwalony. W lipcu 2010 kupiłem mulcię i trochę wdepnąłem - miała wiele ukrytych usterek - stąd wizyt też było niemało :( I dlatego, jako stały klient Mariusza mam prawo do oceny: Jestem zadowolony - to najważniejsza ocena skrótowa. Poza tym w Mariuszowym podejściu do problemów zobaczyłem rzadko już spotykana pasję zawodową. Ważny jest też miły kontakt i rzetelność iście poznańska w starym, dobrym stylu. No i nie przesadza z cenami. Serdecznie polecam!
0 x

Awatar użytkownika
grzesiek poznan
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2010, 18:27
Multipla: JTD, 110 KM, 2001/2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Warsztaty godne polecenia w Poznaniu !

#13 Post autor: grzesiek poznan » 19 sty 2011, 21:36

A ja to tylko potwierdzam. Mariusz to nie tylko "lekarz" Multipli, ale i wielki miłośnik tych "dziwnowozów" i fachowa rączka. Robię po 3-4 tysiące km w miesiącu 10-cio letnim autem z przebiegiem ponad 200.000 km i póki co zawsze wracałem do bazy. Co więcej, poza tym, ze profilaktycznie zajmuje się nasza Mucią, to jeszcze nie odmówił mi pomocy, kiedy rozbiłem inny samochód. Postawiłem Mariusza w trudnej sytuacji, bo na naprawę było bardzo mało czasu. W tydzień zgromadził wszystkie części, szukał, kombinował żeby było taniej. Myślę, ze więcej wydał na telefony w poszukiwaniu części niż na tym zarobił :) A na koniec tak pomalował, ze nawet w serwisie się nie kapnęli. Martwi mnie tylko jedno........Od dawna nie było mnie na forum. Wszedłem , żeby poczytać co tam u Was nowego. Trochę mi się zrobiło przykro, jak przeczytałem wpis Mariusza, ze z powodów finansowych nie da rady pojechać do Warszawy a wiem, ze bardzo chcial. Facet pomaga wielu z nas, mamy super fachowca, uczciwego mechanika i fajnego kumpla, a on nie może wyskoczyć na klubową imprę. Kurde, co jest grane? W Poznaniu jeździ kilkanaście Multipli, myślę, ze powinniśmy zrobić Mariuszowi większą reklamę wśród ich właścicieli. Jesteśmy mu to winni, no nie? Nasze kilka autek o nie największych przebiegach nie pozwoli Mariuszowi godziwie żyć, a jak nam ucieknie to będziemy serwisować samochody w przypadkowych garażach.Na chybił trafił. Tak więc proponuje takie hasło:
WŁAŚCICIELE WSZYSTKICH POZNAŃSKICH MULTIPLI SERWISUJĄ JE U MARIUSZA. INNE AUTA TEŻ :)
Co wy na to?
0 x

Awatar użytkownika
kowsik
Posty: 703
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:46
Multipla: 1.6 pb 1999r / 1.9 jtd 1999
Komunikator Tlen: kowsik@tlen.pl
Skype: kowsik
Lokalizacja: Konin
x 2

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#14 Post autor: kowsik » 20 sty 2011, 00:03

Najlepszą reklamą dla Mariusza na forum jest o jak naprawia nasze autka też wiem coś o tym bo zdarzyło mi się u niego robić zawieszenie i alternator (mimo że mam 100km do niego) teraz od nas zależy jak nadmienił Grzesiek żebyśmy mieli gdzie naprawiać nasze 6-ŚĆOPAKI polecajmy wśród znajomych nasz bardo bardzo zaufany warsztat i jeszcze bardziej zaufanego mechanika
0 x
1.6 , 1999 skype: kowsik tel .697-911-079

Awatar użytkownika
mariocie
Posty: 339
Rejestracja: 25 gru 2009, 18:36
Multipla: 1,9 JTD 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#15 Post autor: mariocie » 23 sty 2011, 19:46

Bardzo wszystkim dziękuję, po prostu staram się żeby wszysko było ok. Lubię to nasze autko. Chciałbym podziękować Tomkowi Samulowi który ma naprawdę ogromną, fachową więdzę na temat fiata i na którego zawsze mogę liczyć w razie wątpliwości, wielkie dzięki Tomek
0 x

Marcin Figlus
Posty: 294
Rejestracja: 25 gru 2009, 21:48
Multipla: mućka 1999 i Alfa 156 2002
Gadu-Gadu: 12890134
Skype: figi8383
Lokalizacja: Szczepowice k. Kościana
Kontakt:

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#16 Post autor: Marcin Figlus » 24 sty 2011, 07:57

No cóż mojej mućce tak się ten warsztat spodobał że w ciągu ostatnich 30 dni właśnie pojawiła się tam po raz 3 niestety teraz miała kaprys i trzeba było ją tam zabrać na lawecie którą zresztą załatwił sam Mariusz. Żeby nie było nie porozumień za każdym razem z czym innym i bardzo szybko było to naprawiane za co bardzo dziękuje i nadal polecam.
0 x
Figi tel. 504022703

Awatar użytkownika
taxi
Posty: 35
Rejestracja: 28 gru 2009, 20:27
Multipla: brak
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#17 Post autor: taxi » 4 mar 2011, 16:57

Dzięki Mariusz błotniczek pomalowany REWELACYJNIE wszystkim polecam :)))))))))))))
0 x
taxi poznań i okolice :) 781-81-81-26

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#18 Post autor: Darraz » 6 mar 2011, 01:34

Mój Stitch pierwszy raz został na Mateckiego na dłużej. Czas spędzony w "szpitalu" dobrze mu zrobił, ordynator Mariusz bezboleśnie przeprowadził operację wymiany sprzęgła i kilka drobniejszych zabiegów. Z efektów jestem bardzo zadowolony. Ze zdjęcia i filmiku, który zamieściłem poniżej widać, że leczone na Mateckiego Multiple mimo usterek zachowują spokój i z zaufaniem poddają cię zabiegom ordynatora.

http://www.youtube.com/watch?v=rl-90tBnnl4

Myślę, że Klub powinien jakoś oficjalnie autoryzować warsztat - najlepiej jakiegoś pięknego letniego dnia przy pomocy grilla i chmielowego trunku :-)

Obrazek
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
alkefas
Posty: 35
Rejestracja: 9 lut 2010, 07:28
Multipla: JTD 1.9, 2003
Lokalizacja: Poznań

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#19 Post autor: alkefas » 7 mar 2011, 08:58

Moja bestia też ostatnio bywa u Mariusza, choć - na szczęście - z pierdołami raczej, niż poważnymi tematami.
Niemniej, pochwalić trzeba za fachowe zajęcie się nawet nimi.
Plan 'autoryzacji' warsztatu jest super, ciekawe ile Multipli się tam zmieści?
0 x
neti neti

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Warsztaty godne polecenia w poznaniu !

#20 Post autor: Darraz » 22 kwie 2011, 17:50

alkefas pisze:Plan 'autoryzacji' warsztatu jest super, ciekawe ile Multipli się tam zmieści?
Dzisiaj zupełnie przypadkiem zjechało i bez problemu zmieściło się 6 sztuk - co prawda nie w hali, tylko na placu. Zmieści się tam jeszcze więcej.
Ta ilość "muciek" świadczy chyba o tym, że mają zaufanie do doktora Mariusza. W sumie wszystkie na chodzie, więc dziś bardziej było to "spa" niż "szpital".

Obrazek
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ