Obrazek

Warszawa do raportu :)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Warszawa do raportu :)

#81 Post autor: Darraz » 28 mar 2012, 19:12

Wreszcie jakieś info! Piszcie ludzie o spotkaniach na których byliście, wrzucajcie fotki, filmiki. Inaczej użytkownicy forum, którzy na takich spotkaniach nie bywają nie znajdą chęci, by kiedyś się wybrać. Przy braku jakiejkolwiek relacji można łatwo wysnuć wniosek, że spotkanie albo się nie odbyło albo było tak nudno, że brak słów.
Więcej zadowolonych ekip na spotkaniach regionalnych przełoży się na obecność na zlotach ogólnopolskich.
0 x
tel. 691 780 705

bartez1611
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, 14:20
Multipla: 1.6 103 2004
Lokalizacja: warszawa

Re: Warszawa do raportu :)

#82 Post autor: bartez1611 » 3 wrz 2012, 22:32

niestety zgadzam sie z darrazem. nigdy nie bylem na zadnym zlocie ani tym bardziej na zadnym spotkaniu, chociaz uwielbiam multiple i wszystko co z nia zwiazane, codziennie jestem na forum itp...
i chociaz bardzo bym chcial przyjechac na taki zlocik i poznac ludzi,to obserwujac zdjecia, filmiki, i strzepy relacji jakos zawsze bardziej mi sie chce jechac gdzie indziej np. na ryby :) pzdr.
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Warszawa do raportu :)

#83 Post autor: miszczu77 » 3 wrz 2012, 22:41

Jeżeli masz jakiś ciekawy pomysł na takie spotkanie, to może zaproponuj coś, co by Cię interesowało. Możliwe, że znajdzie się więcej takich osób, jak Ty, których do tej pory nie zadowalała forma spotkań.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Warszawa do raportu :)

#84 Post autor: Darraz » 3 wrz 2012, 22:44

bartez1611 - skorzystałbym na Twoim miejscu z okazji jaką jest ogólnopolski zlot. Od Warszawy to jakieś 160-170km a będzie to NA PEWNO spotkanie na którym nikt się nudzić nie będzie. Jeżeli opcja ałego weekendu odpada warto przyjechać na przykład w sobotę rano i pobyć do samego wieczora. Relacje filmowe ze zlotów (nie wszystkich) są na naszym kanale YouTube:
http://www.youtube.com/user/multiplaklubTV" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
tel. 691 780 705

bartez1611
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, 14:20
Multipla: 1.6 103 2004
Lokalizacja: warszawa

Re: Warszawa do raportu :)

#85 Post autor: bartez1611 » 4 wrz 2012, 22:51

witam.
mam nadzieje ze nie zostalem zrozumiany zle... nie twierdze ze na zlotach jest nudno, bo moze jest super fajnie... ale sami przyznajcie ze nazwanie 'OGOLNOPOLSKIM ZLOTEM' spotkanie 13 (!!!) aut w miejscu znanym glownie miejscowym dzialkowiczom (chociaz niewatpliwie przepieknym-bylem na rybkach) jest nieco na wyrost i napewno nie przyciagnie wachajacych sie wlascicieli multipli a juz napewno nie milosnikow, ktorzy blizej chcieliby poznac nasze auta. A OTO CHODZI NA ZLOTACH!!!
moim zdaniem warto by sprobowac polaczyc sie z innym klubem w organizacji zlotu np BravoBravaMarea Klub Polska, czy klubem milosnikow marki fiat, czy tym podobne...
poza tym nie rozumiem dlaczego takie daty zlotow??? czemu nie lipiec czy sierpien nad morzem czy jeziorem a jesien czy wiosna w górach? bardzo chetnie dostosuje sobie urlop pod zlot! tam gdzie jest duzo ludzi(turystow) sa jakies wystepy cos sie dzieje tam sie zainstalowac a nie schowac sie w lesnych ostepach ewentualnie zrobic runde po okolicy ku uciesze miejscowej gawiedzi ;) nie daj boze brzydka pogoda to siedzimy w domku albo mokniemy i marzniemy udajac ze jest fajowo, bo nie ma dokad isc(np basen muzeum czy karaoke w knajpce).
to moje odczucia. czy nie mamy sie czym pochwalic zeby chowac sie po lasach????
0 x

kociewie
x 4

Re: Warszawa do raportu :)

#86 Post autor: kociewie » 5 wrz 2012, 00:28

bartez1611 pisze:nigdy nie bylem na zadnym zlocie ani tym bardziej na zadnym spotkaniu, chociaz uwielbiam multiple i wszystko co z nia zwiazane, codziennie jestem na forum itp...
i chociaz bardzo bym chcial przyjechac na taki zlocik i poznac ludzi,to obserwujac zdjecia, filmiki, i strzepy relacji jakos zawsze bardziej mi sie chce jechac gdzie indziej np. na ryby pzdr.
bartez1611 pisze:nie twierdze ze na zlotach jest nudno, bo moze jest super fajnie... ale sami przyznajcie ze nazwanie 'OGOLNOPOLSKIM ZLOTEM' spotkanie 13 (!!!) aut w miejscu znanym glownie miejscowym dzialkowiczom (chociaz niewatpliwie przepieknym-bylem na rybkach) jest nieco na wyrost i napewno nie przyciagnie wachajacych sie wlascicieli multipli a juz napewno nie milosnikow, ktorzy blizej chcieliby poznac nasze auta. A OTO CHODZI NA ZLOTACH!!! (...)
Odnosząc się do komentarzy myślę, że przed kolejnymi wypowiedziami, jak ta powyżej, warto zacząć się pojawiać, zamiast robić przykrośc ludziom, którzy angażują sporo swojego czasu, a często i pieniędzy, w organizację takich wydarzeń.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Warszawa do raportu :)

#87 Post autor: Darraz » 5 wrz 2012, 05:51

bartez1611 - o co chodzi na zlotach to my już wiemy, nie pierwszy raz są organizowane. Zarówno ich forma jak i terminy się przyjęły - o nich decydowali ci co się w Klub angażują najbardziej czyli Klubowicze.
Zlot nazwany jest ogólnopolskim, ponieważ takim miał być ( i jest) z założenia. Kolejny w przyszłym roku też będzie ogólnopolskim niezależnie ile załóg się na nim pojawi - nie od ilości to zależy, trudno pół roku wcześniej przewidzieć ilość załóg i jeszcze od takich obliczeń uzależniać rangę zlotu. Na naszym forum jest zarejestrowanych parę setek użytkowników z całej Polski - każdy ma prawo przyjechać na zlot. Niestety kryzys nie objawia się wyłącznie tym, że na przykład w Poznaniu władze ograniczają użycie oświetlenia ulicznego dla oszczędności (aż strach się nocą poruszać). Ludzie również dostali mocno "po kieszeni" i dlatego nie przyjadą. Bywa też, że nie dla wszystkich zlot jest priorytetem. Oczywiście masz prawo wstąpić w każdej chwili do grona klubowiczów i starać się polepszyć jakość w Klubie Fiata Multipla. Jeżeli poświęcisz trochę czasu i sił - być może zloty będą wyglądały tak jak sobie życzysz.
Wracając do tematu wątku - na początek idąc w ślady regionów, w których lokalne spotkania nie raz były bardzo udane - zorganizuj spotkanie w Warszawie. Ze strony Klubu gwarantuję pomoc w nagłośnieniu takiego spotkania.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
yach
Posty: 478
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:58
Multipla: JTD 105KM 1999
Gadu-Gadu: 1775328
Skype: bandarudego1
Lokalizacja: Konin
x 1

Re: Warszawa do raportu :)

#88 Post autor: yach » 5 wrz 2012, 13:05

bartez1611 pisze:i chociaz bardzo bym chcial przyjechac na taki zlocik i poznac ludzi,to obserwujac zdjecia, filmiki, i strzepy relacji jakos zawsze bardziej mi sie chce jechac gdzie indziej np. na ryby :) pzdr.
To się nazywa: DOKONAĆ WYBORU

Ludzie dorośli muszą dokonywać wyborów, tak już ten świat jest skonstruowany.
Wybrałeś ryby, zatem połamania kija życzę :D

Mam znajomego (on nie jest wędkarzem ;)), który zawsze narzeka na rządzących lecz nigdy nie ruszył się do urny....
0 x
Ekipa Yachy
DOOZY
wewnętrzne ACH! i zewnętrzne WOW!

sintesi
Posty: 276
Rejestracja: 1 sty 2011, 13:51
Multipla: 1.6 16V + LPG BRC Seq24, 2001
Lokalizacja: Tuchola
x 2

Re: Warszawa do raportu :)

#89 Post autor: sintesi » 5 wrz 2012, 14:01

Ehhh... No to już odpiszę :) Byliśmy z rodziną na 2 (słownie dwóch) zlotach ogólnopolskich (Ocypel i Sieraków) i jakoś nigdy nie narzekaliśmy (np. pomimo niepogody w Sierakowie) na brak rozrywek. Jak napisał Yach :) Bartezz 1611 - sam uznałeś, że nie warto być, chociaż nie byłeś, więc Twoja strata ... Nas niestety w Serpelicach nie będzie, bo żona ma urwanie głowy przez cały wrzesień i nawet by jej urlopu nie starczyło (ja nie mam prawa jazdy :( ). Poza tym odległość nieco za duża na dwójkę dzieci (nasze nie kochają specjalnie podróży i bez aviomarinu ani rusz ;) ). Ale liczę, że wielu klubowiczów i nie tylko dojedzie w ostatniej chwili, jak to już wielokrotnie bywało ;).
Pozdrawiamy i życzymy ponownego udanego zlotu.
0 x

bartez1611
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2011, 14:20
Multipla: 1.6 103 2004
Lokalizacja: warszawa

Re: Warszawa do raportu :)

#90 Post autor: bartez1611 » 5 wrz 2012, 22:01

to jeszcze raz...
nikomu nie chcialem robic przykrosci!!! szkoda ,ze tak jest to odbierane... ale najwazniejsze! bywalem na wielu zlotach roznych klubow i milosnikow marek, poniewaz pasjonuje sie motoryzacja ogolnie... jedne byly super inne nie... roznie. jesli chodzi o mnie to rzadko bywam niezadowolony ale przewaznie bylo fajnie, ale juz moja rodzinka ( kolezanka Malzonka ;) i dwie Niszczycielki 5l i 8l :) ) czesto troszke sie nudzily... i tylko dlatego skomentowalem stwierdzenie Darraza na temat relacjii ze spotkan. Coz, szkoda ze uzytkownikow tego forum, ktorzy wyrazili swoje watpliwosci (A NIE PRETENSJE!!!) takich jak ja, ocenia sie w kategorii agresora...
Darraz! obiecuje Ci, ze przyjade do Serpelic, chociazby po to by moc powiedziec cos wiecej na temat OGOLNOPOLSKICH ZLOTOW WLASCICIELI I MILOSNIKOW FIATA MULTIPLA.
P.S Ja naprawde nie jestem taki zly... ;)
pzdr.
0 x

ODPOWIEDZ