Obrazek

Siedlce i okolice

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jaro87
Posty: 53
Rejestracja: 6 maja 2010, 09:01
Multipla: 1,9JTD, 110 KM ,2002
Lokalizacja: warszawa, Mokotów
x 1

Siedlce i okolice

#1 Post autor: jaro87 » 19 maja 2011, 21:31

A ile Mulciek :) lata w tej okolicy?? Ja na przykład bywam często w tych okolicach.
0 x

maciupeq
Posty: 68
Rejestracja: 13 lis 2010, 11:25
Multipla: JTD, 1999 była ale się rozbiła
Gadu-Gadu: 6432547
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno-Siedlce

Re: Siedlce i okolice

#2 Post autor: maciupeq » 21 maja 2011, 16:20

Bywam, Pochodzę z Siedlec i przyjeżdżam czasem za sprawami rodzinnymi itp. Ostatnio częściej.
0 x

maciupeq
Posty: 68
Rejestracja: 13 lis 2010, 11:25
Multipla: JTD, 1999 była ale się rozbiła
Gadu-Gadu: 6432547
Lokalizacja: Warszawa-Piaseczno-Siedlce

Re: Siedlce i okolice

#3 Post autor: maciupeq » 7 cze 2011, 16:04

Mój kuzyn ma czarną w Siedlcach (po obejrzeniu jego auta się napaliłem i kupiłem swoje)

P.S. W tę sobotę powinienem być w Siedlcach, jak ktoś chętny, to możemy się nad zalewem spotkać :)
0 x

Awatar użytkownika
Dibi
Posty: 251
Rejestracja: 18 kwie 2012, 12:28
Multipla: 1,6
Lokalizacja: Siedlce
x 6
Kontakt:

Re: Siedlce i okolice

#4 Post autor: Dibi » 9 maja 2012, 12:13

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem zielonej mućki. Mieszkam w Siedlcach. Minął rok od napisania postu. Mimo wszystko jestem chętny na zlot nad zalewem. Pozdrawiam. Darek (namiary na mnie w assistance)
0 x
Mam 6-ty bieg!!!

ja_magda
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2012, 19:15
Multipla: szukam dobrego egzemplarza
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Siedlce i okolice

#5 Post autor: ja_magda » 31 paź 2012, 19:30

hej,

ja pochodzę z Mińska Mazowieckiego i obecnie poszukuję/zastanawiam się nad kupnem Multipli dla mojej 5-osobowej rodziny.
Mam jednak problem- jestem mało doświadczonym kierowcą, ponadto nigdy nie jeździłam tak szerokim autem i mam wielkie obawy czy w ogóle będę potrafiła nim zaparkować u siebie w wąskim miejscu parkingowym...
czy jest szansa aby spotkać sie z kimś z Was- zobaczyć auto nad żywo- i dokonać próby parkowania?
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Siedlce i okolice

#6 Post autor: wojtus » 31 paź 2012, 19:40

nie obawiaj się jazdy mućką,lepiej się prowadzi niż inne auta a parkowanie nie problem.moja żona też się obawiała"szerokiego" auta a parkuje jak stary kierowca.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Siedlce i okolice

#7 Post autor: Darraz » 31 paź 2012, 20:21

ja_magda pisze:hej,

ja pochodzę z Mińska Mazowieckiego i obecnie poszukuję/zastanawiam się nad kupnem Multipli dla mojej 5-osobowej rodziny.
Mam jednak problem- jestem mało doświadczonym kierowcą, ponadto nigdy nie jeździłam tak szerokim autem i mam wielkie obawy czy w ogóle będę potrafiła nim zaparkować u siebie w wąskim miejscu parkingowym...
czy jest szansa aby spotkać sie z kimś z Was- zobaczyć auto nad żywo- i dokonać próby parkowania?

Uzupełnij w profilu swoją lokalizację. Prosimy o to wszystkich, którzy się zarejestrowali na forum i często się do tego nie stosują. Być może ktoś z Mińska na forum jest - jednak się nie ujawnił (wśród prawie tysiąca użytkowników). Może właśnie w Siedlcach będziesz lub w Warszawie?
Jest nadzieja, że ktoś z blisko mieszkających użytkowników przeczyta i sam się zaoferuje z przejażdżką.
Nie obawiałbym się o problemy z parkowaniem - duża powierzchnia oszklona, porządne lusterka bardzo pomagają. Nawet płaska podłoga pomaga - nieraz parkując w wąskim miejscu dojeżdżałem swoim bokiem maksymalnie blisko pojazdu z lewej a wychodziłem drzwiami pasażera bez specjalnych wyczynów gimnastycznych. Przynajmniej kierowca z prawej nie miał problemów z dostępem do pojazdu.
Rozpocznij poszukiwania dobrego egzemplarza. Parkowaniem się nie martw.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
kacfil
Posty: 2077
Rejestracja: 25 sie 2010, 18:14
Multipla: Jtd 115 2004
Lokalizacja: Sosnowiec
x 54

Re: Siedlce i okolice

#8 Post autor: kacfil » 31 paź 2012, 20:34

Z szerokością rzeczywiście jest problem. To znaczy wjechać łatwo tylko potem nie da się wysiąść. :)
0 x

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Re: Siedlce i okolice

#9 Post autor: WojoChoj » 31 paź 2012, 21:15

Jak się nie da wysiąść :evil: a tylne wielkie drzwi, przecież do tego służą :lol: . Syn ledwie co zdał na prawo jazdy, a z parkowaniem lepiej mu wychodzi, a niżeli mnie choć prawko mam już dość długo i jeżdżę zawodowo. ;)
0 x

Awatar użytkownika
jakimiuczek
Klubowicz
Posty: 785
Rejestracja: 31 paź 2010, 20:28
Multipla: JTD 2005 146KM
Lokalizacja: ŁOSICE
x 24

Re: Siedlce i okolice

#10 Post autor: jakimiuczek » 31 paź 2012, 22:34

ja_magda pisze:hej,

ja pochodzę z Mińska Mazowieckiego i obecnie poszukuję/zastanawiam się nad kupnem Multipli dla mojej 5-osobowej rodziny.
Mam jednak problem- jestem mało doświadczonym kierowcą, ponadto nigdy nie jeździłam tak szerokim autem i mam wielkie obawy czy w ogóle będę potrafiła nim zaparkować u siebie w wąskim miejscu parkingowym...
czy jest szansa aby spotkać sie z kimś z Was- zobaczyć auto nad żywo- i dokonać próby parkowania?
Witaj, jestem z Łosic (teraz już chyba wszyscy wiedzą gdzie są Łosice :lol: ) w niedzielę w godzinach popołudniowych będę wracał z Wa-wy to mogę jechać przez Mińsk (normalnie ostatnio jeżdżę obwodnicą) więc jak podasz adres na pw to podjadę i sobie obejrzycie autko i się przejedziesz. Co Ty na to?
0 x

ODPOWIEDZ