Obrazek

Mini-zlot na północy

Wiadomość
Autor
Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Mini-zlot na północy

#11 Post autor: Kaczorek » 11 lut 2014, 20:13

Wszystko fajnie.Już dawno z Sylweg iem cos planujemy,ale.Wiekszość z nas ma dzieci i sami wiecie jak to jest,szczegòlnie gdy chore.Obiecuję że jak bęďe znał termin to sie zgramy i Kołobrzeg dojdzie do skutku.Trochę by było głupio zeby najbardziej zainteresowani byli nieobecni.pozdrowionka
0 x
661285934

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Re: Mini-zlot na północy

#12 Post autor: WojoChoj » 11 lut 2014, 21:07

wojtus pisze:Podpowiem kolegom(mi też kiedyś podpowiedzieli) z własnego doświadczenia. Jedna osoba/organizator ustala termin, miejsce, godzinę i tego się trzyma. Reszta ekip dostosowuje sie do tego lub nie. Komu będzie pasowało to przyjedzie.
Potwierdzam że, to jedyny i najlepszy sposób aby coś wyszło. A czy ktoś będzie, czy nie? To już od czasu, losu i ludzi zależy.

Sądzę że, tym razem uda się taki mini-zlocik na pomorzu w końcu zorganizować. Ja osobiście 2 próbowałem. Na jednym było Nas tylko dwoje, zaś do drugiego z noclegiem nie doszło, choć wszystko było załatwione, no bo ludzi wcale nie było. Nie wszystkim się udaje i tak bywa.

Zaś co do do tej kwestii:
wojtus pisze:Poza tym kolega WojoChoj kilka razy na tych spotkaniach był więc coś może powiedzieć.
A no fakt, byłem na kilku i mogę powiedzieć iż te spontany się udały, gdyż były super zorganizowane i co najważniejsze to chyba to, iż ludzie na nich byli i fajnie się bawili i oto tu w tych całych spontanach i zlotach chodzi. Nie ma ludzi, to nic nie ma.

P.S. Z niecierpliwością czekam na przebieg wydarzeń.
0 x

Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Mini-zlot na północy

#13 Post autor: Kaczorek » 11 lut 2014, 22:53

Powtórzę jeszcze raz.Bede znał termin powrotu,dam znać smsem do Sylweg a i na sto procent Kołobrzeg dojdzie do skutku.Jestem świeżym klubowiczem i chcialbym poznać i utrzymywać kontakt z takimi jak ja.Popaprańcami którzy kochają multiplę.Choc za to określenie ktoś się może obrazić.Dajcie nam około miesiąca,fotki ze spotkania udostępnimy,mamy to szczescie ze do morza blisko i multipla w garażu.
0 x
661285934

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Mini-zlot na północy

#14 Post autor: WojoChoj » 1 maja 2014, 19:46

I się w końcu udało, jest po spotkaniu:
http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... =viewtopic
0 x

ODPOWIEDZ