Obrazek

Wypożyczę multiplę I lub II w gazie

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
madej
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 5 sty 2016, 13:15
Multipla: JTD,105KM,1999
Komunikator Tlen: madejlincoln@wp.pl
Lokalizacja: Jadwisin/Łódź
x 3

Re: Wypożyczę multiplę I lub II w gazie

#11 Post autor: madej » 21 sie 2016, 00:01

Na tym portalu nie znajdziesz kogoś,kto wpuści Cię za kierownicę ukochanego autka ,bo tu są sami miłośnicy marki ! Jeśli chcesz wynająć to tylko z kierowcą .U mnie dostaniesz nawet paragon fiskalny. Na marginesie, to prowadziłem kiedyś wypożyczalnię samochodów i wiem jak wygląda ubezpieczenie !!!
0 x
madej

Awatar użytkownika
komar
Posty: 419
Rejestracja: 13 sie 2012, 18:43
Multipla: 1,6 lpg 103km,2002
Lokalizacja: Nowy Targ
x 9

Re: Wypożyczę multiplę I lub II w gazie

#12 Post autor: komar » 21 sie 2016, 05:57

madej pisze:Na tym portalu nie znajdziesz kogoś,kto wpuści Cię za kierownicę ukochanego autka ,bo tu są sami miłośnicy marki
tu nie zgodze się z Tobą.mnie ostatnio kolega Kwiacioland wpuścił za kierownice swojej multi, ale to była krótka przejażdżka i po parkingu :cry: teraz szukam dieselka. :roll: jeśli chodzi o poszukiwanie samochodu to trzeba się zastanowić do czego ma nam służyć auto? a czy Multiplą nam się fajnie jeździ to można stwierdzić podczas jazdy próbnej przed kupnem.
0 x

Awatar użytkownika
ksiazelech
Klubowicz
Posty: 2762
Rejestracja: 30 lip 2010, 19:30
Multipla: JTD 138KM 2002r.
Skype: ksiazelech
Lokalizacja: RYBNIK (Śląskie)
x 50

Re: Wypożyczę multiplę I lub II w gazie

#13 Post autor: ksiazelech » 22 sie 2016, 18:32

komar pisze: tu nie zgodze się z Tobą.mnie ostatnio kolega Kwiacioland wpuścił za kierownice swojej multi, ale to była krótka przejażdżka i po parkingu :cry: teraz szukam dieselka. :roll: jeśli chodzi o poszukiwanie samochodu to trzeba się zastanowić do czego ma nam służyć auto? a czy Multiplą nam się fajnie jeździ to można stwierdzić podczas jazdy próbnej przed kupnem.
No tak , jazda próbna przed kupnem to zrozumiałe ale wypożyczyć na tydzień przed kupnem to już ciężko.
1 x
Fiat Multipla 1,9 JTD 138KM 2002r. ciemna zieleń
Były; 126p/CC700/Tico+LPG/Siena1,6 16V 101KM+LPG
Marea Weekend 1,9 TD 100KM

ODPOWIEDZ