Obrazek

Z Multiplą jest jak z kobietą - nigdy nie wiesz co jeszcze;)

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
napiszszybko
Posty: 5
Rejestracja: 9 gru 2013, 22:49
Multipla: 1,9 itd 115 km, 2003
Skype: Rgarbaciak
Lokalizacja: Radomsko

Z Multiplą jest jak z kobietą - nigdy nie wiesz co jeszcze;)

#1 Post autor: napiszszybko » 29 sty 2014, 14:55

Tak jak wspomniałem już gdzieś w poście poprzednim na Multiplach znam się w podobnym stopniu dużo jak na kobietach z małym wyjątkiem... Kobiety próbuje ogarnąć lat ponad 30 a z Multiplą dopiero co zacząłem. Bez względu jednak na staż śmiem twierdzić, że zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku osiągnąłem podobny stan zaawansowania. Nadal nic nie wiem zatrącając o kategorię: "wiem niewiele";) I tym oto sposobem poziom galopującej niespodzianki na stałe wpisał się w mój życiowy scenariusz.
Okazuje się, że nie tylko kobiety ale i Multiple mają swój PMS z tym że może żaba jest nieco mniej regularna...Czasami zespół napięcia to i nawet dwa trzy razy w miesiącu czasami przez długo - wcale. W tej kategorii jeżeli zastanawiasz się kobieta czy Multipla (porównanie które pewnie zostanie mi wytknięte przez fantastyczną płeć piękną:) )zdecyduj się na obie ;)) Zarówno jedna jak i w wielu przypadkach druga zapewni Ci ogrom życiowej przyjemności, której w innej konfiguracji nie zaznasz ;)
Choć nie rozumiem - uwielbiam - choć czasami wkurza - chce jej więcej ;)
Na co dzień - szczęśliwy małżonek, ojciec, prowokator ?? ;))
0 x
Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmienna... like Multipla ;)
Szczyt ostrożności - trzymać fiata Multiplę w garażu z obawie że Ci ją ukradną...

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Z Multiplą jest jak z kobietą - nigdy nie wiesz co jeszc

#2 Post autor: Darraz » 29 sty 2014, 15:35

Czy między wierszami jest napisane, że największa życiowa przyjemność to co najmniej z jedną kobietą w Multipli? No bo Multipla sześcioosobowa w końcu, więc taką tezę wysunąłem, że ta jedna to wcale nie oznacza maksimum...
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
napiszszybko
Posty: 5
Rejestracja: 9 gru 2013, 22:49
Multipla: 1,9 itd 115 km, 2003
Skype: Rgarbaciak
Lokalizacja: Radomsko

Re: Z Multiplą jest jak z kobietą - nigdy nie wiesz co jeszc

#3 Post autor: napiszszybko » 29 sty 2014, 15:42

Darraz pisze:Czy między wierszami jest napisane, że największa życiowa przyjemność to co najmniej z jedną kobietą w Multipli? No bo Multipla sześcioosobowa w końcu, więc taką tezę wysunąłem, że ta jedna to wcale nie oznacza maksimum...
Domniemam że większość użytkowników woli 6 Multipli niż jedną ale zakładam też że niewielu publicznie podpisze się pod Twoją odważną tezą ;) Mam żonę bo lubię ryzyko ale samobójcą nie jestem ;)))
0 x
Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmienna... like Multipla ;)
Szczyt ostrożności - trzymać fiata Multiplę w garażu z obawie że Ci ją ukradną...

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Z Multiplą jest jak z kobietą - nigdy nie wiesz co jeszc

#4 Post autor: malymaly » 29 sty 2014, 15:55

To wsadziłeś kij w mrowisko:) Zastanawia mnie tylko, bo jest sporo kierowczyń Multipli. Jak one się dogadują? Ponoć kobietom z czasem synchronizują się okresy:) To mamy kumulację:D Moje kobiety są mniej problemowe, mam szczęście. Jest jeszcze jedna różnica, Multipla jak ma zły dzień to co najwyżej się obrazi i nic nie mówi:D
0 x

ODPOWIEDZ