Obrazek

Multipla 1.9 2000

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
GhostRider
Posty: 13
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:59
Multipla: 0
Lokalizacja: pl

Multipla 1.9 2000

#1 Post autor: GhostRider » 15 sie 2014, 18:04

Witam wszystkich serdecznie , chcialem przedstwiac moje auto , ktore zakupilem od klubowicza z piaseczna , pozdrawiam serdecznie , narazie mam ja 4 miesiace i po zrobieniu 2tys , nie moge zlego slowa powiedziec , zdjecia wkrotce . Dodam ze jest to moje kolejne auto po licznych alfach i fiatach . Zakochany we wloszczyznie ..... Pozdrawiam i do zobaczenia na forZie w rozalinie
0 x

Awatar użytkownika
GhostRider
Posty: 13
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:59
Multipla: 0
Lokalizacja: pl

Re: Multipla 1.9 2000

#2 Post autor: GhostRider » 15 sie 2014, 18:10

http://zapodaj.net/456d3a49a64f5.jpg.html" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Multipla 1.9 2000

#3 Post autor: Darraz » 15 sie 2014, 18:15

Co ta multipla taka do góry nogami? Czyżbyś wybierał się na zlot i cieszysz się na wizytę w Szymbarku?
Kisielak klubowiczem nigdy nie był, ale użytkownikiem tego forum jaknajbardziej.
Szerokiej i bezawaryjnej drogi!
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
GhostRider
Posty: 13
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:59
Multipla: 0
Lokalizacja: pl

Re: Multipla 1.9 2000

#4 Post autor: GhostRider » 15 sie 2014, 18:18

Nie za bardzo rozumiem co do mnie piszesz , ale ok moze sie naucze , macie moze jakies linki do mojej multipli ?? Chodzi o poprzedniego włascicela ?
0 x

Awatar użytkownika
kisielak
Posty: 187
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:23
Multipla: ???
Lokalizacja: pl

Re: Multipla 1.9 2000

#5 Post autor: kisielak » 15 sie 2014, 19:26

Witaj GhostRider, tutaj jest tak - jesteś opłacającym składki - jesteś klubowiczem. Jesteś zarejestrowany na forum, tak jak Ty teraz - nie jestes klubowiczem tylko użytkownikiem forum. Ja takim własnie nieopłacającym składki a jedynie użytkownikiem jestem.
Kolego Darraz, wydaje mi się, że nie jest konieczne na dzien dobry, kiedy pojawia się nowy zakręcony właściciel Multipli na tym forum karmić go w dziwny w niezrozumiały a do tego nie wytłumaczony sposób informacjami. Jeśli dla Firmy "klub Multipla" kasa jest tak ważna, a może i najważniejsza - proszę bardzo zaraz wpłacę Wam 80 zł ( Uchwała nr S/10/2011 Z WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KLUBU FIATA MULTIPLA z dnia 22-10-2011 O wysokości składek członkowskich) co wcale nie oznacza, że będę zabiegał o status oficjalnego "klubowicza".
Serdecznie Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i użytkowników forum ( jak to pięknie brzmi - użytkownik forum :lol: ) .
Kolego GhostRider poszukaj użytkownika Kisielak i wszystkie jego czyli moje wpisy. W razie czego dzwoń - telefon znasz. A tak na marginesie tylko dwa miesiące wytrzymałem bez Multipli - w garażu znowu stoi "brzydulka", tyż dieselek i tyż z 2000 roku :D
Ostatnio zmieniony 15 sie 2014, 19:47 przez kisielak, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
GhostRider
Posty: 13
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:59
Multipla: 0
Lokalizacja: pl

Re: Multipla 1.9 2000

#6 Post autor: GhostRider » 15 sie 2014, 19:45

Daj mi numer do siebie , bo zgubilem
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Multipla 1.9 2000

#7 Post autor: wojtus » 15 sie 2014, 20:07

kisielak pisze:Witaj GhostRider, tutaj jest tak - jesteś opłacającym składki - jesteś klubowiczem. Jesteś zarejestrowany na forum, tak jak Ty teraz - nie jestes klubowiczem tylko użytkownikiem forum. Ja takim własnie nieopłacającym składki a jedynie użytkownikiem jestem.
Kolego Darraz, wydaje mi się, że nie jest konieczne na dzien dobry, kiedy pojawia się nowy zakręcony właściciel Multipli na tym forum karmić go w dziwny w niezrozumiały a do tego nie wytłumaczony sposób informacjami. Jeśli dla Firmy "klub Multipla" kasa jest tak ważna, a może i najważniejsza - proszę bardzo zaraz wpłacę Wam 80 zł ( Uchwała nr S/10/2011 Z WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KLUBU FIATA MULTIPLA z dnia 22-10-2011 O wysokości składek członkowskich) co wcale nie oznacza, że będę zabiegał o status oficjalnego "klubowicza".
Serdecznie Pozdrawiam wszystkich klubowiczów i użytkowników forum ( jak to pięknie brzmi - użytkownik forum :lol: ) .
Kolego GhostRider poszukaj użytkownika Kisielak i wszystkie jego czyli moje wpisy. W razie czego dzwoń - telefon znasz. A tak na marginesie tylko dwa miesiące wytrzymałem bez Multipli - w garażu znowu stoi "brzydulka", tyż dieselek i tyż z 2000 roku :D
Myślę że wyjaśnienie na samym początku, kto jest kto nie jest niczym złym, skoro kolega nie raczył przeczytać pierwszego tematu na stronie głównej forum. Z pewnością Darkowi nie chodziło o te magiczne 20 zł a zwyczajne wyjaśnienie sprawy. Poza ostatnimi dwoma zlotami a dokładnie przeprowadzanymi loteriami na nich, raczej wielkiego wyróżniania nie zauważyłem między członkami klubu a członkami forum. Nawet jeśli takie jest to jednak członkom ( w mojej opinii) więcej się należy, chociażby z uwagi na fakt tej magicznej dwudziestki, którą wpłacają.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: Multipla 1.9 2000

#8 Post autor: miszczu77 » 15 sie 2014, 21:25

kisielak pisze:Witaj GhostRider, tutaj jest tak - jesteś opłacającym składki - jesteś klubowiczem. Jesteś zarejestrowany na forum, tak jak Ty teraz - nie jestes klubowiczem tylko użytkownikiem forum. Ja takim własnie nieopłacającym składki a jedynie użytkownikiem jestem.
kisielak pisze:Jeśli dla Firmy "klub Multipla" kasa jest tak ważna, a może i najważniejsza - proszę bardzo zaraz wpłacę Wam 80 zł
To ja jeszcze dodam coś do słów Wojtka.
Pojawiają się od czasu do czasu ogłoszenia sprzedaży multipli od "klubowicza". Najczęściej te osoby nie są klubowiczami, a jedynie są zarejestrowane na forum. Dodatkowo nie mają żadnych lub pojedyncze posty na swoim koncie. Podpierają się klubem, żeby zwiększyć wartość swojej oferty, a nikt w klubie ich nie zna i nigdy nie widział. Nie chcemy, żeby ktoś potem miał pretensje, że "klubowicz" go wpuścił na minę, a przy okazji ucierpiało dobre imię klubu. Dlatego podkreślamy różnicę między klubowiczami a użytkownikami forum.
0 x

Awatar użytkownika
Asiaak1949ak
Posty: 1101
Rejestracja: 12 maja 2011, 08:53
Multipla: Niestety brak ale miłuję
Lokalizacja: Jaworzno
x 5

Re: Multipla 1.9 2000

#9 Post autor: Asiaak1949ak » 15 sie 2014, 21:27

Do kisielak. No cóż pieniążki dla klubu też są ważne, chociażby dla opłacenia serwera i domeny dzięki którym może istnieć to forum. Są też inne opłaty obowiązujące Stowarzyszenie. Nie musisz być członkiem klubu ( jednak bardzo zapraszam) by go wspomóc. Zawsze można przekazać darowiznę. Serdecznie pozdrawiam
0 x
Asia

Awatar użytkownika
kisielak
Posty: 187
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:23
Multipla: ???
Lokalizacja: pl

Re: Multipla 1.9 2000

#10 Post autor: kisielak » 16 sie 2014, 15:20

Witajcie, Nie będę wdawał się w zbędną tutaj dyskusję i zaśmiecał forum - planuję wpaść na jeden dzień na złot w Wdzydzach i tam jeśli zechcecie popolemizujemy. Nie mniej jednak odpowiem tylko Koledze Miszczowi77 - Twoja wypowiedź mnie uraziła - czy to znaczy że skoro nie jestem klubowiczem a jedynie użytkownikiem forum i choć wieloletnim i choc w miarę czynnym to mimo, że nie znamy się osobiście w Twojej ocenie "niebycieklubowiczem" stawia mnie na równi z kłamcą i naciągaczem Ciekawe co jeszcze. Nigdy w piśmie ani słowie nie podpierałem się przy sprzedaży czy w innych sytuacjach informacją, że jestem członkiem klubu Multipla. Natomiast w wielokrotnie o forum Multipli informowałem zainteresowanych i zawsze w pozytywnym świetle. Sam zresztą wielokrotnie uzyskiwałem na nim pomoc i wsparcie techniczne. A dzięki koledze Kriss, w rozsądnej cenie udało mi się nabyć trochę części.
Pozdrawiam
0 x

ODPOWIEDZ