Obrazek

Multipla 1.9 2000

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: Multipla 1.9 2000

#11 Post autor: miszczu77 » 16 sie 2014, 21:20

Wydaje mi się, że nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź. Nie sądzę, żebym napisał coś obraźliwego.
Napisałem, że zdarzają się takie przypadki naciągania na znajomości w klubie i to wszystko. Najczęściej dotyczy to osób, które wypowiedziały się na forum raz, dwa, albo i wcale.
Nie miałem na myśli ciebie, zwłaszcza że, jak twierdzisz, nie podpierałeś się klubem przy sprzedaży.
Nie uważam, że nieklubowicz jest w czymś gorszy od klubowicza, ale nieświadomi kupujący mogą odnieść wrażenie, że klubowicz ma bardziej zadbane auto od zwykłego użytkownika (co nie zawsze jest zgodne z prawdą). Natomiast klubowicze najczęściej znają się osobiście i mogą polecić dane auto, jeżeli znają jego historię i stan.

Nawet niedawno był taki przypadek:
index.php?p=37113&rb_v=viewtopic#p37113" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikt człowieka nie zna, a podobno jest klubowiczem. Czy uważasz, że takie zachowanie jest w porządku?

PS. Przed zlotem we Wdzydzach zapraszam też na ForzaItalia, bo będziesz miał chyba najbliżej ze wszystkich.
index.php?f=38&t=3493&rb_v=viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

ODPOWIEDZ