Obrazek

Multipla 2000 1.9 jtd / szczecin

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Multipla 2000 1.9 jtd / szczecin

#11 Post autor: Darraz » 28 lut 2015, 12:42

ppaluszek pisze: Osoba sprzedająca samochód nie do końca mówiła prawdę i zaraz po zakupie musiałem z ojcem mechanikiem zrobić renowacje podwozia tak by doczekało kapitalnego remontu na wiosnę.
Wygląd podwozia to najlepiej samemu oceniać. To co dla jednego jest "znośnym stanem" dla innego czymś nie do przyjęcia. Tak czy inaczej auto lat 15, większość (a może całe) życia przejeżdżone w Polsce. Chyba tylko z południa Włoch można sobie przywieźć auto w tym wieku, które jeszcze nie wymaga solidnej ingerencji w podwozie. W swoją 1,5 roku temu wpakowałem prawie 1,5 tys. zł i po zimie znów będę musiał się przyjrzeć podwoziu (znaczy znów otworzyć portfel). Też mam rocznik 2000.
ppaluszek pisze:Sprzedający mówił, że wszystko wporządku i autem ciągle jeździ, ale po zrobieniu pierwszych kilkudziesięciu km zerwałem poduszki stabilizatora, bo łożyska się zapiekły i całość była do wymiany.
Tu też bym winy sprzedającego nie przesądzał. Auto swoje latka ma. Taki Tehu na przykład też na samym początku zaliczył niemiłą niespodziankę - auto trafiło na lawetę zanim zdążyło się po zakupie zameldować pod domem:
index.php?f=19&t=3275&rb_v=viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false;

Poza tym fajna, szczegółowa prezentacja.
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ