Obrazek

JaroLis - BETII

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
BLUETEC
Posty: 59
Rejestracja: 9 lis 2010, 20:07
Multipla: była, teraz Doblo 1,9 MJ 105
Lokalizacja: Kalisz
x 1

Re: JaroLis - BETII

#11 Post autor: BLUETEC » 20 lip 2011, 16:22

Jarku - w tym przypadku daleki jesteś prawdy bowiem 440 litrów pojemnosci wynika ze zwiekszonej długości przy zachowaniu słusznej szerokości ku mojej radości :)
Polecam http://www.lpl.com.pt/images/product_pdfs/685.pdf
0 x
multipla nie każdemu się podoba, ale każdy na nią patrzy

kociewie
x 4

Re: JaroLis - BETII

#12 Post autor: kociewie » 20 lip 2011, 17:11

Pytanko uzupełniające:
Wy wozicie ze sobą drabinę, żeby się do tego pojemnika dostać? Czy po prostu tacy wysocy jesteście?
(Marka poznałem - ułomkiem nie jest na pewno, ale do 2,50 metra mu pare cali brakuje...)

Pytam z ciekawości, bo moja Mulpa w najbliższych miesiącach będzie regularnie odwiedzała salon piękności (na ile dam radę się z bankomatem dogadać), a ponadto mam chrapkę uzupełnić ją o parę gadżetów.
0 x

Awatar użytkownika
BLUETEC
Posty: 59
Rejestracja: 9 lis 2010, 20:07
Multipla: była, teraz Doblo 1,9 MJ 105
Lokalizacja: Kalisz
x 1

Re: JaroLis - BETII

#13 Post autor: BLUETEC » 20 lip 2011, 17:43

Cześc Kociewiaku!
Z załadunkiem/rozładunkiem nie mam problemu - czasem tylko wspieram się tylko progiem samochodu...
Do montażu całości potrzebna jest mała drabinka lub najzwyklejszy stołek (inf. dla Poznaniaków stołek = ryczka).
Jak słusznie zauważyłeś do niskich nie nalezę jednak nakrętki do mocowania baxa są dość daleko - można to zrobić z progu, ale wygodniej z drabinki.
Przemyśl zakup boxa, bo czy taki jak Jarka, czy też (ekstremalnie) taki jak mój to pewnikiem na eskapadach się przydaje. Znając Twoje podejście do poznawania, a co za tym idzie przemieszczania to jak to mówią "bedzie Pan zadowolony" z dodatkowej przestrzeni ładunkowej. Zapewniam, że to dobra inwestycja o ile ktoś ma takie potrzeby - rzecz jasna zakładanie go tylko dla bajeru mija się z celem ponieważ niesie ze sobą konsekwencje większego spalania - w moim przypadku to około 1L/100km
0 x
multipla nie każdemu się podoba, ale każdy na nią patrzy

kociewie
x 4

Re: JaroLis - BETII

#14 Post autor: kociewie » 20 lip 2011, 18:53

Marku dzięki za info.
Po głowie błąka mi się też przyczepka kempingowa, ale zobaczymy co się trafi...
Pomysły są, z finansowaniem różnie bywa.
Nawiązując do naszych podaguch w Borkach - ostatnio wykręciłem spalanko 5,8 (klima tak w 85-90% trasy chodziła).

Mam nadzieję Panowie, że przywleczecie swoje pudła na jesienny zlot ma Kociewiu!
Zobaczymy, porównamy, powspinamy się...
0 x

Awatar użytkownika
BLUETEC
Posty: 59
Rejestracja: 9 lis 2010, 20:07
Multipla: była, teraz Doblo 1,9 MJ 105
Lokalizacja: Kalisz
x 1

Re: JaroLis - BETII

#15 Post autor: BLUETEC » 20 lip 2011, 19:25

przyczepa powiadasz.... Zerknij jeszcze raz na mój post ze zdjęciami i odśwież stronę - to tak dla zachęty na dowód, że się da :)
0 x
multipla nie każdemu się podoba, ale każdy na nią patrzy

Awatar użytkownika
jarolis
Posty: 236
Rejestracja: 21 gru 2009, 17:22
Multipla: JTD 105 KM 99'
Gadu-Gadu: 4421998
Komunikator Tlen: jarolis
Skype: jarolis
Lokalizacja: Bieruń 50.078523,19.170276
Kontakt:

Re: JaroLis - BETII

#16 Post autor: jarolis » 21 lip 2011, 10:56

BLUETEC pisze:Jarku - w tym przypadku daleki jesteś prawdy bowiem 440 litrów pojemnosci wynika ze zwiekszonej długości przy zachowaniu słusznej szerokości ku mojej radości :)
Polecam http://www.lpl.com.pt/images/product_pdfs/685.pdf
Mój Marku jest krótszy lecz szerszy i osiąga 430L , jednak cenowo to Twój bije na głowę mojego 1:3
THULE robi chyba najlepsze boxy lecz ich cena powala z nóg (500 a 1500 to duża różnica )
Co do załadunku to niestety trzeba sobie pomagać bądź drabinką bądź taboretem (stojąc na progu niestety brakuje troszkę ) :) :) :lol:

Maciek ,około 6.08 będziemy wracać przez Tczew to może nas wypatrzysz :)

Dane techniczne:
DŁUGOŚĆ 180 cm
SZEROKOŚĆ 78 cm
WYSOKOŚĆ 40 cm
POJEMNOŚĆ 430 litrów
WAGA 14 kg
Kolor: srebrny
Trzypunktowy zamek centralny
Pasy do mocowania bagażu
0 x
Ten który ma zawsze coś do powiedzenia i chce mieć wszystko wyjaśnione
50.078573,19.169984 - moja multipla w widoku satelitarnym na http://mapy.google.pl/ :) :)

kociewie
x 4

Re: JaroLis - BETII

#17 Post autor: kociewie » 21 lip 2011, 16:22

Jarku - liczę na bytność Kociewiaka z rodowodem na zlocie w Ocyplu!

A 6 sierpnia zapraszam na kawkę.
696 062 588 - jeśli bedziesz miał ochotę zadzwoń proszę dzień wcześniej, żebym nie wybył gdzieś przypadkiem ;)
0 x

ODPOWIEDZ