Obrazek

Ze wstydem pokazuję moją Multiplę...

Tu się chwalimy tym, czym jeździmy!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jakimiuczek
Klubowicz
Posty: 785
Rejestracja: 31 paź 2010, 20:28
Multipla: JTD 2005 146KM
Lokalizacja: ŁOSICE
x 24

Re: Ze wstydem pokazuję moją Multiplę...

#11 Post autor: jakimiuczek » 5 sie 2011, 19:00

też szukałem srebrnej, ale kupiłem jaka była, bordowa, i teraz w sumie nie żałuję. Z tym utrzymaniem w stanie idealnym to prawda, już myślę że mam wszystko powymieniane i znowu coś wyskakuje. Czasami myślę że to dlatego że to FIAT?.......
0 x

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: Ze wstydem pokazuję moją Multiplę...

#12 Post autor: Grze$ku » 5 sie 2011, 22:54

jakimiuczek pisze:... Z tym utrzymaniem w stanie idealnym to prawda, już myślę że mam wszystko powymieniane i znowu coś wyskakuje. Czasami myślę że to dlatego że to FIAT?.......
Myślę, że w ponad 10-letnim, 6-osobowym aucie z przebiegiem ponad 200 tys. wartym na rynku ok 10 tys zł. MUSI od czasu do czasu coś wyskoczyć. Na szczęście naprawy są (najczęściej) względnie tanie a przyjemność z jazdy - bezcenna :D
0 x

kociewie
x 4

Re: Ze wstydem pokazuję moją Multiplę...

#13 Post autor: kociewie » 6 sie 2011, 01:08

Jako, że Mulcię mam dopiero od nieco ponad 3 miesięcy wymieniam głównie elementy, które kupiłem wraz z autem:
- rozrząd - wiadomo
- oleje, filtry - wiadomo
- amortyzatory (nie wytrzymały nawet miesiąca - pewnie były dobrze posmarowane, bo po tym czasie zaczęły straszliwie skrzypieć)
- w elektryce było tak namieszane, że mi licznik prędkości fiksował, niektóre światła przestawały działać... parę stówek elektrycy zgarnęli, a to pewnie jeszcze nie koniec...
- końcówki drążków kierowniczych - najpierw jeden + zbieżność, potem po 3 tygodniach - drugi + zbieżność (zastanawiam się, czy mnie pierwszy mechanik nie wyrolował)
- teraz mi olej kapie z silnika... jeszcze nie wiem ile mnie to będzie kosztowało i kiedy się zdecyduję...
- okazało się, że obie tylne lampy mam do wymiany
- nawet radio mi padło po 3 miesiącach!
- właśnie kupiłem kabelek do diagnostyki i okaże się na ile uczciwy był podany przebieg... Mam nadzieję, że kontrahent nie przegiął za bardzo...
A Mulcię kupiłem od klubowicza!!
Po odpaleniu kabelka na pewno skomentuję zakup ;)
0 x

ODPOWIEDZ