Obrazek

Reklamy własne jako dochód dla Klubu

Wiadomość
Autor
Brzózka
x 4

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#11 Post autor: Brzózka » 21 sty 2010, 20:59

ShaMaN pisze:
Kolego Brzozowski jak nie potrafisz poprawnie przepisać Nick'a, to użyj funkcji "Kopiuj", to tak na marginesie. Daruj sobie dalsze uszczypliwości na temat nicka, bo już przyzwyczaiłem się, że większość ludzi mnie nienawidzi i nie lubi za to że posiadam coś co ich przeraża. Smutne, ale prawdziwe. Najwyżej będziemy się realnie omijać, jeśli aż tak bardzo się boisz. Nie wzrusza mnie już nic, ale wymagam odrobiny szacunku....
Kol. ShaMaN, teraz chyba dobrze. Niepotrzebne są Twoje nerwy, nikt tu nie chce ani Ciebie , ani nikogo innego obrażać. Jeśli przekręciłem Twój nick to sory. Nikt tu także Cię nie nienawidzi za to czym się zajmujesz, nic mnie także w Tobie nie przeraża, jest mi to naprawdę obojętne co kto robi, ważne że się szanujemy, każdy z nas czymś się zajmuje poza forum. Jak już pisałem to forum przyjaciół, nasze rady są jedne dobre a drugie mogą być złe, uważnie czytane przez klubowiczów i użytkowników tego forum, jeśli jest potrzeba to na nie odpisują i nie po to, by komuś dopiec, ale z głębi serca.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2010, 18:12 przez Brzózka, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#12 Post autor: Grze$ku » 22 sty 2010, 02:42

ShaMaNie drogi ...

Podaj proszę, jaką kwotę byłbyś w stanie zapłacić za umieszczenie swojej (lub innej przykładowej) reklamy na stronie klubowej lub forum i jaką wielkość miałaby taka reklama. Jakiś link do przykładowej reklamy też byłby wskazany, tak żeby dało się ocenić jej formę. Miejsce przechowywania pliku też ma znaczenie - pliki na zewnętrznym serwerze nie obciążą naszego limity dyskowego i transferowego (za przekroczenie których musimy dodatkowo płacić), ale z kolei nie mielibyśmy żadnego wpływu na ich treść. No i oczywiście warunki - w jakim miejscu, na jaki czas itp. Mając taką ofertę będziemy wiedzieli konkretnie o czym mówimy i łatwiej da się ocenić ewentualną opłacalność.

Reklamy zrobionej w animowanym GIF-ie o wielkości 2MB jeszcze nie widziałem (myślałem, że tego typu reklamy robi się już we Flashu). Na łączu o prędkości 512kb/s (typowa Neostrada) załadowanie takiego obrazka zajmie ponad 30 sekund, natomiast próba zobaczenia tego samego z wykorzystaniem internetu mobilnego (GPRS, ok 50kb/s) zakończy się sukcesem dopiero po 5 minutach. Nie sądzę, żeby jakikolwiek rozsądny administrator zgodził się na umieszczenie czegoś takiego na głównej stronie swojego serwisu.
0 x

ShaMaN-1
x 4

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#13 Post autor: ShaMaN-1 » 11 lut 2010, 17:54

ShaMaNie drogi ...
Szacuneczek Grze$ku ;)

Podaj proszę, jaką kwotę ...
10zeta/m-c?

Reklamy zrobionej w animowanym GIF-ie...
No dobra, nie wziąłem pod uwagę, że inni jeszcze pykają na Neostradzie i innych przenośnych cudach, więc postaram się wyrobić w granicy 1,5 do 2 mega. U mnie wszystko wykluwa się po 5 sekundach, więc już zapomniałem co to żółwiowaty net :P
Tak swoja drogą, to czy ktoś ma problem z obrazkiem (gif'em) w moim podpisie? Bo jak nie, to mógłbym się zmieścić w takim rozmiarze.


P.S.
Grze$ku, Ty chłopie powinieneś to wiedzieć, a mianowicie kumpel mi truje głowę od dłuższego czasu pewnym pytaniem 'czy można komuś na odległość, czyli przez neta rozwalić kompa?'? Nie wnikam po co mu to, ale chyba go ktoś wnerwił bardzo
:lol:
Ostatnio zmieniony 11 lut 2010, 19:08 przez ShaMaN-1, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#14 Post autor: miszczu77 » 11 lut 2010, 22:14

Wywody kolegi Shamana przeniosłem do Archiwum jako nie związane z tematem tego wątku.
0 x

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#15 Post autor: Pepcio » 13 mar 2010, 07:15

Bardzo dobry pomysł. Mogę być pierwszym który za takową możliwość reklamowania swojej działalności zapłaci.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Brzózka
x 4

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#16 Post autor: Brzózka » 13 mar 2010, 18:56

Moim zdaniem, nie po to opłacaliśmy domenę, by teraz miały pojawiać się tu reklamy.
0 x

ShaMaN
x 4

Re: Reklamy własne jako dochód dla Klubu

#17 Post autor: ShaMaN » 28 sie 2010, 03:18

Nie jestem autorem powyższych "wywodów", a logo zawarte w avatarze jest u Państwa w nielegalnym posiadaniu, to samo dotyczy danych osobowych.

pozostała część:
Usunięte przez autora
0 x

ODPOWIEDZ