Strona 1 z 1

propozycja nowego działu na forum

: 16 wrz 2012, 17:43
autor: wojtus
Tak mnie dzisiaj oświeciło, że może by założyć dział z pomocą dotyczącą przejazdów w różne strony. Nie wiem czy jasno piszę, chodzi o to że jeździmy naszymi mućkami nie zawsze zapełnionymi rodzinką czy znajomymi. Dla przykładu ja w najbliższy piątek będę robił trasę Nowe-Działdowo i będę miał miejsce w mućce a może ktoś akurat potrzebuje jechać na tej trasie a nie ma czym więc mogę zabrać po drodze. Myślę że taki dział z pomocą mógłby się czasem przydać.

Re: propozycja nowego działu na forum

: 16 wrz 2012, 18:27
autor: miszczu77
Propozycja ciekawa, ale wydaje mi się, że takich okazji będzie na tyle mało, że tworzenie nowego działu nie będzie miało sensu. Jeżeli temat się rozwinie, to nie widzę przeciwwskazań. Na razie myślę, że można wrzucać takie informacje w dziale towarzyskim.

Re: propozycja nowego działu na forum

: 16 wrz 2012, 19:00
autor: Darraz
Też mam podobne odczucia. Jeżeli przez czas istnienia tego forum nie było podobnych pomysłów, to albo wpadłeś na genialny pomysł, albo nikomu taki nie przyszedł do głowy ponieważ za bardzo sięnikomu nie przyda. Tak jak pisze Bartek - załóż temat w dziale towarzyskim (np. "MULTITAXI - wolne miejsce, mogę podwieźć") i w jego treści umieść datę i trasę przejazdu. Może ktoś jeszcze się z wolnymi miejscami będzie ujawniał, może ktos potrzebujący z takich propozycji skorzysta. Jeżeli temat będzie się cieszył powodzeniem - zrobimy z tego dział na forum.

Re: propozycja nowego działu na forum

: 16 wrz 2012, 19:18
autor: wojtus
tak jak pisałem oświeciło mnie:) być może zbyt pochopnie z tym działem wyskoczyłem a być może to faktycznie olśnienie i pomysł jest genialny.haha

Re: propozycja nowego działu na forum

: 3 gru 2014, 16:44
autor: dominika11111
Propozycja naprawde super, jestem za stworzeniem.

------------------------
szkolenie na operatora dźwigu

Re: propozycja nowego działu na forum

: 3 gru 2014, 19:38
autor: kisielak
taka mini konkurencja dla http://www.blablacar.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Re: propozycja nowego działu na forum

: 3 gru 2014, 19:42
autor: Darraz
Myślę, że po prawie półtora rocznej ciszy i zaniechaniu tematu Twój zachwyt pomysłem Dominiko z jedynkami nic tu nie zmieni. Proponuję korzystać ze stonu, krórą podał Kisielak.