Obrazek

REKLAMA - AUTO-KOMIS

Wiadomość
Autor
ShaMaN
x 4

REKLAMA - AUTO-KOMIS

#1 Post autor: ShaMaN » 28 sie 2010, 03:12

Usunięte przez autora
Ostatnio zmieniony 3 lut 2011, 20:53 przez ShaMaN, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: REKLAMA - AUTO-KOMIS

#2 Post autor: miszczu77 » 28 sie 2010, 09:30

*ShaMaN* pisze:Zarząd Klubu nie odpowiada za treść ogłoszeń pochodzących od obcych osób bądź komisów.
Zarząd klubu, ani prowadzący forum w ogóle nie odpowiadają za treść ogłoszeń zamieszczanych na forum. I nie jest ważne, czy są to osoby obce, komisy, czy klubowicze. Myślę, że nie ma co tworzyć specjalnego działu dla komisów itp, bo jak zobaczą, że jest, to będą walić reklamy wszystkich możliwych marek.

Na razie jest tego na tyle mało, że nie ma co aż tak zaprzątać sobie głowy. Zwłaszcza że jakoś większość takich ogłoszeń wychodzi na niekorzyść zamieszczającym je osobom. A dla nas jest to cenna informacja, które egzemplarze omijać szerokim łukiem.

Można dodać opcję automatycznego kasowania postów w dziale ogłoszeń po, powiedzmy, 30 dniach od ich napisania. Tylko wtedy znikną informacje o autach, które nie mogą znaleźć nabywcy od pół roku.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: REKLAMA - AUTO-KOMIS

#3 Post autor: Darraz » 28 sie 2010, 11:07

Warto, żeby tutaj pojawiały się ogłoszenia o sprzedaży Fiatów Multipla. Nie jestem za tym, by uniemożliwiać komisom umieszczania tu oferowanych aut, ale przydałoby się jakieś ogłoszenie kierowane do sprzedających, by post o sprzedaży auta nie był tylko linkiem do otomoto czy gratki. Ogłoszenie takie powinno zawierać numer VIN, i wszelkie szczegóły świadczące o stanie technicznym auta (przeprowadzona naprawy, wymiany, ich dokumentacja, informację o tym czy szyby są z tego samego rocznika co auto, sporo zdjęć łącznie z tym najbardziej krępującym na którym widać lewą krawędź fotela kierowcy a może i filmik z otwartą maską i chodzącym silnikiem). Osoba wystawiająca ogłoszenie powinna podpisać się z imienia i nazwiska i podać miejsce postoju auta.
Tak szczegółowych ogłoszeń pewnie z dużo by nie było, ale przynajmniej odwaga mogłaby skutkować szybszą sprzedażą auta o ile jest w dobrym stanie. Samochodów w dobrym stanie jest mało - sam dzwoniłem w ciągu tego roku do trzech gości sprzedających auto w Poznaniu proponując, że przejrzę oferowane auto i jeżeli będę uważał, że jest ok sam zamieszczę ogłoszenie na naszym forum. Dwóch zaczęło coś kręcić i odmówiło a trzeci się chetnie zgodził, ale jak do niego dotarłem powiedział, że przyjrzeć się mogę ale ogłoszenia już nie potrzebuje, bo znalazł kupca. Faktycznie tamto auto śmiało bym na forum mógł polecić.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: REKLAMA - AUTO-KOMIS

#4 Post autor: Grze$ku » 28 sie 2010, 15:55

W celu zwiększenia czytelności forum utworzyłem dwa nowe działy: "Kupię Multiplę" oraz "Sprzedam Multiplę". Oba umieściłem razem z "Giełdą części" w dziale nadrzędnym "Kupię - sprzedam- zamienię".

Jeżeli ktoś ma ochotę przygotować jakieś informację dla nowych osób chcących sprzedać auto proszę o umieszczenie ich w odpowiednim dziale z tematem np. "Zanim zamieścisz ogłoszenie - przeczytaj to!" a ja przykleję je, tak żeby było zawsze na górze działu.
0 x

Aneta01
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2010, 22:10
Multipla: JTD 115KM / 2003

Re:

#5 Post autor: Aneta01 » 28 sie 2010, 16:06

.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2010, 17:36 przez Aneta01, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: REKLAMA - AUTO-KOMIS

#6 Post autor: Darraz » 28 sie 2010, 16:11

Grze$ku pisze:Jeżeli ktoś ma ochotę przygotować jakieś informację dla nowych osób chcących sprzedać auto proszę o umieszczenie ich w odpowiednim dziale z tematem np. "Zanim zamieścisz ogłoszenie - przeczytaj to!" a ja przykleję je, tak żeby było zawsze na górze działu.
Mam trochę czasu więc zaraz się zajmę postem o takim tytule
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ