Obrazek

Multipla II kontra Honda FR-V

dodaj link związany z Fiatem Multipla
Wiadomość
Autor
sintesi
Posty: 276
Rejestracja: 1 sty 2011, 13:51
Multipla: 1.6 16V + LPG BRC Seq24, 2001
Lokalizacja: Tuchola
x 2

Re: Multipla II kontra Honda FR-V

#11 Post autor: sintesi » 5 cze 2013, 00:05

hejka po długim czasie :) Artykuł czytałem w jednym z początkowomajowych "Motorów" :) Najbardziej spodobał mi się werdykt ;) Ale... Ostatnio byliśmy z żoną i synem na zawodach i znajomy (który wiele razy marudził, że mulpa jest brzydka i w ogóle z zewnątrz oraz czytał, że tam jest chaos w zegarach...) stwierdził, że chce sobie w końcu w "tym" usiąść za kierownicą... Jakież było jego zdziwienie, gdy stwierdził że wbrew powszechnie panującym opiniom tablica jest WYJĄTKOWO przejrzysta, wszystkie przełączniki (dla osoby siedzącej 1szy raz w takim aucie) są na miejscu oraz ilość miejsca po środku z przodu jest w zupełności wystarczająca ;) (usadził żonę i syna testowo ;) ). Do tej pory jeździł autami zachodnioeuropejskimi "popularnych" marek ;)

PS. Oczywiście w MKI ;) a propos stylistyki ;)
0 x

Awatar użytkownika
adi.degora
Posty: 120
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:46
Multipla: 1.9 JTD , 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Multipla II kontra Honda FR-V

#12 Post autor: adi.degora » 16 cze 2013, 09:44

Też mnie rozbiło to posądzenie o chaos :shock: Gdzie tam chaos? Licznik, kilka przycisków, pokrętła jak w każdym samochodzie, WTF :?: Faktycznie wkomponowane w wysoce fantazyjną deskę rozdzielczą, ale żeby od razu mówić o chaosie?

Za to składane fotele w hondziaszku rzeczywiscie robią wrażenie. No i schowki w przednim srodkowym fotelu również moim zdaniem przebijają półeczkę na plecach tegoż fotela w multi.
0 x
***Ty ze spaloną gumą, patrz jak się toczę z dumą...***
Top Gear`s UGLIEST car of the year 1999 ==> Top Gear`s CAR OF THE YEAR 2000 - PROBLEM? :mrgreen:

ODPOWIEDZ