Konkurs Wakacje z Multiplą 2024

tutaj można pisać o wszystkim
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2600
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 88

Konkurs Wakacje z Multiplą 2024

#1 Post autor: miszczu77 » 2 lip 2024, 17:53

Jak co roku ogłaszamy konkurs fotograficzny "Wakacje z Multiplą", który cieszy się nieustającą popularnością wśród miłośników Multipli.

Regulamin konkursu:
 1. Każdy uczestnik konkursu przesyła maksymalnie 3 zdjęcia wykonane w roku 2024, z których członkowie zarządu wybiorą ich zdaniem najlepsze i przekażą do rundy finałowej.
 2. Najlepiej przysyłać zdjęcia w oryginalnym rozmiarze. Fotka ma być "premierowa", czyli nigdzie dotąd nie publikowana wcześniej w Internecie. Nie wolno przysyłać zdjęć skopiowanych z internetu ani wykorzystywać innych zdjęć, w których jesteśmy posiadaniu, a nie mamy zgody na ich wykorzystanie.
 3. Ingerencja komputerowa dopuszczalna jest jedynie w zakresie działań odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu, poszerzeniu tonalności, wyostrzeniu, redukcji szumu. Wszelkie inne zmiany, opracowania, fotomontaż są niedopuszczalne.
 4. Fotki proszę przesyłać na adres konkurs@multiplaklub.pl w temacie wpisać "KONKURS 2024", w treści wystarczy podać swój nick (jeżeli się jest użytkownikiem forum) lub imię i nazwisko - jeżeli nie masz konta na forum.
 5. Ostateczny termin przesyłania zdjęć to 30.09.2024, godz.23.59.
 6. W ciągu dwóch tygodni od ostatecznego terminu na forum zostanie opublikowane zostanie głosowanie w postaci ankiety, w którym użytkownicy forum wybiorą najlepsze fotografie. Szczegółowy regulamin głosowania zostanie opublikowany wraz z jego rozpoczęciem.
 7. Planowane są następujące nagrody:
  • dla członków Klubu (członków stowarzyszenia) - nagrody za trzy pierwsze miejsca (wśród klubowiczów).
  • dla użytkowników forum / użytkowników, którzy polubili nasz profil na Facebooku - jedna nagroda za najlepsze zdjęcie wśród "nieklubowiczów".
  Lista nagród zostanie opublikowana wkrótce.
 8. Nagroda dla "klubowicza" przysługuje klubowiczowi, który w chwili ogłoszenia wyników konkursu ma opłacone co najmniej dwie tegoroczne składki.
 9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac przez Klub.
 10. I na koniec rzecz najważniejsza. Na zdjęciu musi znaleźć się coś, co jednoznacznie kojarzy się z Fiatem Multipla lub Klubem Fiata Multipla.
1 x

ODPOWIEDZ