Obrazek

Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wycieczki"

tutaj można pisać o wszystkim
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wycieczki"

#1 Post autor: Darraz » 6 cze 2013, 20:15

Darraz pisze:Obawiam się, że użytkownik Rekin, który założył ten temat może czasem nie doczekać się pomocy i odpowiedzi na swój problem (chociaż istnieje spora szansa, że się mylę). Dział techniczny służy do tego, żeby starać się przynajmniej pomagać tym, którzy mają problemy ze swoimi pojazdami.
Jak nazwa wskazuje jest to forum " właścicieli i miłośników " Multipli dlatego wylewanie żali i nadmierne krytykowanie pojazdu czy osób jest nie za bardzo wskazane. Nikt tu wciskać nikomu nie będzie, że Multipla się nie psuje, ale ile można czytać, że "złom", "rzęch" itp. Może ewentualnie w wątku "co mi leży na sercu", bo gdzieś chyba taki ktoś utworzył.
Być może ktoś powie, że ograniczam wolność słowa, ale tak to właśnie bywa na forach miłośników różnych rzeczy, czynności czy innych dziwności, że nie przesadzamy z "jazdami" po "obiekcie uwielbienia" bo wtedy miłośnikami już raczej nie jesteśmy a przynajmniej na to wygląda.
Powyższy posta napisałem w innym temacie w którym moim zdaniem niepotrzebnie pojawiła się "prywatna wycieczka Brzózki do Pepcia oraz (poraz kolejny) narzekania Pitersona na swoj pojazd, który pojawia się w technicznym temacie i nic do wątku nie wnosi a my szytamy już poraz @$%-sty o tym jaki to złom jest w posiadaniu Piorta.
Uważam, że teksty tego typu są nie na mejscu. Jeżeli uważacie że się mylę to prosze o argumenty, jeżeli ktoś uważa, że mam rację i też ma coś do powiedzenia w tej sprawie to też zapraszam do dyskusji.

P.S.
Rzeczowo bez prób podnoszenia komukolwiek ciśnienia proszę.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#2 Post autor: malymaly » 6 cze 2013, 20:20

Uważam, że admini/moderatorzy czy jak to się nazywa powinni wprowadzić dyscyplinę jak na innych forach. Tzn. za offtopic upomnienie czy coś takiego. Takie coś zawsze mnie drażniło na innych forach ale na dłuższą metę widać, że jest to dobre. Jeśli chodzi o narzekania to ukulam inny temat.

http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... =viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 6 cze 2013, 20:38 przez malymaly, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Piterson
Posty: 537
Rejestracja: 3 cze 2011, 21:44
Multipla: 1,9 jtd
Lokalizacja: Słubice

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#3 Post autor: Piterson » 6 cze 2013, 20:30

malymaly pisze:Uważam, że admini/moderatorzy czy jak to się nazywa powinni wprowadzić dyscyplinę jak na innych forach. Tzn. za offtopic upomnienie czy coś takiego. Takie coś zawsze mnie drażniło na innych forach ale na dłuższą metę widać, że jest to dobre. Jeśli chodzi o narzekania to ukulam inny temat.
można też zrobić "walne zebranie" i usunąć niepotrzebnych i niewygodnych dla klubu miłośników fiata multipla użytkowników.
Nie tylko ja narzekam na multizłoma, ale widać że tylko o mnie chodzi.
0 x

Piterson
Posty: 537
Rejestracja: 3 cze 2011, 21:44
Multipla: 1,9 jtd
Lokalizacja: Słubice

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#4 Post autor: Piterson » 6 cze 2013, 20:32

Najlepiej to by było tylko wzdychać i zachwycać się nad Multiplą, nic krytyki, brawo.
0 x

Awatar użytkownika
bratmat
Posty: 623
Rejestracja: 12 maja 2013, 18:48
Multipla: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
Skype: bratmat
Lokalizacja: Cieszyn
x 8
Kontakt:

Re: Odp: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "w

#5 Post autor: bratmat » 6 cze 2013, 20:36

Ten typ moderacji jest ok, przeniesienie do działu narzekań. Broń boże zamykanie niewygodnych postów

Wysłane z mojego Pro 10 dual core za pomocą Tapatalk 2
Ostatnio zmieniony 6 cze 2013, 20:37 przez bratmat, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#6 Post autor: malymaly » 6 cze 2013, 20:37

Czy ja coś takiego napisałem?
Piterson pisze:Najlepiej to by było tylko wzdychać i zachwycać się nad Multiplą, nic krytyki, brawo.
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#7 Post autor: miszczu77 » 6 cze 2013, 20:38

Jak dla mnie to niech sobie ludzie narzekają, zabraniać raczej nie ma co.
Ale niech to będzie związane z tematem. Same dopiski typu - "moja multipla to złom i ciągle się psuje" - nie wnoszą żadnej nowej treści do tematu, a tylko podgrzewają atmosferę.
Jak komuś coś leży na sercu (albo na wątrobie), to niech pisze w Hyde Parku. Jak ma problem techniczny, to niech sprecyzuje go w dziale technicznym.
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#8 Post autor: wojtus » 6 cze 2013, 20:40

Fakt że kilka osób na forum tylko narzeka, może to taki charakter może frustracja i zawód po zakupie multipli. Nie wiem, psychologiem nie jestem, ale jestem przeciwny narzekaniu w każdej mozliwej okazji. Z pewnością nie motywuje to do posiadania multipli, przebywania na forum a co za tym idzie poszerzania rzeszy miłośników tego auta. Jestem także przeciw wpisywaniu wszystkich swoich żali w poście z byle jakim zapytaniem o mućkę. Są na forum trzy działy dotyczące usterek i to właściwie powinno wystarczyć każdemu kto chce się czegoś dowiedzieć na temat awaryjności naszych aut.
I nie chodzi tu o usuwanie osób z forum czy klubu a raczej o okazanie trochę dobrej woli i byćmoże używanie i składanie innych zdań. przecież fakt że bez przerwy psuje się komuś multipla nie może potwierdzać tezy że psują się wszystkie multiple. Wystarczyłoby moim zdaniem wpisanie że "moja mućka bez przerwy się psuje" co nie oznacza że psują się jednocześnie wszystkie.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
Brzózka
Posty: 1142
Rejestracja: 21 lut 2012, 11:06
Multipla: Była MK1 jest MK2 i CC 704
Lokalizacja: SBL-Powiat Bieruńsko Lędziński
x 31

Re: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "wyciec

#9 Post autor: Brzózka » 6 cze 2013, 20:44

Chwila, starałem się pisać rzeczowo, a to co maiałem do Mariusza napisałem mu na PW. To o co kaman?
0 x

Awatar użytkownika
bratmat
Posty: 623
Rejestracja: 12 maja 2013, 18:48
Multipla: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
Skype: bratmat
Lokalizacja: Cieszyn
x 8
Kontakt:

Re: Odp: Czy pozwolić na notoryczne narzekania i prywatne "w

#10 Post autor: bratmat » 6 cze 2013, 20:54

Z tego co wyczytałem kolego brzóska to twoja mućka jest trochę niestandardowa i właśnie to może być powód jej nadzwyczajnej awaryjności

Wysłane z mojego Pro 10 dual core za pomocą Tapatalk 2
0 x

ODPOWIEDZ