Obrazek

Powitanie nowego Multiplowicza

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mariocie
Posty: 339
Rejestracja: 25 gru 2009, 18:36
Multipla: 1,9 JTD 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Powitanie nowego Multiplowicza

#11 Post autor: mariocie » 16 cze 2010, 21:32

Witam nowych kolegów.
co do problemów technicznych to spróbuj wrzucic temat w działe technicznym a co do tapicerki to moja też miała strasznie zaniednaną, ale teraz jest ok. polecam środek sonax do czyszczenia wnętrza lub też jest do kupienia na stacji shell ich środek
spyskaj tapicerke odczekaj tak z 10 minut, później ciepła woda miękka szczoteczka (ja miałem wodę ze środkiem do prania dywanów, bo naprawdę było cięzko).
później wilgotna szmatka i dobrze wytrzyj.
każdy środek musisz najpierw sprawdzić w jakimś mało widoczny miejscu żeby się nie okazało że zostawi Ci jakieś przebarwienia.
jast też jeszcze opcja prania w myjni ale powiem Ci że efekt jaki uzyskałem był wcale nie gorszy niż pranie "profesjonalne" oczywiście dużo tańszy ale bardziej męczący. pozdrawiam Mariusz
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Małopolsko - Świętokrzyskie

#12 Post autor: Darraz » 17 cze 2010, 08:11

pawcio kraków pisze:Chej Koledzy - co jest jeden wieczór ruchu i to wszystko ?! Mamy tu taką regionalną ciszę czy wszyscy rozmawiają ale na innej stronie ?!
Spróbuj pukać do klubowiczów wieczorem na skype...
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: Powitanie nowego Multiplowicza

#13 Post autor: miszczu77 » 17 cze 2010, 16:34

Spokojnie, nie każdy ma czas codziennie siedzieć na forum. Czasem ruch jest większy, czasem mniejszy. Jak widać na dole strony, maksymalnie na forum było jednocześnie 15 osób, więc nie jest to liczba oszałamiająca.
Jesteśmy małą, ale zgraną grupą, ponieważ samochody, które posiadamy, nie są jakoś specjalnie popularne (zupełnie nie wiem dlaczego).

Każdego zapraszamy do udzielania się na forum, wtedy ruch będzie większy.
0 x

ODPOWIEDZ