Obrazek

POWITANIE

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
jarbara
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2010, 22:12
Multipla: poszukuję JTD
Lokalizacja: Łódź

POWITANIE

#1 Post autor: jarbara » 5 sie 2010, 08:26

POZDRAWIAM KLUBOWICZÓW
Zaskoczony jestem,że fani Multipli są tak aktywni :D .Dopiero od tygodnia zacząłem interesować
się Multiplą a już mnie urzekła. Zapałałem również chęcią do wzięcia udziału w zlotach.
Potrzebuję POMOCY przy zakupie mojej Mulci . Mam to szczęscie , że wszystkie ciekawe ogłoszenia ,które znajduję są z miejscowosci oddalonych o kilkaset kilometrów. Szukam diesla JTD w cenie do 10 tys. PLN . Liczę na rekomendację , jakies porady ...
Pozdrawiam Jarek (podaje mój nr tel.784 65 80 10 - oddzwaniam ,mam utrudniony dostęp do internetu)
0 x

markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: POWITANIE

#2 Post autor: markola » 5 sie 2010, 13:17

Witam!!! Ja osobiście niewiele pomogę (jak to ba... kobieta !) ale na pewno szybko znajdą się tu koledzy , którzy coś doradzą. Przeglądnij również wątki na http://www.multipla.fora.pl.
I uzupełnij w swoim profilu informację o to skąd jesteś bo wtedy łatwiej dopasować się do odpowiedniej grupy regionalnej. Spiesz się kolego, zlot tuż, tuż !!!! :D
Pozdrawiam !
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: POWITANIE

#3 Post autor: Darraz » 5 sie 2010, 13:29

Jeżeli chodzi o Poznań i okolice to tylko ten poniżej nie jest mi znany:
http://otomoto.pl/fiat-multipla-C14437543.html
Pozosałe to "szroty" a wyjazdu w okolice Pleszewa czy Gniezna nie polecam, chciażby na zdjęciach auta wyglądały pięknie a ceny miały atrakcyjne.
Nie wiem skąd jesteś i czy auta w mojej okolicy by Cię interesowały. Ogólnie muszą interesować w całym kraju, bo o dobrą Multiplę w tej niewygórowanej cenie nie będzie łatwo.
Pozdrawiam.
0 x
tel. 691 780 705

jarbara
Posty: 2
Rejestracja: 4 sie 2010, 22:12
Multipla: poszukuję JTD
Lokalizacja: Łódź

Re: POWITANIE

#4 Post autor: jarbara » 5 sie 2010, 15:58

dzięki za szybki odzew , nie wiem dlaczego moje dane są ukryte , mieszkam w Łodzi i zdaje sobie sprawę ,że samochodu należy szukać w całej Polsce.
POZDRAWIAM
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: POWITANIE

#5 Post autor: miszczu77 » 5 sie 2010, 16:11

Witam,

No nareszcie ktoś nowy z Łodzi się odezwał. Życzę owocnych poszukiwań. Jeżeli znajdziesz już coś ciekawego, to zapraszamy na comiesięczne spotkania w Łodzi. Można się wiele dowiedzieć, podłączyć samochód pod komputer itp.
0 x

ODPOWIEDZ