Obrazek

No coz ,czas sie przywitac ....

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
izka.pl
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:53
Multipla: hmm?
Gadu-Gadu: 223366
Skype: polka.pn
Lokalizacja: Poznań

No coz ,czas sie przywitac ....

#1 Post autor: izka.pl » 21 sie 2010, 15:07

:mrgreen: :lol: :D Witam pieknie!Nie jestem (poki co) szczesliwa posiadaczka zabki,ale juz jej wygladam:):):)
Zwiazku z tymi dosc powaznymi przymiarkami ,postanowilam zaciesnic wiezi tu na stronce ,zyskujac w ten sposob dosc pokazny sztab sensownych doradcow:).My poznanianki jestesmy dosc praktyczne ,zatem chyba nikogo nie dziwi moja dosc oficalna przebieglosc:):):):):)
Tak wiec ,aktualnie jezdze japonskim chudaskiem zwanym dalej daihatsu move ,to cudne autko,zrywne ,ale jak juz wspomnialam nieco waskie :ugeek:
Niestety za swoj aanoreksje zaplaci:):):)rozlonka ze mna i moimi dwiema suniami:):):):)Potrzebne nam wieksze autko ale tez ekonomiczn e(wiadomo z jakich wzg):)::):):)
Padlo na zabke ,jest wyjatkowo brzydka ,ze az ladna:):):):),jednak jest cos czego sie obawiam...
Mianowicie mam od niedawna prawko(no rok) i czy tak nagla zmiana gabarytow auta moze byc dla mnie korzystna???Mowiac praktycznie -czy szerokosc zabki jest na trasie odczuwalna???
Poza tym uparlam sie ze chce diesla,czy to sensowne?AAAaaaa no i na co trza mi zwrocic uwage wybierajac zabe????
No tak i z powitania zrobilam dzienniczek porad,ale co tam w koncu jak na poznanianke przystalo oszczedzam miejsce:):):):)
Pozdrawiam no i powiem cos jeszcze...dobrze ze jestescie:):):):)
0 x
MIŚKA:):):)

markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#2 Post autor: markola » 21 sie 2010, 15:51

Witamy w naszym gronie i życzymy udanych łowów ! :D
No cóż , to prawda, że Mulcia jest puszysta i trzeba się przyzwyczaić. Ja jak pierwszy raz jechałam to na zakrętach zaliczałam wszystkie chodniki (dobrze, że nie było tam pieszych :lol: ) , no ale miałam męża obok siebie, co mnie zawsze peszy (chyba, że jest po kilku głębszych to wtedy mu wszystko jedno :D ). Ale jak to z każdym autkiem bywa można się przyzwyczaić, i za drugim razem było już ok - super się jeździ !!!
Co do reszty to myślę, że koledzy już wkrótce udzielą ci fachowych rad. Jeszcze raz życzę powodzenia w poszukiwaniach i do zobaczenia na zlotach !
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

Awatar użytkownika
kowsik
Posty: 703
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:46
Multipla: 1.6 pb 1999r / 1.9 jtd 1999
Komunikator Tlen: kowsik@tlen.pl
Skype: kowsik
Lokalizacja: Konin
x 2

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#3 Post autor: kowsik » 21 sie 2010, 17:51

Witam w gronie pozytywnie zakręconych. Jeśli chodzi o poszukiwanie autka masz bardo dobrego doradce w Poznaniu to kolega o nicku Darraz . Życzymy owocnych poszukiwań.
0 x
1.6 , 1999 skype: kowsik tel .697-911-079

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#4 Post autor: Darraz » 21 sie 2010, 18:37

Kowsik mnie wywołał to jestem i jeżeli jest możliwość powiększenia grona poznańskich posiadaczy Fiata Multipla to postaram się pomóc. Wystarczy zgłosić chęć współpracy na Skype, gg albo tu na forum.
Jakiś czas temu na ul.Hetmańskiej stojąc na czerwonym świetle przyglądałem się stojącemu na pasie obok Daihatsu Move - ciekawe autko. W środku kobieta za kierownicą... może to Ty Izka.pl??
Myslę, że niedługo kolejną kawę czas wypić w gronie Multipli więc proponuję śledzić forum i przyjechać na spotkanie - porozmawiamy nad tym jaką wersję silnikową warto kupić i dlaczego właśnie diesla. Co do porad dotyczących zakupu Multipli - napisałem artykuł na stronie klubowej, może już zdążyłaś przeczytać:
http://www.multiplaklub.pl/index.php?op ... y&Itemid=6
0 x
tel. 691 780 705

izka.pl
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:53
Multipla: hmm?
Gadu-Gadu: 223366
Skype: polka.pn
Lokalizacja: Poznań

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#5 Post autor: izka.pl » 21 sie 2010, 19:21

Dziekuje za cieple przywitanie:):):)
W kwestii pytan,jesli owe daihatsu bylo bordowe ,to jest duze prawdopodobienstwo ,ze to bylam ja:):):)Hetmanska jest 5min od mojego miejsca zamieszkania:):):):)
No i meritum ,czyli sparwa zabusi:):):)-tak czytalam Twoj artykul,ale jak se juz jaka zabusie upatrze to nie omieszkam do Ciebie zapukac na gg:) :mrgreen:
Aaaa,po postach zorienowalam sie ze albo jestes przedstawicielem Tchibo:) :twisted: ,albo kochasz ten czarny ze tak powiem nektar:):)????
Pozdrawiam
0 x
MIŚKA:):):)

Awatar użytkownika
jarolis
Posty: 236
Rejestracja: 21 gru 2009, 17:22
Multipla: JTD 105 KM 99'
Gadu-Gadu: 4421998
Komunikator Tlen: jarolis
Skype: jarolis
Lokalizacja: Bieruń 50.078523,19.170276
Kontakt:

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#6 Post autor: jarolis » 21 sie 2010, 20:16

izka.pl pisze: Aaaa,po postach zorienowalam sie ze albo jestes przedstawicielem Tchibo:) :twisted: ,albo kochasz ten czarny ze tak powiem nektar:):)????
Pozdrawiam
Poczytaj uważnie forum to zrozumiesz co znaczy mała kawa :) :)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 21:05 przez jarolis, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Ten który ma zawsze coś do powiedzenia i chce mieć wszystko wyjaśnione
50.078573,19.169984 - moja multipla w widoku satelitarnym na http://mapy.google.pl/ :) :)

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#7 Post autor: Darraz » 21 sie 2010, 20:28

Izka.pl, przeczytaj temat do którego link podałem poniżej:
http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... =viewtopic
Poznańska mała kawa wzięła się... z Mc Donalda. Postanowiliśmy w Poznaniu spotkać się w miarę regularnie i pierwsze takie spotkanie było w tym właśnie "lokalu" przy rondzie Żegrze. Śledź ten temat uważnie - minął ogólnopolski zlot i wakacje więc myślę, że we wrześniu znów się "zlecimy" na "małą czarną" - gdzie i kiedy to nastąpi, ustalimy na forum. Jeżeli jeszcze nie będziesz miała swojej Multipli, nic sięnie martw tylko przyjeżdżaj.
0 x
tel. 691 780 705

izka.pl
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:53
Multipla: hmm?
Gadu-Gadu: 223366
Skype: polka.pn
Lokalizacja: Poznań

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#8 Post autor: izka.pl » 21 sie 2010, 22:10

Oj no przecie tylko zartowalam :lol: 8-) ,doskonale wiem o malej czarnej..... :roll:
Czekam zatem na wrzesniowe wiesci i zabieram sie sprzedazy mojej anorektyczki:):):)
Dzieki za wyjasnienia)::):):)
0 x
MIŚKA:):):)

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#9 Post autor: Darraz » 22 sie 2010, 16:04

Jako że ogłoszenie nowe i poznańskie, może warto by było powęszyć przy tem pojeździe. Kupować od razu nie trzeba, a zaznajomić się z ezemplarzem warto - porównać potem z innymi... no chyba, że ten "podejdzie" gustom - wtedy do serwisu na "śledztwo", potem płacić, wsiadać i do domu.
http://www.moto.allegro.pl/item11973079 ... dzona.html
W sume nie wiem jaki rocznik i budżet bierzesz pod uwagę. Do ceny tego trzeba by doliczyć 1500 opłat, jeżeli żadnych jeszcze nie dokonano no a potem obowiązkowa wymiana rozrządu i płynów - dodatkow tysiąc "ucieknie". Takie nieopłacone auto w cenie... powiedzmy 12500zł (coś sprzedawca musi opuścić - oby nie spodnie ;)) to w końcowym efekcie 15tys plus ok.1,3tys. zł ubezpieczenie pełen pakiet (ważne, jak się ma prawko niezbyt długo, podałem Benefię w której nie tylko ja mam swoją Multiplę ubezpieczoną). O ile oczywiście jeszcze coś temu autku nie dolega. W sumie cena dość atrakcyjna. Ja 12500zł dałem w zeszłym roku za rocznik 2000.
0 x
tel. 691 780 705

izka.pl
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:53
Multipla: hmm?
Gadu-Gadu: 223366
Skype: polka.pn
Lokalizacja: Poznań

Re: No coz ,czas sie przywitac ....

#10 Post autor: izka.pl » 22 sie 2010, 17:38

Jeszcze raz dzieki za powitanie...
Darazz-wiesz ,ja dzisiaj tez to autko ogladalam i juz wiem ,ze na pewno bedzie mi potrzebna Twoja pomoc.
SProbuje Cie namierzyc na gg:):)
0 x
MIŚKA:):):)

ODPOWIEDZ