Obrazek

Witam z Poznania

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Grzesiek Poznań
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2010, 13:11
Multipla: JTD 110 KM 2002

Witam z Poznania

#1 Post autor: Grzesiek Poznań » 28 sie 2010, 12:14

Niniejszym pragne ogłosic wszem i wobec, iż Klub Milosnikow Multipli wlasnie poszerzyl sie o kolejnych dwoch .....członków (?) - choć lepiej niech zabrzmi miłośników (bo małżonka pewnie sie obrazi) tego fajnego autka. Witajcie. Samochod pojawil sie u nas w piatek 27.08 calkowicie przypadkiem. Wypatrzylismy ja w internecie, pojechalismy "oblookać" -jak to sie mów obecnie..... Nie wiem czym nas ujęła. Miał być diesel i był, mial być w ciemnym kolorze i był, miał wg naszej oceny wyglądać na " nie bity" i wyglądał, więc po 10 minutach mogliśmy rzec, iż już jest nasz.
Nie wiedziliśmy tylko jak na nia zareaguje otoczenie......
Bylo niestety jak zawsze w przypadku Multipli I - "o k......e" i jeszcze "ja nie mogę, ale kosmos" a młodsza część oglądających ograniczyla się tylko do 5 słów : "ja tym nie będe jeździć". Wszystkie te "achy" i "ochy" trwaly do momentu, kiedy niemalze sila wepchnelismy towarzystwo do srodka , zamknelismy drzwi, zablokowalismy zamki, zeby nie wysiedli w czasie jazdy i w droge. Im dluzej jechalismy tym okrzyki niecheci milkly, pojawily sie nawet niewielkie, śladowe i bardzo ciche oznaki zadowolenia. Że wysoko, że duzo miejsca, że podlokietnik, że nawet ładnie i szybko jedzie........I jakoś tak wieczorem, wiekszosc towarzystwa stwierdziła ze to jednak całkiem fajne auto.

Poki co trzeba jej wymienić płyny ustrojowe, naprawić zawieszenie, jakies pierdólki jak to w 9 cio juz letnim aucie i ruszyć w drogę

Pozdrawiamy i do zobaczenia na trasie
0 x

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: Witam z Poznania

#2 Post autor: walenski45 » 28 sie 2010, 12:44

Autko ma ładny kolor i nieźle się prezentuje - gratuluję zakupu!
No muszę powiedzieć iż Poznań rośnie w Multiple. Co do członkostwa w klubie daleka jeszcze droga ale zapraszamy. :D
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
szmajka1709
Posty: 238
Rejestracja: 28 gru 2009, 22:00
Multipla: JTD 110 KM 01
Gadu-Gadu: 594592
Skype: szmajka1709
Lokalizacja: Szczepowice k. Kościana

Re: Witam z Poznania

#3 Post autor: szmajka1709 » 29 sie 2010, 20:39

:D witam kolegę i gratuluje na pewno udanego zakupu. wcale się nie dziwię tych paru słów pogardy . :lol: ja tez tak zareagowałam jak syn kupił swoja MUĆKĘ. A po pół roku kupiłam sobie tez to paskustwo,ale te autka maja to coś co chwyta za serce. zapraszam na małą czarną do kościana.
0 x

ODPOWIEDZ