Obrazek

Powrót syna marnotrawnego....

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#11 Post autor: Darraz » 22 gru 2016, 19:15

robert.lxd2 pisze:A skąd wogole jesteś? Bo jakoś nie zauważyłem albo niedoczytalem...
Ja, ja wiem! :

Obrazek
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
robert.lxd2
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 19 lis 2015, 00:22
Multipla: 1.6 16V Pb+LPG 103KM 1999
Lokalizacja: Gdynia
x 9

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#12 Post autor: robert.lxd2 » 22 gru 2016, 20:31

A już wiem... Poznań :)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
0 x
Pomoc techniczna, garaż z narzędziami,kompresor,klucze pneumatyczne, elektronarzędzia,kawa,herbata,internet,komputer,telefon,nocleg. 501-824-117 Robert

Awatar użytkownika
U-47
Posty: 106
Rejestracja: 20 gru 2016, 17:50
Multipla: Mk1 1.6 PB Yaris Verso 1.3VVTi
Lokalizacja: Poznań
x 2

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#13 Post autor: U-47 » 23 gru 2016, 06:00

1. Tak udany ;-) (wkrótce szczegóły)
2. Lokalizacja uzupełniona :)

U-47
0 x

Awatar użytkownika
U-47
Posty: 106
Rejestracja: 20 gru 2016, 17:50
Multipla: Mk1 1.6 PB Yaris Verso 1.3VVTi
Lokalizacja: Poznań
x 2

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#14 Post autor: U-47 » 23 gru 2016, 16:59

https://goo.gl/photos/6gkcBv7BCDhApU1BA

Zaczęło się nieciekawie,

Telefon (link do ogłoszenia podsunął Darraz - dzięki), można obejrzeć? tak, no to Żonę w Toyotę (co by mnie pilnowała) i jedziemy na Rataje. A tam właściciel, auto i jakiś starszy gość - z początku myślałem że rodzina sprzedającego. Dalej standard - oględzinki, wnętrze, podwozie, nadwozie,odpalamy, jedziemy w "koło komina". A starszawy Pan stoi , przysłuchuje się moim pytaniom.... Ja pytań zadawałem dużo bogatszy o Wasze i własne doświadczenia. Odpowiedzi padały szybko i sprawnie - nie zawsze po mojej myśli - ale przynajmniej nie było kręcenia i odwracania wzroku. Ja oczywiście cały czas kalkulowałem w głowie i tak zacząłem wybrzydzać po cichu, że niebieskie wnętrze a nie czerwone, że jasna a nie ciemna, że diesel ale w ogóle to śliczna ;-) No i nagle nasz w/w starszy Gość na mnie ruszył, że on tu był pierwszy, że dla wnuków, że ustalił cenę, delikatnie zwróciłem mu uwagę (nakręcony był strasznie) że chyba te uwagi kieruje do złej osoby ;-) Założyłem że to jakiś nr w stylu jak w tym filmie Dług (wkręcali potencjalnego kupca auta - fajny fragment). Zrobiłem uważam bardzo rozsądny krok, podałem Panom rękę, życząc spokojnych świąt i pojechałem do domu. W drodze powrotnej Żona zwróciła mi uwagę że zgodnie z prawem Murphiego najlepsze Mućki dla poznaniaka będą na Rzeszowszczyźnie albo w Suwałkach. Wróciliśmy do domku i prawie zapomniałem o srebrnym dieslu z Osiedla Rusa. A tu niespodzianka - telefon czy nadal jestem zainteresowany bo starszy Pan strasznie coś zaczął kręcić że kupuje na kogoś innego, że musi po dokumenty jechać itp. Ja na to - moment - oporządzam właśnie moich beneficjentów 500+ i zaraz oddzwonię. (potrzebowałem czasu). zadzwoniłem ja, pogadaliśmy, zaproponowałem mu cenę nieco inną niż w ogłoszeniu ale nie aż taką która by go mogła obrazić. I dalej już z górki - następnego dnia w PESTKę, 2 oględziny, bardziej szczegółowe, przejażdżka nieco dłuższa (jechała z nami jego córeczka), ponowne oględziny w różnych pozycjach (w tym leżącej) i spisaliśmy umowę, przelewik natychmiastowy, kpl dokumentów, po aluski z letnimi do jego piwnicy i to by było na tyle. Mulcia mieszka teraz po dobrej stronie rzeki (taki żart dla mieszkańców poznańskich rataj). Siedzę teraz sobie korzystając z chwili spokoju i piszę sobie rzeczy do zrobienia w M. i układam je wg hierarchii ważności. Mulcia zaliczyła myjnie, koła do piwnicy, a ja rzucam się w wir przygotowań świątecznych.

Dzięki za wsparcie i do zobaczenia gdzieś w trasie (pozdrowienia dla sympatycznej Dziewczyny z Multipli, godz. 15.00 skrzyżowanie Dąbrowskiego/Wawrzyniaka, wypuściłem Cię z podporządkowanej)

Wesołych Świąt



U-47 z Rodziną
0 x

Awatar użytkownika
Lukasz30
Posty: 478
Rejestracja: 22 wrz 2015, 14:14
Multipla: JTD, 115 KM 2002r
Lokalizacja: Poznań
x 11

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#15 Post autor: Lukasz30 » 23 gru 2016, 17:49

No to niezła historia:) do zobaczenia na najbliższej Poznańskiej kawce:)
0 x

Awatar użytkownika
ksiazelech
Klubowicz
Posty: 2762
Rejestracja: 30 lip 2010, 19:30
Multipla: JTD 138KM 2002r.
Skype: ksiazelech
Lokalizacja: RYBNIK (Śląskie)
x 50

Re: Powrót syna marnotrawnego....

#16 Post autor: ksiazelech » 24 gru 2016, 18:46

No to ponownie witam i życzę wiele bezawaryjnych kilometrów. :)
0 x
Fiat Multipla 1,9 JTD 138KM 2002r. ciemna zieleń
Były; 126p/CC700/Tico+LPG/Siena1,6 16V 101KM+LPG
Marea Weekend 1,9 TD 100KM

ODPOWIEDZ