Obrazek

Sympatyk Multipli i Włoch i Włoskich motocykli

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Sympatyk Multipli i Włoch i Włoskich motocykli

#11 Post autor: Kaczorek » 10 lut 2018, 22:00

Nie jest prawdą że Niemcy mają tak ostre przepisy.Do centrów dużych miast wjeźdżają auta z zieloną plakietką 4.Przysługuje wszystkim benzyniakom i dieslom po drugiej połowie 2006.Powinny mieć seryjnie dpf lub inne eko cuda.Jeśli nie mają,można eko cuda dołożyc,ale to kosztuje kilkaset euro.Dlatego nasi sąsiedzi auta sprzedają.Wiem,bo ostatnio drążyłem temat i byłem z kolegą pytać jak to u nich wygląda.A dla mnie to pic na wodę,bo widuję młode autka z plakietką które kopcą jak lokomotywa.Może tylko do przeglądu,ale ten niemcy mają co dwa lata.Co do cen,to patrząc na świeże roczniki,dupy nie urywają.Niestety.
0 x
661285934

Awatar użytkownika
wibrol
Posty: 43
Rejestracja: 23 gru 2017, 18:07
Multipla: 1.6 103KM
Gadu-Gadu: 0

Re: Sympatyk Multipli i Włoch i Włoskich motocykli

#12 Post autor: wibrol » 10 lut 2018, 22:54

Kaczorek pisze:Nie jest prawdą że Niemcy mają tak ostre przepisy.Do centrów dużych miast wjeźdżają auta z zieloną plakietką 4.Przysługuje wszystkim benzyniakom i dieslom po drugiej połowie 2006.Powinny mieć seryjnie dpf lub inne eko cuda.Jeśli nie mają,można eko cuda dołożyc,ale to kosztuje kilkaset euro.Dlatego nasi sąsiedzi auta sprzedają.Wiem,bo ostatnio drążyłem temat i byłem z kolegą pytać jak to u nich wygląda.A dla mnie to pic na wodę,bo widuję młode autka z plakietką które kopcą jak lokomotywa.Może tylko do przeglądu,ale ten niemcy mają co dwa lata.Co do cen,to patrząc na świeże roczniki,dupy nie urywają.Niestety.
Ale 5 lat więzienia grozi za cofnięcie licznika, w Polsce mamy firmy które jeszcze wystawią na to fakturę Obrazek

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

0 x

Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Sympatyk Multipli i Włoch i Włoskich motocykli

#13 Post autor: Kaczorek » 11 lut 2018, 12:50

Pisalismy o spalinach.Niestety zdarzają sie sytuacje cofniecia licznika i po tamtej stronie.Niechlijne naprawy blacharskie,lub naprawa uszkodzonego auta i wstawienie do zaprzyjaźnionego komisu.A potem przyjazd z klientem,by kupił cacko bezwypadkowe.Multipla to nie fura z górnej póły,więc ryzyko mniejsze,najlepiej kupowac od osoby prywatnej lub z poręki.
0 x
661285934

ODPOWIEDZ