Obrazek

Serwusik!!

Chcesz się przywitać? Tutaj możesz napisać swój pierwszy post!
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
trentatre
Posty: 119
Rejestracja: 25 mar 2020, 18:35
Multipla: JTD115 2002, 1szt. :)
Gadu-Gadu: 3956991
Lokalizacja: ES
x 25

Re: Serwusik!!

#11 Post autor: trentatre » 6 sty 2022, 11:56

do usuniecia!
0 x

Awatar użytkownika
Cas05
Posty: 9
Rejestracja: 17 paź 2021, 00:32
Multipla: jeszcze brak
Lokalizacja: Olkusz
x 1

Re: Serwusik!!

#12 Post autor: Cas05 » 15 lip 2023, 10:40

Serwusik!
Odświeżam Kotleta... W tamtym czasie (pierwszy post) nawet po jakimś czasie szukaliśmy blisko Multiple a wydaje nam się ze widzieliśmy nawiew dla drugiego rzędu siedzeń w słupkach bocznych, przymierzając się do pierwszej multipli... potem sprawa przymarła walcząc z innymi problemami - mając cały czas w potylicy multiple. Ostatnio znowu zaczęliśmy szukać autka minimum 6 osobowego. Siedliśmy do drugiej Multipli i tam natomiast nie było nawiewu dla drugiego rzędu siedzeń. Próbuje znaleźć po zdjęciach ale bez skutecznie. Podobnie sprawa z oświetleniem drugiego rzędu siedzeń (w Fabii nie dość że brak światła z tylu, to otwierając tylne drzwi nie zaświeca się żadne światło w środku, bo nie ma w tych drzwiach żadnej czujki). Więc pytam się u źródła - jak jest z komfortem jazdy w drugim rzędzie siedzeń:
1) Czy jest nawiew na drugi rząd?
1a) Czy to była opcja i tylko wybrane wersje to mają?
1b) Jeżeli jest, to tylko z bocznych słupkach (czy tez pod siedzeniami z pierwszego rzędy, albo sufit)?
2) Oświetlenie drugiego rzędu siedzeń jest zawsze?
2a) Czy muszą być drzwi z elektryka (elektryczne szyby w drugim rzędzie -nie wiem czy takie nawet są wersje) aby zapalały się te światła w drugim rzędzie gdy będą otwierane tylko tylne drzwi?
Pozdro!

PS. To konto chyba zostało zamknięte* - nie mogę pisać PW (chyba zostały usunięte stare - ale nie jestem pewien) - ale mogę się zalogować... można prosić o odblokowanie?
0 x

ODPOWIEDZ