Obrazek

23 Zlot Fiata Multipla - dyskusja na temat regulaminu

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
alpitlum
Klubowicz
Posty: 1058
Rejestracja: 3 lis 2014, 21:17
Multipla: 2.4Vis..... Benzyn Gaz . 1999
Gadu-Gadu: 2191881
Komunikator Tlen: trabi1100@interia.pl
Skype: marylka2208
Lokalizacja: Łódź
x 66

23 Zlot Fiata Multipla - dyskusja na temat regulaminu

#1 Post autor: alpitlum » 17 mar 2023, 15:27

REGULAMIN 23 ZLOTU FIATA MULTIPLA – LUBELSKIE 2023 (8-11.06.2023 r.)
1. Zlot jest imprezą niekomercyjną o charakterze towarzysko – krajoznawczym organizowaną przez Klub Fiat Multipla.
2. Uczestnictwo w zlocie jest dobrowolne i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestnika.
3. W Zlocie Klubu Fiat Multipla mogą uczestniczyć Klubowicze oraz zarejestrowani użytkownicy w Klubie Fiat Multipla posiadający swój nick klubowy.
4. Pakiet startowy otrzymują bezpłatnie Klubowicze, w przypadku nieopłaconych składek za 2 kwartał roku zobowiązani są do pokrycia kosztów pakietu startowego w wysokości 75,00 PLN.
5. Zarejestrowani użytkownicy w Klubie Fiat Multipla za pakiet startowy uiszczają opłatę w wysokości 75,00 PLN najpóźniej do 30 kwietnia 2023r.
6. Miejscem zlotu są kwatery oraz teren wokół nich należący do właścicieli wynajmowanych przez uczestników Zlotu lokali, czyli: Firlej koło Lublina, ul. Wczasowa 1 i Wczasowa 2. Ośrodki "Wodnik".
7. Każda pełnoletnia osoba przebywająca w miejscu organizacji Zlotu ma obowiązek zapoznać się z niniejszym regulaminem oraz przestrzegać jego zasad. Regulamin obowiązuje również w lokalizacjach wymienionych w planie Zlotu jak i podczas przemieszczania się między tymi lokalizacjami a miejscem Zlotu.
8. Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialni są rodzice lub ich opiekunowie.
9. Niedostosowanie się do niniejszego regulaminu skutkować będzie upomnieniem, a w przypadku powtórzenia się sytuacji – wyłączeniem możliwości uczestnictwa w imprezie. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników, a także osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych.
10. Uczestnicy Zlotu zobowiązani są również do podporządkowania się poleceniom wydawanym przez kierownictwo Zlotu, jak i osoby wyznaczone do pomocy w trakcie trwania imprezy - osoby te będą posiadały widoczne oznaczenie i będą wymienione na odwrocie identyfikatorów wydawanych uczestnikom Zlotu po przyjeździe na miejsce Zlotu.
11. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie imprezy.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w przebiegu imprezy z powodów nieprzewidzianych bez uprzedniej konsultacji z uczestnikami i rekompensaty. Organizator dołoży jednak wszelkich starań, by impreza odbyła się zgodnie z planem a w przypadku zmian uczestnicy zostali o tym powiadomieni.
13. Uczestnicy winni zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na zlocie pojazdów mechanicznych.
14. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy mogli doznać podczas trwania Zlotu jak i uszkodzenia pojazdów.
15. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
16. Uczestnicy przybywający na Zlot ze swoimi zwierzętami zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa. Jednocześnie odpowiadają oni za wszelkie szkody wyrządzone przez swoich podopiecznych.
17. Zabrania się pod rygorem wyciągnięcia konsekwencji zawartymi w pkt 9 niniejszego regulaminu, naruszać nietykalności fizycznej innych uczestników Zlotu, jak i osób postronnych, a także dewastacji mienia ruchomego i nieruchomego, jak również środowiska naturalnego w miejscu trwania impresy.
18. Zabrania się pod rygorem wyciągnięcia konsekwencji zawartymi w pkt. 9 niniejszego regulaminu wnoszenia na teren Zlotu oraz miejsca lokalizacji wymienionych w planie Zlotu jak i podczas przemieszczania się między tymi lokalizacjami a miejscem Zlotu narkotyków i środków odurzających.
19. Na terenie Zlotu nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz stosowania niebezpiecznych manewrów pojazdami.
20. Jakakolwiek próba uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osobę będącą pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym odebraniem kluczyków do czasu wytrzeźwienia, lub w przypadku odmowy odebrania kluczyków, wezwaniem Policji. Dotyczy sytuacji, w której istnieje podejrzenie, że osoba nietrzeźwa mogłaby przemieszczać się pojazdem po ośrodku lub wyjechać za jego teren.
21. W przypadku wyrządzenia jakichkolwiek szkód podczas Zlotu, odpowiedzialność za nie ponosi tylko i wyłącznie sprawca zdarzenia i zostaje zobowiązany do poniesienia wszelkich kosztów w celu naprawienia wyrządzonych zniszczeń na terenie ośrodka jak i w wynajętym lokalu.
22. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających na Zlocie organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia na teren Zlotu osób nie będących członkami ekip zgłoszonych w liście uczestników Zlotu na forum Klubu Fiat Multipla.
23. Podczas przemieszczania się pojazdami do miejsc przewidzianych w planie Zlotu jak również powrotu z tych miejsc obowiązują przepisy ruchu drogowego ze szczególnym uwzględnieniem art. 32 rozdz. 5 oddz. 10 Ustawy Kodeks Drogowy dotyczącego ruchu pojazdów w kolumnie.
24. W czasie Zlotu będą odbywać się konkursy dla dorosłych i dla dzieci. W konkursach dla dorosłych mogą uczestniczyć wszystkie ekipy Klubowiczów i rodziny zarejestrowanych Członków Klubu nie będących Klubowiczami a będące na Zlocie. Ekipa reprezentowana będzie przez jedną osobę. Wygrane w konkursach dla dorosłych zostaną nagrodzone pierwsze trzy miejsca dla Klubowiczów oraz jedno dla zarejestrowanych Członków nie będących Klubowiczami. W konkursach dla dzieci udział biorą wszystkie dzieci niezależnie od statusu członkostwa w Klubie.
25. Na zakończeniu Zlotu (niedziela) zostanie przekazana maskotka (niespodzianka) ufundowana przez Klub dla najmłodszego Klubowicza Zlotu z wyłączeniem dzieci, które w latach poprzednich jako najmłodsi Klubowicze otrzymały taką maskotkę (niespodziankę). Najstarszy Klubowicz w ramach uhonorowania otrzyma niespodziankę ufundowaną przez Zarząd Klubu.
26. W czasie trwania Zlotu zakazuje się prowadzenia jakiejkolwiek działalności finansowej, która nie jest związana z Klubem Fiat Multipla, jest niezgodna ze Statutem Klubu Fiat Multipla np. handlu przedmiotami, które nie są gadżetami Klubu i nie zostały sfinansowane z środków Klubu Fiat Multipla.

27. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyzje podejmować będzie kierownictwo Zlotu – Organizatorzy i Zarząd.
0 x
pomoc telefoniczna, kawa, herbata, dostęp do Internetu tel. M - 500 603 317,

Awatar użytkownika
karmelki
Klubowicz
Posty: 671
Rejestracja: 15 wrz 2013, 19:40
Multipla: BUSSO 2.5 V6 24V
Lokalizacja: Leszno
x 34

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#2 Post autor: karmelki » 17 mar 2023, 19:42

Zapoznaliśmy się z regulaminem zlotu i mamy zastrzeżenia do kilku punktów:
,,3. W Zlocie Klubu Fiat Multipla mogą uczestniczyć Klubowicze oraz zarejestrowani użytkownicy w Klubie Fiat Multipla posiadający swój nick klubowy. ,,
- a co jeśli na terenie lub po drodze przejazdów dołączą miłośnicy MULTIPLI i będą chcieli bawić się w naszym gronie ???
,, 5. Zarejestrowani użytkownicy w Klubie Fiat Multipla za pakiet startowy uiszczają opłatę w wysokości 75,00 PLN najpóźniej do 30 kwietnia 2023r. ,,
- to na terenie zlotu nie będzie można wykupić zestawu startowego przez gościnnie przybyłych miłośników MULTIPLI????
,, 24. W czasie Zlotu będą odbywać się konkursy dla dorosłych i dla dzieci. W konkursach dla dorosłych mogą uczestniczyć wszystkie ekipy Klubowiczów i rodziny zarejestrowanych Członków Klubu nie będących Klubowiczami a będące na Zlocie. Ekipa reprezentowana będzie przez jedną osobę. Wygrane w konkursach dla dorosłych zostaną nagrodzone pierwsze trzy miejsca dla Klubowiczów oraz jedno dla zarejestrowanych Członków nie będących Klubowiczami. W konkursach dla dzieci udział biorą wszystkie dzieci niezależnie od statusu członkostwa w Klubie. ,,
-co do tego punku oto nasza propozycja jak powinien wyglądać
,, 24. W czasie Zlotu będą odbywać się konkursy dla dorosłych i dla dzieci. W konkursach dla dorosłych mogą uczestniczyć wszystkie ekipy będące na Zlocie. Wygrane w konkursach dla dorosłych zostaną nagrodzone pierwsze trzy miejsca dla Klubowiczów oraz jedno dla posiadaczy wykupionego zestawu startowego. W konkursach dla dzieci udział biorą wszystkie dzieci.
Oto nasze spostrzeżenia i propozycja
0 x
BYŁY FIAT 126p[600], FIAT 126p[650], FORD FIESTA, FORD ESCORT wszystkie na ,,F''

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2582
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#3 Post autor: miszczu77 » 17 mar 2023, 20:14

Mam pytanie, czy ośrodki będą dostępne wyłącznie dla uczestników zlotu i będzie to teren zamknięty, na który nie będą wpuszczane osoby postronne?
Jeżeli nie, to jak będą odróżniani uczestnicy zlotu od osób postronnych?
A jeżeli ktoś poczuje pasję i będzie chciał dołączyć do klubu, to czy najpierw zostanie wyproszony, a po zlocie zaproszony do rejestracji na forum?

Mam wrażenie, że ktoś próbuje ograniczyć i tak już małe grono osób związanych z klubem. Ja rozumiem, że regulamin jest potrzebny, ale dlaczego w tak restrykcyjnej formie? Jakoś kiedyś odbywało się to w luźniejszej atmosferze, a teraz człowiek będzie bał się źle spojrzeć, albo cokolwiek powiedzieć pod rygorem wyciągnięcia konsekwencji i wyrzucenia ze zlotu.
0 x

Krzysztof 84
Zarząd
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2022, 13:57
Multipla: JTD 110Km, 2002
x 18

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#4 Post autor: Krzysztof 84 » 17 mar 2023, 21:35

Uważamy ze punkt 22 i 26 jest do wywalenia 24 do poprawy
0 x

Awatar użytkownika
alpitlum
Klubowicz
Posty: 1058
Rejestracja: 3 lis 2014, 21:17
Multipla: 2.4Vis..... Benzyn Gaz . 1999
Gadu-Gadu: 2191881
Komunikator Tlen: trabi1100@interia.pl
Skype: marylka2208
Lokalizacja: Łódź
x 66

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#5 Post autor: alpitlum » 18 mar 2023, 17:34

Witam, prosimy Wszystkich Klubowiczów o uwagi, pytania, sugestie odnośnie Regulaminu do środy 22 marca.
W imieniu Zarządu pozdrawiam
m.
P.s. miszczu77 - Bartku prosimy konkretnie "ktoś" czyli kto według Ciebie.
m.
0 x
pomoc telefoniczna, kawa, herbata, dostęp do Internetu tel. M - 500 603 317,

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2582
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#6 Post autor: miszczu77 » 18 mar 2023, 18:03


alpitlum pisze: P.s. miszczu77 - Bartku prosimy konkretnie "ktoś" czyli kto według Ciebie.
m.
Ktoś, kto wymyślił taki regulamin.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

0 x

Zibi8
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2017, 00:52
Multipla: 120KM ,2007
x 10

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#7 Post autor: Zibi8 » 19 mar 2023, 14:04

Hej.
Od dłuższego czasu zastanawiamy się z rodzinką czy dołączyć do Was na ten zlot (trochę daleko do Was ;) ), niestety czytając Wasze komentarze wyczuwa się jakieś niewyjaśnione konflikty.
Głupio byłoby przyjechać 3tys kilometrów tylko po to żeby oglądać, słuchać skonfliktowanych "klubowiczów -uczestnikow" .
Chcemy być z Wami, pozytywnie zakręconymi i wesołymi ludźmi, chcemy żeby nasze dzieci bawiły się z Waszymi dziećmi, chcemy żeby to było coś więcej niż jednorazowy wypad.

Pozdrawiam Zibi
1 x

Awatar użytkownika
alpitlum
Klubowicz
Posty: 1058
Rejestracja: 3 lis 2014, 21:17
Multipla: 2.4Vis..... Benzyn Gaz . 1999
Gadu-Gadu: 2191881
Komunikator Tlen: trabi1100@interia.pl
Skype: marylka2208
Lokalizacja: Łódź
x 66

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#8 Post autor: alpitlum » 19 mar 2023, 14:17

Witam, Zibi8 każdy jest inny i każdy ma inny pogląd ma różne sprawy. Każdy konflikt jest do rozwiązania przy zgodzie Wszystkich stron. Jest problem jest inne zdanie i trzeba to wyjaśnić dlatego Klubowicze przedstawiają swoje stanowisko. Zarząd ustosunkuje się do każdej wpisanej kwestii.
pozdrawiam
m.
1 x
pomoc telefoniczna, kawa, herbata, dostęp do Internetu tel. M - 500 603 317,

Awatar użytkownika
karmelki
Klubowicz
Posty: 671
Rejestracja: 15 wrz 2013, 19:40
Multipla: BUSSO 2.5 V6 24V
Lokalizacja: Leszno
x 34

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#9 Post autor: karmelki » 19 mar 2023, 15:09

Zibi8 pisze:
19 mar 2023, 14:04
Hej.
Od dłuższego czasu zastanawiamy się z rodzinką czy dołączyć do Was na ten zlot (trochę daleko do Was ;) ), niestety czytając Wasze komentarze wyczuwa się jakieś niewyjaśnione konflikty.
Głupio byłoby przyjechać 3tys kilometrów tylko po to żeby oglądać, słuchać skonfliktowanych "klubowiczów -uczestnikow" .
Chcemy być z Wami, pozytywnie zakręconymi i wesołymi ludźmi, chcemy żeby nasze dzieci bawiły się z Waszymi dziećmi, chcemy żeby to było coś więcej niż jednorazowy wypad.

Pozdrawiam Zibi
Zibi odrzuć wątpliwości i przyjedź na zlot polecamy z całego serducha
0 x
BYŁY FIAT 126p[600], FIAT 126p[650], FORD FIESTA, FORD ESCORT wszystkie na ,,F''

Krzysztof 84
Zarząd
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2022, 13:57
Multipla: JTD 110Km, 2002
x 18

Re: 23 Zlot Fiata Multipla - Firlej 8-11.06.2023

#10 Post autor: Krzysztof 84 » 19 mar 2023, 19:27

Jako organizatorzy zlotu nie mamy nic wspólnego z wstawionym regulaminem zlotu. Dołożymy wszelkich starań aby zlot był udany i każdy z niego skorzystał i zapamiętał pobyt na Lubelszczyźnie na długo. Serdecznie zapraszamy. W razie pytań proszę dzwonić : Kinga 600 314 794, Krzysztof 699 863 770. Wkrótce pojawi się szczegółowy plan zlotu.
0 x

ODPOWIEDZ