Obrazek

Zlot na Kociewiu - tak było...

Wiadomość
Autor
kociewie
x 4

Zlot na Kociewiu - tak było...

#1 Post autor: kociewie » 25 wrz 2011, 16:41

Jako, że miałem swój udział w organizacji Zlotu, proponuję nowy wątek z podsumowaniem, z fotkami, wrażeniami itp.

Ja ze swej strony dziękuję wszystkim za przybycie i miłą zabawę.

Do organizacji Zlotu przyczynili się sponsorując, "załatwiając", pożyczając, użyczając i pomagając na różne sposoby... :
- Lokalna Grupa Działania Wstęga Kociewia
- Marek Modrzejewski
- Zamek Gniew sp. z o.o.
- Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
- Starostwo Powiatowe w Tczewie
- Stowarzyszenie Centrum Aktywnych-Gniew
- Gmina Pelplin
- Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie
- Stowarzyszenie Kociewskie Forum Kobiet
- Komisariat Policji Gniew

Dzięki wielkie też ekipie Tazz67 za niespodziankę w postaci pokazu walki rycerskiej.

Całemu stadu multiplaklub, razem i osobno - za udział, pomoc i dobrą zabawę!

Prywatne dzięki dla mariocie za obudzenie kliku pięknych koników w mojej Mulci.

W zlocie wzięło udział łącznie 31 Multipli i 1 Laguna. Gościliśmy też 2 ekipy z forum technicznego :), co mnie osobiście bardzo ucieszyło.
Było nas razem ponad 120 osób!

Kilka zdjęć: https://picasaweb.google.com/maciej.kum ... directlink

GNIEW OPANOWANY!!! KOCIEWIE ZDOBYTE!!!!

mkumor
0 x

Awatar użytkownika
dafipl
Posty: 319
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:39
Multipla: Multipla MKI 1999r. 105KM
Lokalizacja: Szczepowice / Drożdżyce - 52°11'01'' 16°36'15''
Kontakt:

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#2 Post autor: dafipl » 25 wrz 2011, 18:30

Dziękuje Maciejowi i jego Ekipie za cudowny zlot oraz wszystkim uczestnikom

Oto moje zdjęcia wrzucone na szybko w czasie drogi do domu https://picasaweb.google.com/1031361933 ... otMultipli" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
GG 10750253 Obrazek
SKYPE dafipl Obrazek

sintesi
Posty: 276
Rejestracja: 1 sty 2011, 13:51
Multipla: 1.6 16V + LPG BRC Seq24, 2001
Lokalizacja: Tuchola
x 2

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#3 Post autor: sintesi » 25 wrz 2011, 18:47

Ekipa sintesi również przyłącza się do podziękowań dla Macieja :) Było rewelacyjnie i będziemy się starali brać udział w następnych zlotach. Organizacja perfekcyjna. Ośrodek przepiękny :) Fotki z Gniewu wrzucimy, jak tylko się ogarniemy...

PS. po powrocie do Tucholi w mieście spotkaliśmy jeszcze 3 "mućki" ;) 1 na GCH, 1 na "celnych" i 1 lokalną wcześniej nie widzianą :)
0 x

Awatar użytkownika
kowsik
Posty: 703
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:46
Multipla: 1.6 pb 1999r / 1.9 jtd 1999
Komunikator Tlen: kowsik@tlen.pl
Skype: kowsik
Lokalizacja: Konin
x 2

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#4 Post autor: kowsik » 25 wrz 2011, 18:57

Ekipa kowsika i yacha już w domciu. Serdeczne dzięki dla Maćka za perfekcyjne przygotowanie zlotu i wszystkim za miłą i ciepła atmosferę ( widok z ławeczki zarąbisty) mam nadzieję że nowi koledzy i koleżanki złapali bakcyla :lol:

kilka zdjęć

https://picasaweb.google.com/1017011452 ... lNShterZHw" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
1.6 , 1999 skype: kowsik tel .697-911-079

Awatar użytkownika
mariocie
Posty: 339
Rejestracja: 25 gru 2009, 18:36
Multipla: 1,9 JTD 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#5 Post autor: mariocie » 25 wrz 2011, 20:12

dotarliśmy około 20. powoli wracamy do szarej rzeczywistości :cry:
dzięki za super zlot, organizacja nawet lepsza niż u naszych sąsiadów łącznie z asystą policji.
super atrakcje, wspaniały zlot i super ludzie. Dzięki dla Macieja, rodziny, wszystkich którzy pomagali przy organizacji no i oczywiście dla sponsorów.
jeszcze raz dzięki ogromne za wszystko.
0 x

Skorpion
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2011, 20:25
Multipla: 1.6 16V, 103 KM, 1998
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#6 Post autor: Skorpion » 25 wrz 2011, 20:52

Dziękujemy za bardzo mile spędzone chwile we wspólnym gronie "klubowiczów" i "forumowiczów" na tym zlocie oraz za bardzo ciepłe "przytulenie" w zastępstwie mojej rozbitej "Mućki" dzielnie ją zastępującą Lagunę wraz z właścicielką Iwonką i mną Skorpionem oczywiście :D.
Byliśmy bardzo krótko i tylko jednodniowo ale bardzo chwalimy sobie decyzję dołączenia do Was na ten jeden dzień która zapadła bardzo spontanicznie i w ostatniej chwili z powodu oczywiście niesprawności mam nadzieję chwilowej mojego autka. Laguna chociaż dzielnie ją zastąpiła.
Dzięki za super organizację dla sympatycznego kolegi Macieja wraz z małżonką oraz za opiekę i przepraszamy za przerwę w powrotnym "marszu" do ośrodka spowodowanym naszym nagłym zjazdem na "Bliską" w Skórczu.
Pozdrawiamy wszystkich znajomych.....znanych i nowo poznanych i dziękujemy za spędzoną mile sobotę. Do następnego miłego spotkania.
Iwonka i Darek.
P.S. Może ktoś z kolegów uwiecznił naszą Lagunę wśród Multipli? Prośba o wrzucenie tu dla potomnych takiej fotki :D
0 x

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#7 Post autor: miszczu77 » 25 wrz 2011, 20:59

No ja z regi i samulem również już dotarliśmy do Łodzi.
Dziękuję organizatorowi Maciejowi za wspaniałe przygotowanie zlotu oraz oczywiście sponsorom za pomoc.
Dziękuję również wszystkim przybyłym na zlot za wspaniałą atmosferę i zabawę.

Zdjęcia i relacja wkrótce, ale tak na szybko powiem, że Maciek postawił poprzeczkę bardzo wysoko jak chodzi o organizację i przy następnych zlotach będziemy musieli nieźle się postarać, żeby mu dorównać.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#8 Post autor: Darraz » 25 wrz 2011, 21:01

Cała nasza liczna ekipa ZACHWYCONA zlotem. Jestem pod oooogromnym wrażeniem organizacji tego zlotu, za którą stał Gość przez duże "G" - mkumor (to ten facet pod strzałką - info dla tych, którzy na zlocie nie byli)

Obrazek

Zdjęć na zlocie nie robiłem za bardzo, ale jest sporo filmów. Jak je tylko połączę - wrzucę do obejrzenia.
Bardzo sie cieszę z atmosfery jaka panowała na zlocie. Mam nadzieję, że ci, którzy byli z nami poraz pierwszy nie czuli się odosobnieni i bawili się tak dobrze, jak ci dla których zlot w Ocyplu był którymś z kolei.
Nie wiem od czego zacząć: jazda w tak dużej grupie - rewelacja, atrakcje na zamku w Gniewie i niespodzianka przygotowana przez ekipę Tazz67 - super (nawet miałem okazję poczuć jak to jest mieć zakuty łeb!), "Wakacje z duchami" i turlająca się głowa skazańca... palce lizać. Nie myślałem, że egzekucja tak mi się spodoba ;-). Impreza dożynkowa, pycha bigos i grochówa i ta ilość osób, które zmieniły swoją fryzurę... i te blondynki.....wow! No i trochę mi szkoda, że przyczyniłem się do tego, że Yach "przejechał się" na ilości szparek... ale myślę, że nie zepsuło mu to dobrego humoru.
Cieszę się też , że mogłem wreszcie osobiście poznać Softarta - admina forum technicznego i zamienić z nim parę słów.
Czworonożny uczestnik zlotu z mojej ekipy już padł z wrażenia:

Obrazek
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#9 Post autor: miszczu77 » 25 wrz 2011, 21:46

Wrzuciłem parę zdjęć, szersza relacja wkrótce.
0 x

Awatar użytkownika
Pogodniakowa
Posty: 137
Rejestracja: 29 gru 2009, 00:16
Multipla: 1.9 JTD 2010
Skype: polinoczka
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Zlot na Kociewiu - tak było...

#10 Post autor: Pogodniakowa » 25 wrz 2011, 22:51

Szczecin dotarł do Domu i 21:)
sintesi do Tucholi przed nami jakaś granatowa jechała i skręcała na Tucholi a my dalej ....
0 x
Grupa optimum: tłumaczenia, szkolenia BHP, mała poligrafia (ulotki, wizytówki), skład.
http://www.signulum.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - tłumaczenia, http://www.bhp24.szczecin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - szkolenia BHP

ODPOWIEDZ