Obrazek

XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
krezo
Posty: 250
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:27
Multipla: 1.9 JTD 2000r
Lokalizacja: Kielce

XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#1 Post autor: krezo » 5 maja 2013, 13:50

…,,Z motyką na słońce…’’ powiedziała moja żona , spojrzała na mnie z politowaniem i wzięła się za organizację zlotu na którym się bawiliście. Szukanie ośrodka ,dziesiątki telefonów do placówek muzealnych ,radia ,telewizji ,gazet ,drukowanie ,laminowanie ,wycinanie ,układanie sam nie ogarnąłbym tego wszystkiego. Zlot jaki był wszyscy widzieli. Wiem ,że nie było wspólnego „Światła i dźwięku” i wyjazdy były spartolone (zaplanowany wyjazd na godzinę 9 całej kolumny ktoś pociął i wyjechał grupą wcześniej). Nie chcieliśmy jeździć po terenie , ale ograniczyć się do zabawy i integracji na terenie ośrodka. Ośrodek też był mały , ale każdy do każdego miał blisko ,dzieciaki były na oku ,a autka na wyciągnięcie ręki. Plany niestety pokrzyżowała pogoda ,która w tym roku dopiekła chyba wszystkim .Sesja zdjęciowa zaplanowana pod Muzeum w Tokarni nie doszła do skutku, trudno fotografować tylko cześć przybyłych. Po wyjściu z muzeum ujrzałem pusty parking …
Wiem że to wszystko przez deszcz i niesłuchanie organizatora - lecz było minęło.
Mam nadzieje , że brak pogody zrekompensowała zabawa na miejscu i cała masa gadżetów i nagród dostarczonych przez sponsorów .Chciałbym podziękować firmie Bilex za zorganizowanie loterii , firmie Tunap za pokaz chemii, firmie PZMot Kielce za prezentacje samochodów. Wielkie podziękowania dla Regi i Tomka z ekipy Samul2 ,Krzyśkowi z ekipy Kris77 , Bartka miszcza77, oraz Jackowi z Tunapa. Dzięki nim na zlocie powiało czymś nowym i zapachniało cennymi nagrodami.
Mam nadzieje że XII zlot mimo niepogody i deszczu będziecie dobrze wspominać .
Po przyjeździe do domu moja kochana Żonka zapytała kiedy organizujemy następny!!!!!
A zapomniałem podziękować SOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
0 x
Mulcia1.9JTD2000r 110km
5 siedzeń+lodówka

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#2 Post autor: wojtus » 5 maja 2013, 14:16

Wspominać jest co i wspominać będziemy, na pewno też deszcz ale zabawę, nagrody. Jak już wszyscy mówili na zlocie, pogoda moja wina więc ten problem masz z głowy. To że ktoś wyjechał szybciej a ktoś później trudno. W takiej grupie nie jest łatwo zapanować nad porządkiem, zwłaszcza że każda mućka stała w innym miejscu. Dzieciaki faktycznie były na oku i jak już ktoś wcześniej pisał nowe osoby nie zostały pozostawione sobie a to też ważne. Integracja była i każdy kto chciał mógł przy ognisku lub pod daszkiem się przysiąść, nikt nikogo nie wyganiał. Być może każdy na zlot przyjechał z innymi oczekiwaniami i być może niektórzy się zawiedli ale to już problem każdego z osobna. My dostaliśmy to co chcieliśmy( oprócz felg ;) , ale nich dobrze Leszkowi służą) i na koniec mogę Wam-ekipie krezo powiedzieć- róbcie kolejny zlot.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2013, 19:32 przez wojtus, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

WalQ
Posty: 429
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:32
Multipla: JTD, 110, 2001
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#3 Post autor: WalQ » 5 maja 2013, 19:30

kołpaków w loterii niebyło :) wojtus. Ja jako debiutant i to i tak przez kierowniczkę żony dojechałęm 2go po 17tej. I z tej mojej perspektywy jesteśmy z żoną i córeczką zadowoleni. Fajna rodzinna atmosfera, niestety niewielu ludzi mogłem poznać ale tych z którymi rozmawiałem i poznałem osobiście pozdrawiam, a resztę na pewno będę miał jeszcze okazje poznać. Na pewno to nie był nasz ostatni zlot bo już czekamy na następny i może wtedy uda się być na całym
0 x

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#4 Post autor: malymaly » 5 maja 2013, 21:07

Chyba już wszystko zostało powiedziane... to pierwszy mój Zlot i gdyby nie pogoda byłby najlepszy:) Dużo ekip, super nagrody i atrakcje. Deszcz zawsze Polakom utrudniał życie:) Dzięki KREZO dałeś z siebie 300%, ja to widziałem bo stałem troszkę z boku:)
0 x

Awatar użytkownika
Dibi
Posty: 251
Rejestracja: 18 kwie 2012, 12:28
Multipla: 1,6
Lokalizacja: Siedlce
x 6
Kontakt:

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#5 Post autor: Dibi » 6 maja 2013, 12:24

"Z motyką na słońce" -Krezo, tu chyba mogę pisać w imieniu wszystkich uczestników: kawał dobrej roboty, a że pogoda nie dopisała, to już jej sprawa. Proponuję: Czy słońce, czy deszcz, mućki zawsze górą!!!
0 x
Mam 6-ty bieg!!!

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#6 Post autor: wojtus » 6 maja 2013, 14:06

Dibi pisze: Proponuję: Czy słońce, czy deszcz, mućki zawsze górą!!!
Proponuję: Czy słońce, czy deszcz, mućki wszędzie spotkać możesz
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
Szajka
Posty: 164
Rejestracja: 5 mar 2011, 20:54
Multipla: JTD, 115 KM, 2005
Lokalizacja: Łódź

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#7 Post autor: Szajka » 7 maja 2013, 21:11

My również bardzo dziękujemy. Bardzo podobał nam się pomysł, żebyśmy się sobie przedstawili. Mam nadzieję, że tak będzie i na następnych zlotach.
0 x
tel.:505 976 337

krzysiek82
Posty: 23
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:58
Multipla: 1,6+lpg 103kmn 1999
Lokalizacja: łódz

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#8 Post autor: krzysiek82 » 7 maja 2013, 21:23

Krezo kawał dobrej roboty :) TO był nasz pierwszy zlot i dzięki wam na pewno nie ostatni.
0 x

radekk7
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2012, 23:56
Multipla: 1.6 16v, 98' i 1,9 JTD, 00'
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XII ZLOT KLUBU FIATA MULTIPLA okiem organizatora

#9 Post autor: radekk7 » 9 maja 2013, 10:14

Ode mnie również wielkie brawa dla organizatorów. Mimo, że byłem tylko przelotem na jeden dzień - pod koniec dnia pierwszego, aż nie chciało się odjeżdżać ;] Super atmosfera. Szykujemy się na następny zlot na dłużej ;] Pzdr
0 x

ODPOWIEDZ