Obrazek

Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

Wiadomość
Autor
klaudytomin
Posty: 53
Rejestracja: 31 mar 2010, 11:06
Multipla: 100sx 1,6 benzyna 103 KM
Gadu-Gadu: 24934378
Skype: klaudytomin
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#21 Post autor: klaudytomin » 2 lip 2010, 16:55

jak by były super atrakcje, myślę o sponsorze, wjeździe do rynku i innych przyjemnościach zwiedzania mojego miasta WROCŁAW?(telewizja dolnośląska lub ogólnopolska), co wy na to? czekam na decyzję!!! Pilne do wszystkich użytkowników starych lub jeszcze nie zarejestrowanych Pozdrawiam, zawsze optymistycznie myślący :lol: :lol: :lol: :lol:
0 x

Awatar użytkownika
jarolis
Posty: 236
Rejestracja: 21 gru 2009, 17:22
Multipla: JTD 105 KM 99'
Gadu-Gadu: 4421998
Komunikator Tlen: jarolis
Skype: jarolis
Lokalizacja: Bieruń 50.078523,19.170276
Kontakt:

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#22 Post autor: jarolis » 2 lip 2010, 19:26

Dominik jeśli to co piszesz Ci się uda ,to raczej wszyscy będą zadowoleni :) Czekamy na konkretną date pozdrawiam JaroLis
0 x
Ten który ma zawsze coś do powiedzenia i chce mieć wszystko wyjaśnione
50.078573,19.169984 - moja multipla w widoku satelitarnym na http://mapy.google.pl/ :) :)

Awatar użytkownika
jarolis
Posty: 236
Rejestracja: 21 gru 2009, 17:22
Multipla: JTD 105 KM 99'
Gadu-Gadu: 4421998
Komunikator Tlen: jarolis
Skype: jarolis
Lokalizacja: Bieruń 50.078523,19.170276
Kontakt:

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#23 Post autor: jarolis » 2 lip 2010, 19:50

Czytając spostrzeżenia na temat zlotu w Borkach nasuwa mi się coś takiego:
1.Ogólnopolski Zlot w Borkach niech będzie stały , kto mówi że musimy coś zwiedzać , niech ten zlot służy do integracji ekip :) Jest zaplecze , dzieci mają co robić , będzie więcej czasu na rozmowy.
2.Zlot ruchomy na przełomie września i października niech będzie do zwiedzania ( zawsze w innym miejscu organizowany)
0 x
Ten który ma zawsze coś do powiedzenia i chce mieć wszystko wyjaśnione
50.078573,19.169984 - moja multipla w widoku satelitarnym na http://mapy.google.pl/ :) :)

Awatar użytkownika
Szmuglerzy
Posty: 133
Rejestracja: 26 gru 2009, 21:15
Multipla: 1,8 90KM LPG+Benzyna (VW)
Gadu-Gadu: 1697254
Skype: Szmuglerzy
Lokalizacja: Małyń

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#24 Post autor: Szmuglerzy » 3 lip 2010, 06:31

Zgadzam się z spostrzeżenami Bartka.
Nie mniej jednak w dużej mierze rację ma również Jarolis.
Borki może i faktycznie są mało atrakcyjne pod katem zwiedzania, nie mniej jednak położone prawie, że strategicznie.
Prawie każdy uczestnik mieszkający na Pomorzu czy w górach maja taką sama drogę i raz w roku z pewnością ja pokonają.
Ciężej Bedzie tym z Kołobrzegu wybrać sie na zlot w Zakopanem i odwrotnie.
Dlatego uważam, że raz w roku powinniśmy dostać szansę spotkania się wszyscy nawet kosztem atrakcji.
Zawsze możemy sobie po prostu zarezerwować czas na paradę naszymi autkami. Pozostałą część spotkania poświęcić na miejscową integrację.
Natomiast zloty jesienne organizować, jako ruchome i wtedy proszę bardzo organizować je w dowolnym miejscu Polski najlepiej za każdym razem gdzie indziej, bo jest, co zwiedzać, jednak musimy się liczyć z tym, że na takim zlocie liczebność załóg może się pomniejszyć choćby z racji kosztów takowego wyjazdu. Niestety żyjemy w czasach, że nie każdemu sie przelewa na tyle żeby mógł sobie pozwolić na takie spontaniczne wycieczki, które są samą przyjemnością, ale i obciążeniem finansowym.
Pozdrawiam.
0 x
CobraTeam

Awatar użytkownika
zlociutki01
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2009, 10:49
Multipla: Była: JTD, 115KM, 2003
Skype: zlociutki01
Lokalizacja: Rybnik-Niedobczyce

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#25 Post autor: zlociutki01 » 4 lip 2010, 21:16

Witam pięknie szanownych dyskutantów. Każdy ma prawo do wypowiedzi i głos każdej osoby jest brany pod uwagę w dyskusji w celu poprawienia jakości naszych spotkań. Chcę od razu odpowiedzieć na kilka postów.
1. Tak, jak nikt nikogo nie zmuszał do spania w tym, czy innym miejscu, tak nie na miejscu jest wypominanie komukolwiek miejsca i jakości spożywanych posiłków.
2. Do wyboru były domki, pole namiotowe, hotel. Czyżby to był zbyt mały wybór możliwości noclegowych?
3. Nie zauważyłem, żeby ktoś unikał rozmów z innymi uczestnikami zlotu.
4. Proszę, bardzo proszę, nie dzielić zlotowiczy na starych, nowych i nie wiadomo jakich. Jesteśmy wszyscy na równych, jednakowych prawach.
5. Ustalono już raz, że w ciągu roku odbywają się dwa zloty ogólnopolskie.
- Borki, jako zlot główny, na którym odbywa się walne zgromadzenie, rozlicza z finansów, co 2 lata (patrz statut) wybiera zarząd, i dobrze się bawi (na miejscu) w gronie zlotowiczy.
- Drugi zlot w ostatni weekend września (tzw. zlot ruchomy) organizowany za każdym razem w innym miejscu Polski, po to by zwiedzać i poznawać nasz piękny kraj.
6. Plan zlotu był opublikowany na forum od mniej więcej ośmiu miesięcy i każdy miał czas by się z nim zapoznać, dodać swoje propozycje, podyskutować. Każdy wiedział gdzie i po co jedzie.
Teraz parę ustaleń po ostatnim zlocie, do przedstawienia, których zostałem upoważniony:
1. Już od następnego zlotu będą wyznaczone osoby, tzw porządkowi, którzy zajmą się informowaniem "zagubionych".
2. Zostanie zmieniona organizacja przejazdu kolumny pojazdów (dostosowanie do obowiązujących przepisów, zasady zachowania na CB radio).
3. Zostanie opracowany regulamin zebrań ( m.in. zakaz wnoszenia alkoholu :twisted: ).
O szczegółach na ten temat, zarząd będzie informował na bieżąco na forum, przed zlotem.
Czekamy na konstruktywne sugestie i pomysły, jak uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji.
Niestety do czasu zarejestrowania Stowarzyszenia, wielu rzeczy nie da się zrobić, ponieważ na tą chwilę występujemy jako osoby prywatne.

Moim prywatnym zdaniem, pomysł pasowania na nowych członków klubu jest fajny. My też chcemy zostać pasowani lewarkiem!!! :lol: :lol: :lol: Pomysł Bartka (przedstawianie się) jest jak najbardziej trafiony.
Przesyłam pozdrowienia wszystkim, którym, mimo wszystko, podobało się tak jak nam. ;)
Ostatnio zmieniony 4 lip 2010, 21:48 przez zlociutki01, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Była piękna JTD.
Złociutki01

Awatar użytkownika
maciejpaw
Posty: 259
Rejestracja: 8 sty 2010, 21:12
Multipla: 1,6,100KM,2000
Gadu-Gadu: 11400247
Lokalizacja: Poznań

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#26 Post autor: maciejpaw » 4 lip 2010, 21:42

Uważam że osrodek Borki jest ok wybór spania był bardzo duży warunki widziałem wiele wiele gorsze.
Na przyszlosc możemy jeszcze pomyslec o jakis zawodach w siatkówke albo w ping ponga.
A ogólnie było suppppppeeerrrrrr.Jestem za BORKAMI
0 x

markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#27 Post autor: markola » 4 lip 2010, 21:48

zawody to jest świetny pomysł ! można by dorzucić kobiecy futbol ! A panowie kibicują !
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

Awatar użytkownika
zlociutki01
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2009, 10:49
Multipla: Była: JTD, 115KM, 2003
Skype: zlociutki01
Lokalizacja: Rybnik-Niedobczyce

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#28 Post autor: zlociutki01 » 4 lip 2010, 22:03

Będziecie grały w bikini??? :oops:
0 x
Była piękna JTD.
Złociutki01

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#29 Post autor: miszczu77 » 4 lip 2010, 22:30

markola pisze:zawody to jest świetny pomysł ! można by dorzucić kobiecy futbol ! A panowie kibicują !
A po zawodach tradycyjna wymiana koszulek :).
0 x

Awatar użytkownika
maciejpaw
Posty: 259
Rejestracja: 8 sty 2010, 21:12
Multipla: 1,6,100KM,2000
Gadu-Gadu: 11400247
Lokalizacja: Poznań

Re: Zloty ogólnopolskie - sugestie i propozycje

#30 Post autor: maciejpaw » 4 lip 2010, 23:24

Mam w domu też darta i go wezme za rok bedzie pysznie. A koszulki hm mogą sie panie wymieniac jak tylko będą miały ochote.Wcale nie trzeba jezdzic i zwiedzac na miejscu tez może byc super
0 x

ODPOWIEDZ