Obrazek

17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

Wiadomość
Autor
Kaczorek
Posty: 1446
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 127

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#101 Post autor: Kaczorek » 23 cze 2016, 13:58

Być wrzodem na takiej d..e.To dopiero zaszczyt :D
0 x
661285934

Awatar użytkownika
madej
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 5 sty 2016, 13:15
Multipla: JTD,105KM,1999
Komunikator Tlen: madejlincoln@wp.pl
Lokalizacja: Jadwisin/Łódź
x 3

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#102 Post autor: madej » 2 lip 2016, 06:26

samul2 pisze:
madej pisze: Ludzie jeżdżący Multiplami są wyjątkowi,sympatyczni i przyjacielscy.
No co Ty powiesz. Jeden Pan nas trochę inaczej opisał na całą Polskę ;) . Podobno to satyra była tylko my się na tym nie znamy, chociaż jakbyśmy się mogli znać skoro jesteśmy tacy jak nas opisano.
Nie miałem okazji tego przeczytać . Myślę ,że nie ważne jak się pisze ,lecz że się pisze. Jak jest - sami wiemy. Najważniejsze jest grono fajnych ludzi , ciekawe pomysły i dobra organizacja. Gratuluję przeróbek ,robi wrażenie !
0 x
madej

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#103 Post autor: samul2 » 2 lip 2016, 10:42

Z tym, że nie ważne jak się pisze, to nie gniewaj się ale się z Tobą nie zgodzę. Pewne granice są.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#104 Post autor: Darraz » 2 lip 2016, 12:06

madej pisze:Nie miałem okazji tego przeczytać.
Mimo wszystko spróbuj. Piszesz o fajnych ludziach, ciekawych pomysłach i dobrej organizacji. Czytelnik "Nie" dowie się jednak, że właściciele Multipli to ludzie mocno ograniczeni umysłowo. Po lekturze artykułu stwierdzi, że w sumie nie ma się co dziwić - tak paskudny pojazd może sobie kupić tylko debil i idiota a i tak cud, że tacy ludzie dali radę dojechać w wyznaczone miejsce. Nic o jakichkolwiek dobrych cechach ludzi, nic o tym co faktycznie działo się na zlocie.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#105 Post autor: samul2 » 2 lip 2016, 14:19

Właśnie, jak Darek pisze, przeczytaj i wtedy pisz, że nie ważne co się pisze. Myślę, że jak doczytasz, że jesteś "debilem", to zmienisz zdanie ;) .
0 x

jemil
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2015, 13:49
Multipla: Multipla 1,6 99 r. benzyna gaz
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
x 1

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#106 Post autor: jemil » 2 lip 2016, 17:40

Mimo że nie byłem na zlocie to dotknęło mnie to co ten gryzipiórek przeciętnym samochodzie napisał o posiadaczach nieprzeciętnej i niepowtarzalnej multipli on nie doświadczy na drodze tego co my doświadczamy mijając i pozdrawiając się.
0 x

jemil
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2015, 13:49
Multipla: Multipla 1,6 99 r. benzyna gaz
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
x 1

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#107 Post autor: jemil » 2 lip 2016, 22:20

Zarombiste uczucie kiedy pozdrawia ciebie ktoś zupełnie ci obcy ludzie jak kogoś z rodziny .
0 x

Awatar użytkownika
madej
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 5 sty 2016, 13:15
Multipla: JTD,105KM,1999
Komunikator Tlen: madejlincoln@wp.pl
Lokalizacja: Jadwisin/Łódź
x 3

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#108 Post autor: madej » 17 lip 2016, 17:45

Jeśli nasz zlot opisało "NIE" w taki sposób to nic dziwnego ,bo jest to brukowiec kontrowersyjny i robi kasę na czytelnikach równie inteligentnych jak zamieszczane w tym piśmie artykuły. Nie będę zniżać się do jego poziomu ,żeby wprost napisać co o tym myślę. Życzę wszystkim wspaniałych przygód urlopowych .
0 x
madej

Awatar użytkownika
madej
Klubowicz
Posty: 43
Rejestracja: 5 sty 2016, 13:15
Multipla: JTD,105KM,1999
Komunikator Tlen: madejlincoln@wp.pl
Lokalizacja: Jadwisin/Łódź
x 3

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#109 Post autor: madej » 17 lip 2016, 18:13

Zadałem sobie troczę trudu ,żeby znaleźć i przeczytać rzeczony artykuł i oto co myślę : Ten głupek nawet nie wie w jakich latach produkowano Multiplę , a jego wysublimowane dowcipy są na poziomie menela. Tylko Urban mógł zatrudnić takiego prostaka ,który pisze artykuły bez żadnego przygotowania się. Reprezentowaną przez niego gazetę jednak nie posądzam o rzetelność. To tyle .Pozdrawiam.
0 x
madej

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 17 Zlot Fiata Multipla - Mikorzyn. Wrażenia po zlocie.

#110 Post autor: Darraz » 13 paź 2016, 11:52

Podziękowania dla wszystkich, którzy czekali na film ze zlotu i nie klnęli na mnie, że trwa to tak długo. Czasu jak zwykle mam za mało a w tym roku z materiałem było trochę więcej zabawy.
Podziękowania dla ekipy Samul2 - dla każdego kto trzymał smartfona i nagrywał a potem miał cierpliwość, żeby mi to przesłać, nie mniejsze dla Jakimiuczka za super materiał z drona, z którym mój komputer średnio sobie radził, ale w końcu się udało jakoś skurczyć to 2K do 720p i nie zrujnować jakości (chociaż samo zmniejszenie rozdzielczości pogarsza jakość). Duuuże podziękowania dla Rysia z ekipy Alpitlum - czasu na nagrywanie stracił sporo i od niego miałem najwięcej materiału, ale... z jego jakością niewiele dało się zrobić - stąd nie za dużo mogłem wykorzystać. Inna sprawa, że prócz strony technicznej trochę zawiodła ręka. Filmy niestety w większości są mocno "wstrząsające". O samym filmowaniu postaram się coś naskrobać przy okazji, żeby na następny zlot materiału było dużo i dobrej jakości. Nawet smartfonem można zrobić niezły film. Nie potrzeba do tego drogiego sprzętu. Dzięki również Bartkowi za pliki, chociaż ich nie wykorzystałem. Film ma i tak ponad 25 minut - to sporo. Pewnie ci co byli na zlocie, lub nie byli, ale są z klubem związani obejrzą go od pierwszej do ostatniej klatki, dla pozostałych "oglądaczy" Youtube to zbyt długi materiał, ale... nie dla nich on został stworzony.

https://youtu.be/AnvRNHrGadY
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ