Obrazek

Naklejki na zlot Rewal

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: Naklejki na zlot Rewal

#11 Post autor: wojmak » 8 maja 2018, 19:16

W każdym razie wielkie dzięki dla Kaczorka za fajne podejście do sprawy, mam nadzieję że uda mu się spełnić prośbę. Czasami z mniejszością trzeba się też liczyć. Zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz. Pozdrawiamy zatem organizatorów. :D
1 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: Naklejki na zlot Rewal

#12 Post autor: Majkel78 » 8 maja 2018, 19:26

Przyglądam się tematowi i jeśli chodzi o te naklejki to mi wszystko jedno która będzie bo i tak nie mam jeszcze żadnej 😁.Jeśli organizatorzy dodrukuja wersję pierwszą to uważam , że każdy powinien dostać jedną a nie dwie taką jaką sobie wybierze i nie będzie niedomówień.1/3 przypuszczam przyklei sobie jedynkę a reszta dwójkę i będzie git.Może rzeczywiście dwójka jest inna,bardziej jajcarska niż było do tej pory ale za to każdy będzie miał prawo wyboru.Moj team głosował za dwójka i taką weźmiemy mimo iż jedynka bardziej jakby to powiedzieć "zlotowa".
0 x

Awatar użytkownika
kwiacioland
Klubowicz
Posty: 1063
Rejestracja: 15 maja 2014, 11:41
Multipla: Toyota Rav 4
Lokalizacja: Kłobuck
x 105

Re: Naklejki na zlot Rewal

#13 Post autor: kwiacioland » 8 maja 2018, 19:27

wojmak pisze:
7 maja 2018, 19:49
Mam pytanie czy nie ma możliwości choć wiem że już mało czasu wydrukowania paru sztuk naklejki zlotowej numer jeden, tej ładniejszej. Wiem , że nie wszystkim sie podoba projekt dwa i dlatego jezeli można prosiłbym o przemyślenie mojej propozycji. Może być nawet za odpłatnością, Jeszcze jest czas, a na pewno byli b y chętni na inny projekt. Może i ta jest wesoła, może i jajcarna, ale mnie np. nie pasuje i nie nakleję jej na samochód, dlatego proszę o tamten projekt. Zresztą od początku byłem przeciwnym, ale mnie przegłosowano. Dlaczego nie mogłoby być dwa rodzaje naklejek. Każdy by wziął to co mu się podoba. :evil:

Wojtku , niech ktoś przyśle mi tą grafikę tej naklejki którą chcesz na mojego e-meila . prezes , czy kto tam ją ma tą grafikę a ja Ci załatwię naklejki . :D :D :D :D :D
Mój e-mail to . iltomat@tlen.pl
1 x
Była Multipla Mk1-1,9 - JTD 140 km , 2003 r .
Obecnie jest Toyota Avensis Verso 2,0 D4D 2003 r

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Naklejki na zlot Rewal

#14 Post autor: Darraz » 8 maja 2018, 21:07

Kaczorek sprawę ogarnie. Sam byłem przeciwny podwójnej ilości naklejek, bo są to niewieikie, ale jednak koszty. Budżetu wielkiego nie mamy, zdaję sobie sprawę, że musimy dobrze się zastanowić zanim wydamy każdą złotówkę. Tym bardziej, że prosiliśmy o dodatkowe wpłaty na dzieciaki. Zamiast dwóch kompletów naklejek, wolałbym jeden i kilka sztuk (bodajże 7) takiej zabawki, która być może oderwie na chwil kilka od ekranu tableta:
Obrazek
Jeżeli mam wybierać między zrobieniem przyjemności osobom dorosłym drugim kompletem naklejek a zakupem nagród dla młodszych - wybieram to drugie. Kaczorek pisał, że załatwi - naklejki będą. Piszę to nie po to, żeby komuś zrobić na złość i być "anty", ale dlatego żeby było jasne czym się kieruję w tej sprawie. To nie chodzi o jedną naklejkę dla Wojmaka, bo to by była tylko złotówka. W głosowaniu jeszcze 11 osób głosowało za tamtym projektem... a na zlocie się okaże, że jak dostało 11, to dlaczego nie wszyscy...
2 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: Naklejki na zlot Rewal

#15 Post autor: wojmak » 9 maja 2018, 15:48

Dzięki za dobre chęci ale nie będę Was kłopotał już sam ogarnąłem temat i proszę chętnych o zgłoszenie się do mnie na zlocie niedużo ale będę miał że 20 - 30 sztuk zrobionych i chętnie odstąpię za jakąś niewielką kwotę po cenie ptoducenta. Będą zrobione zgodnie z wzorem na forum. Proszę nie brać tego za chęć wyłamania się ot po prostu mala koleżeńska pomoc organizatorom aby nie zajmowali się innymi sprawami, mając tyle jeszcze do zrobienia, a czasu już malo. Pozdrawiam i
0 x

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: Naklejki na zlot Rewal

#16 Post autor: wojmak » 17 maja 2018, 19:15

Naklejki już są, na zlocie zapraszam chętnych, sprawa naprawdę groszowa, dla każdego wystarczy. Pozdrawiam.
0 x

ODPOWIEDZ