Obrazek

Naklejki na zlot Rewal

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Naklejki na zlot Rewal

#1 Post autor: wojmak » 7 maja 2018, 19:49

Mam pytanie czy nie ma możliwości choć wiem że już mało czasu wydrukowania paru sztuk naklejki zlotowej numer jeden, tej ładniejszej. Wiem , że nie wszystkim sie podoba projekt dwa i dlatego jezeli można prosiłbym o przemyślenie mojej propozycji. Może być nawet za odpłatnością, Jeszcze jest czas, a na pewno byli b y chętni na inny projekt. Może i ta jest wesoła, może i jajcarna, ale mnie np. nie pasuje i nie nakleję jej na samochód, dlatego proszę o tamten projekt. Zresztą od początku byłem przeciwnym, ale mnie przegłosowano. Dlaczego nie mogłoby być dwa rodzaje naklejek. Każdy by wziął to co mu się podoba. :evil:
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: Naklejki na zlot Rewal

#2 Post autor: Majkel78 » 7 maja 2018, 20:12

Nie powinno być jakieś daty albo roku na tych naklejkach?
0 x

Awatar użytkownika
malymaly
Klubowicz
Posty: 1121
Rejestracja: 14 gru 2011, 00:03
Multipla: JTDm, 120 KM 2006/ DGC 3,6 '15
Lokalizacja: Bytom
x 17

Re: Naklejki na zlot Rewal

#3 Post autor: malymaly » 7 maja 2018, 20:29

wojmak pisze:
7 maja 2018, 19:49
Mam pytanie czy nie ma możliwości choć wiem że już mało czasu wydrukowania paru sztuk naklejki zlotowej numer jeden, tej ładniejszej. Wiem , że nie wszystkim sie podoba projekt dwa i dlatego jezeli można prosiłbym o przemyślenie mojej propozycji. Może być nawet za odpłatnością, Jeszcze jest czas, a na pewno byli b y chętni na inny projekt. Może i ta jest wesoła, może i jajcarna, ale mnie np. nie pasuje i nie nakleję jej na samochód, dlatego proszę o tamten projekt. Zresztą od początku byłem przeciwnym, ale mnie przegłosowano. Dlaczego nie mogłoby być dwa rodzaje naklejek. Każdy by wziął to co mu się podoba. :evil:
Wydaje mi się to trudne do zrealizowania biorąc pod uwagę, że pierwsi zlotowicze pojawią się na miejscu za 3 tyg. a wiele spraw jest jeszcze do ogarnięcia.
Majkel78 pisze:
7 maja 2018, 20:12
Nie powinno być jakieś daty albo roku na tych naklejkach?
Rok jest zawsze na naklejkach.
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: Naklejki na zlot Rewal

#4 Post autor: Majkel78 » 7 maja 2018, 20:41

Ano są.przegladam Facebook i widzę pod literami AL w nazwie Rewal.Ledwo dojrzałem😉
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Naklejki na zlot Rewal

#5 Post autor: Darraz » 7 maja 2018, 22:10

Nie dam rady z naklejkami. Dzisiaj ogarnąłem numerki chociaż i tak nie wiem czy nie trzeba będzie ich korygować, bo jeszcze się jedna firma zainteresowała. Teraz jeszcze plakaciki i infirmacja dla zlotowiczów, niektóre logotypy dostałem dopiero dzisiaj.
Jeszcze "produkcja" identyfikatorów, dyplomów, trochę papierologii na zebranie. Część zakupów na zlot już zrobiona ale jeszcze nie wszystko. Za dużo wszystkiego, żeby wracać do naklejek (ja nie mam żadnej na aucie :oops:).
A tak w ogóle, to grafika na numerkach startowych podobna...

Obrazek
0 x
tel. 691 780 705

Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Naklejki na zlot Rewal

#6 Post autor: Kaczorek » 8 maja 2018, 05:53

Jeśli otrzymam projekt,to może podejme temat.Ale niczego nie obiecuję,bo roboty sporo,a ja wracam tydzień przed zlotem
0 x
661285934

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: Naklejki na zlot Rewal

#7 Post autor: wojmak » 8 maja 2018, 09:23

Projekt jest na forum w temacie na hyde parku. Jak się nie da to trudno ale bylo by fajnie gdyby się dalo. No niestety projekt obecnej może wesoły ale… grubas stojący z drinkiem na tle nóg za parawanem a z boku bohomaz że niby multipla. Pytam więc co tym pokazujemy, jaką reklamę klubu? Czy to jest zlot Fiata, czy spotkanie przy drinku na plazy "Januszow"? No raczej nie ma nic zabawnego w tym obrazku, a wręcz jest infantylny. Oczywiście prezesie można nie mieć na samochodzie żadnej ale wtedy po co ich robić? Do szuflady? Czemu nie liczyliście się z mniejszością głosujących i jednak nie zrobiliście dwóch rodzaju. Numery ok.niech będą takie jakie są bo ich się zdejmie po zlocie naklejki pozostaną, więc niech Ci co oglądają nasze samochody mają wrażenia estetyczne, a nie kpiace. My możemy traktowac z przymrużeniem oka bo jesteśmy pozytywnie zakręceni, ale samochody poruszają się między ludźmi i po co nam kpinki z autem i tego co na nich mamy. Szkoda żeby praca wielu ludzi wylądowała w przysłowiowej szufladzie. Niech zdobi nasze autka i pokazuje jacy jesteśmy z nich dumni i z klubu też. Pajacowata postać na pierwszym planie z czerwoną plama w tle napewno nie zapewni nam tego wrażenia u obserwatorow. Takie jest moje zdanie i z pewnością nie jestem w tym względzie sam. Pozdrawiam wszystkich organizatorów i niezależnie czekam już z niecierpliwością na zlot.
0 x

Kaczorek
Posty: 1439
Rejestracja: 1 paź 2013, 00:55
Multipla: 1.9jtd105+
Lokalizacja: starogard.zach-pomorskie
x 126

Re: Naklejki na zlot Rewal

#8 Post autor: Kaczorek » 8 maja 2018, 09:31

Szanuję zdanie kaźdego,ale znasz zasady demokracji.Postaram się wydrukować naklejki.Ja walnę sobie dwie :lol: .Już samo to że jesteśmy dumni z Multipli stawia nas w pewnym świetle.Opinie ludzi są jakie są.ALE nie ma co dyskutować,postaram się
0 x
661285934

Awatar użytkownika
Żabcia 68
Klubowicz
Posty: 471
Rejestracja: 30 maja 2012, 23:14
Multipla: Mk-2 Diesel 2006..120KM
Lokalizacja: ZGIERZ
x 17

Re: Naklejki na zlot Rewal

#9 Post autor: Żabcia 68 » 8 maja 2018, 10:44

Kolego " Wojmak" bez przesady , naklejka jak naklejka raz lepsza raz gorsza , ja zawsze naklejam jaka wygrała takie reguły. ..a jest ich już sporo , nie mówiąc już o innych co mają o wiele więcej , wygrała bardziej śmieszna
A dwie naklejki z jednego zlotu dwie to przesada zawsze była jedna to podstawa , jeżeli bysmy szli tym " torem" to na następny zlot były to trzy lub więcej ( tylko bez urazy ) .
Pozdrowienia i do zobaczenia na zlocie 😁😁😁
1 x
Pomoc techniczna w miarę możliwości , kawka i herbatka zawsze oraz nocleg zapewnione,606413898
Była Mk 1 , jest Mk 2 :D

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Naklejki na zlot Rewal

#10 Post autor: Darraz » 8 maja 2018, 14:59

wojmak pisze:
8 maja 2018, 09:23
Czemu nie liczyliście się z mniejszością głosujących i jednak nie zrobiliście dwóch rodzaju.
Dla zasady nie liczyliśmy się z mniejszością. Nie pierwszy raz było na forum głosowanie na naklejkę zlotową, ale poraz pierwszy zdarzyło się, że ktoś nie zaakceptował wyników głosowania. 2/3 osób głosowało na "projekt z Januszem", więc nawet mi do głowy nie przyszło, że może być z tym problem. Jeżeli Kaczorek napisał, że się podejmie druku drugiego projektu - niech działa.
0 x
tel. 691 780 705

ODPOWIEDZ