Obrazek

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

Zmiany struktury zlotów Klubowych

Czas głosowania minął 28 sty 2011, 10:17

Chcę aby zlot ruchomy odbywał się wiosną.
26
63%
Chcę aby zlot ruchomy odbywał się jesienią tak jak do tej pory.
9
22%
Nie mam zdania, jest mi to obojętne.
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
adamx8
Klubowicz
Posty: 299
Rejestracja: 22 gru 2009, 21:15
Multipla: 2.4 20v
Skype: adamx8
Lokalizacja: Oberschlesien
x 15

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#11 Post autor: adamx8 » 8 sty 2011, 21:46

oglądałem ostatnio regulamin forum i nie ma nic na temat że na ankiete ma kto kolwiek wyrazić zgode,ale może się myle.
http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... =viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
....czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi, naprawdę trudno jest ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#12 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 21:49

a w regulaminie nie ma o wysyłaniu mejla do klubowiczów czyż nie ??
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
adamx8
Klubowicz
Posty: 299
Rejestracja: 22 gru 2009, 21:15
Multipla: 2.4 20v
Skype: adamx8
Lokalizacja: Oberschlesien
x 15

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#13 Post autor: adamx8 » 8 sty 2011, 21:51

Tak tego też nie ma , jak narazie obowiązuje nas regulamin forum.
0 x
....czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi, naprawdę trudno jest ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#14 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 21:54

To gdzie mam wpłacić kasę na zlot jak nic nie wiadomo gdzie jest organizowany i przez kogo bo narazie to zostają borki a zmiany po nim Adam nie praw-dasz ? A co z tymi co wpłacili
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
adamx8
Klubowicz
Posty: 299
Rejestracja: 22 gru 2009, 21:15
Multipla: 2.4 20v
Skype: adamx8
Lokalizacja: Oberschlesien
x 15

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#15 Post autor: adamx8 » 8 sty 2011, 21:58

Ankieta jak pewnie rozumiesz ma na celu na rozeznaniu czy ktoś jest za zmianą czy za pozostawieniem starych układów i tylko dlatego została stworzona , a nie po to żeby organizować zlot.Tu jest wyjaśnienie co to jest ankieta http://www.sp.samokleski.karpaty.pl/ankieta.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
....czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi, naprawdę trudno jest ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#16 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 22:10

Jakiej dyktaturze? Przeczytałem od początku to co napisano, nigdzie nie padło takie słowo, chyba że coś przegapiłem.
Intencja moja jest taka, aby zebrać głosy od Klubowiczów, i postarać się wyciągnąć jakieś wnioski. Nie chcę, aby w ostatniej chwili okazało się, że z Borkami nie wypali bo jednak je sprzedali czy coś innego się stało, co w tedy? Gdzie znajdziemy miejsce na zlot np: miesiąc przed terminem?
Zaprosiłem Wszystkich do rzeczowej dyskusji, chodziło mi głównie o to, aby na poważnie rozważyć inne opcje, przedyskutować i przemyśleć wszystko dokładnie. Kryteria przy wyborze ośrodków są oczywiście bezdyskusyjne, wszystko musi mieć przysłowiowe ręce i nogi.

Nie rozumiem przy okazji zażartego tonu Michnika, który oburza się o bóg wie co, proponuję wyciągnąć wnioski z takich zachowań bo są wysoce niestosowne.

Pozdrawiam.

walenski45 pisze:Puki co dziwią mię takie wypowiedzi o dyktaturze ??? - nigdy takowa tu nie występowała. Co do zmian jestem zawsze w miarę rozsądku za. Przypomnę tylko czym się kierowali uczestnicy dyskusji o zlotach ;
- wiosenny ostatni weekend czerwca
początek wakacji aby ośrodek zapewniał możliwość zakwaterowania - pokojach lub domkach , pod namiotem , doczepach kempingowych jak i również w samochodach. Nie obligował do przymusu wykupu wyżywienia i zapewniał w miarę odpowiedni plac i parking.
- jesienny na przełomie września - października
Ośrodek by zapewnił ogrzewanie oraz salę do spotkań i morze być z wyżywieniem
Idźmy w tym kierunku by spełnić oczekiwania uczestników dyskusji do której tyle razy wracamy i dobrze świadczy to że chcemy coś poprawić wskazanie ośrodków o innych kryteriach musimy być świadomi iż ograniczy to udział uczestników.
Pozdrawiam ;
Walenski45
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#17 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 22:11

AMEN :!:

adamx8 pisze:Ankieta jak pewnie rozumiesz ma na celu na rozeznaniu czy ktoś jest za zmianą czy za pozostawieniem starych układów i tylko dlatego została stworzona , a nie po to żeby organizować zlot.Tu jest wyjaśnienie co to jest ankieta http://www.sp.samokleski.karpaty.pl/ankieta.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#18 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 22:14

Michnik zbastuj, przestań się zachowywać jak buc! Ankietę może stworzyć każdy, to taka opcja na forum jakbyś nie wiedział. Miałem Cię za człowieka rozumnego, nie psuj proszę tych wyobrażeń.
Rzucasz się o byle gówno, łamiesz przy okazji kanony podstawowej Kultury, atakujesz Wszystkich bo co?? Bo ankietę napisałem? Podjąłeś trud zrozumienia tego, co napisałem?? Podjąłeś trud zrozumienia intencji?? Napisałem ,,Proszę o MERYTORYCZNĄ dyskusję, a nie przelewanie swoich żali na Wszystkich. Co wy sobie wyobrażacie?? Sitwę jakąś tworzycie ? Co Klub to tylko zarząd?? co to Komuna jakaś, chyba Wam się w głowach poprzewracało.

To takie wypowiedzi i szykany ja w Twoim wykonaniu psują atmosferę na forum, powodują niepotrzebne niesnaski. Powoli mam dość tego całego bajzlu, tworzenia czegoś na siłę. Klub jest dla ludzi, członkowie mają prawo wypowiadać się w każdej sprawie czy to się, komu podoba czy nie, jeśli tylko zachowują się stosownie z obyczajem i kulturą NIKT nie ma prawa NIKOGO krytykować. Ankietę można stworzyć na każdy temat, nawet ,,Czy kolega Pepcio to Buc'' chętnie zobaczę wyniki.

Pożałowania to wszystko godne.

mihnik pisze:Kolego dla mnie to jeden h.... bez decyzji zarządu nie ma żadnej ankiety skoro ja nie mogłem to inni też nie mogą a skoro jest wybrany zarząd przez nas to trzeba ich szanować czyż nie ???
Ostatnio zmieniony 8 sty 2011, 22:47 przez Pepcio, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#19 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 22:30

dziękuje za buca ty teraz pokazałeś kulturę i tyle wchodzisz raz od czasu do czasu i próbujesz coś za insynuować mi przez takie wpatki ludzie się kłoci tylko tyle kolego . Rozmawiałem z tobą jak z kolegą a nie jak z wrogiem i chciałbym zęby tak zostało i nie budź się po zimie i po nowym roku
Ostatnio zmieniony 8 sty 2011, 22:44 przez mihnik, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#20 Post autor: walenski45 » 8 sty 2011, 22:39

Staram się czytać uważnie wypowiedzi jak i treści ankiety wynika co innego.
Dalsze wypowiedzi przy postach w dziale Zloty i Spotkania Borki padają takie wypowiedzi i tu zaznacza nikt nikomu nic nie usuwa(moje posty odnoszą się do obu dwóch) .
Treść ankiety zapytuje uczestników czy są za zmianą terminów ruchomy zlot czy stały - anie jak tu toczy się dyskusja o ośrodku ten czy ten w Borkach.
Proszę o umiar bo znowu zabrniemy w ślepą uliczkę bez wyjścia.
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

ODPOWIEDZ