Obrazek

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

Zmiany struktury zlotów Klubowych

Czas głosowania minął 28 sty 2011, 10:17

Chcę aby zlot ruchomy odbywał się wiosną.
26
63%
Chcę aby zlot ruchomy odbywał się jesienią tak jak do tej pory.
9
22%
Nie mam zdania, jest mi to obojętne.
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#21 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 22:46

Michnik z całym szacunkiem, co za dużo to i świnia nie zeżre.
Napisałem zwykłą ankietę, w temacie którym sporo użytkowników forum jest żywo zainteresowana. Ty robisz z tego jakiś prywatny folwark, zaczynasz rzucać się o byle co, w sposób co najmniej nie na miejscu.
Jestem odważny, nie boję się mówić wprost o tym co leży mi na wątrobie. Nie pasował Ci temat kontrowersji po zlocie w posmyku, choć starałem się jak mogłem delikatnie, w wyważony sposób TOBIE pomóc nie sobie, zrobiłeś ze mnie tego co tylko spiski knuje. To z Tobą jest problem, nie ze mną. Ludzie się kłócą bo nie potrafią rozmawiać, przelewają swoje żale na kogo tylko popadnie bez chwili refleksji. Ty zrobiłeś w tym temacie popisową lekcję awanturnictwa, stworzyłem temat z ankietą W PEŁNI ŚWIADOMIE I ZGODNIE Z WSZELKIMI REGUŁAMI, Tobie najwidoczniej coś nie pasowało, z tego co napisałeś odniosłem wrażenie, że chyba nawet nie czytałeś tego wszystkiego i tylko wywaliłeś z grubej rury - ZA CO PYTAM? JAKIM PRAWEM? PO CO MIESZASZ W TO ZARZĄD I ROBISZ ZE MNIE BÓG WIE KOGO??
mihnik pisze:dziękuje za buca ty teraz pokazałeś kulturę i tyle wchodzisz raz od czasu do czasu i próbujesz coś za insynuować mi przez takie wpatki ludzie się kłoci tylko tyle kolego .
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#22 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 22:49

Dziękuję za zrozumienie, przepraszam za insynuacje o usuwaniu posta, najwidoczniej coś po prostu, źle kliknąłem w nerwach. Wybaczcie.

walenski45 pisze:Staram się czytać uważnie wypowiedzi jak i treści ankiety wynika co innego.
Dalsze wypowiedzi przy postach w dziale Zloty i Spotkania Borki padają takie wypowiedzi i tu zaznacza nikt nikomu nic nie usuwa(moje posty odnoszą się do obu dwóch) .
Treść ankiety zapytuje uczestników czy są za zmianą terminów ruchomy zlot czy stały - anie jak tu toczy się dyskusja o ośrodku ten czy ten w Borkach.
Proszę o umiar bo znowu zabrniemy w ślepą uliczkę bez wyjścia.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#23 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 22:51

:shock:
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#24 Post autor: miszczu77 » 8 sty 2011, 22:59

Proszę wszystkich o zachowanie powagi i wypowiedzi na temat.
Założyć ankietę może każdy i każdy może się w tej sprawie wypowiedzieć.
Trudno powiedzieć o ankiecie, że jest ona wiążąca, tak samo można powiedzieć o decyzjach podjętych na zebraniach, ponieważ klub nie jest do tej pory formalnie zawiązany.
Sprawa jest o tyle ważna, że do tej pory nie ma oficjalnych wiadomości na temat przyszłości ośrodka w Borkach i, jeżeli nie będzie nic wiadomo w najbliższym czasie, to trzeba będzie podjąć wiążące decyzje na temat zmiany miejsca zlotu.
Jeżeli wszystkie sprawy formalne się rozwiążą, to zlot powinien się odbyć według dotychczasowego planu. Natomiast dyskusja na temat przyszłości zlotów powinna się dalej toczyć, ponieważ jest znaczna grupa osób, która chciałaby zmienić dotychczasową sytuację.
0 x

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#25 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 23:02

To nie ankieta o zmianę LOKALIZACJI TYLKO TERMINU
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#26 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 23:04

Lepiej bym tego nie ujął!
miszczu77 pisze:Proszę wszystkich o zachowanie powagi i wypowiedzi na temat.
Założyć ankietę może każdy i każdy może się w tej sprawie wypowiedzieć.
Trudno powiedzieć o ankiecie, że jest ona wiążąca, tak samo można powiedzieć o decyzjach podjętych na zebraniach, ponieważ klub nie jest do tej pory formalnie zawiązany.
Sprawa jest o tyle ważna, że do tej pory nie ma oficjalnych wiadomości na temat przyszłości ośrodka w Borkach i, jeżeli nie będzie nic wiadomo w najbliższym czasie, to trzeba będzie podjąć wiążące decyzje na temat zmiany miejsca zlotu.
Jeżeli wszystkie sprawy formalne się rozwiążą, to zlot powinien się odbyć według dotychczasowego planu. Natomiast dyskusja na temat przyszłości zlotów powinna się dalej toczyć, ponieważ jest znaczna grupa osób, która chciałaby zmienić dotychczasową sytuację.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#27 Post autor: samul2 » 8 sty 2011, 23:13

Ooo widzę ,że ze swobodnych wypowiedzi robi się znowu niezła jatka :D Nie widzę nic nagannego w dyskusji, która się tu toczy i w ankiecie również.Decyzje tego typu nie wyobrażam sobie żeby podejmował zarząd tylko ogół forumowiczów.Zresztą o jakim zarządzie tu mówimy?Jest on tak aktywny,że oprócz Walentego to pozostałych nie pamiętam :lol: Na razie to jeszcze klubu nawet nie ma.O co wy się tu kłócicie?Jedyny plus to to, że od jakiegoś czasu umierające forum trochę ożyło.
0 x

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#28 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 23:14

Ja chciałbym zagłosować za zmianą ośrodka a za terminem nie to jak mam zagłosować ktoś pomorze?
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 83

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#29 Post autor: miszczu77 » 8 sty 2011, 23:22

mihnik pisze:Ja chciałbym zagłosować za zmianą ośrodka a za terminem nie to jak mam zagłosować ktoś pomorze?
Grzesiek, wystarczy założyć nową ankietę, tak, jak zrobił Pepcio.

Wszytko jest sprawą otwartą i decyzja powinna zostać podjęta przez ogół forumowiczów chcących wziąć udział w zlocie, a nie tylko przez zarząd.

Oczywiście liczę na to, że, jeżeli ktoś zaproponuje konkretny ośrodek, to podejmie się załatwienia wszystkich spraw formalnych związanych z organizacją zlotu.
0 x

Awatar użytkownika
kowsik
Posty: 703
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:46
Multipla: 1.6 pb 1999r / 1.9 jtd 1999
Komunikator Tlen: kowsik@tlen.pl
Skype: kowsik
Lokalizacja: Konin
x 2

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#30 Post autor: kowsik » 8 sty 2011, 23:42

Grzesiu jeśli chodzi o twoje obiekcie w sprawie tych co wpłacili na ośrodek w Borkach to takowych nie ma bo ośrodek w tej chwili formalnie nie istnieje i nie przyjmowano zaliczek. Pepcio bardzo dobrze postąpił poruszając ten temat bo w maju mogli byśmy obudzić się z ręka w nocniku.

cytat ze strony ośrodka w Borkach


Uprzejmie informujemy, że na mocy ustawy o finansach publicznych z dniem 31.12.20010 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy BORKI zostaje zlikwidowany.
Informacja o wznowieniu działalności w nowej formie zostanie bezzwłocznie zamieszczona na naszej stronie.
Dyrekcja i pracownicy Ośrodka dziękują wszystkim naszym wspanmiałym gościom za piękne wspólne wspomnienia.
Dziękujemy wszystkim firmom, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.
Przy okazji proszę przyjąć Najlepsze Życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok .
0 x
1.6 , 1999 skype: kowsik tel .697-911-079

ODPOWIEDZ