Obrazek

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

Zmiany struktury zlotów Klubowych

Czas głosowania minął 28 sty 2011, 10:17

Chcę aby zlot ruchomy odbywał się wiosną.
26
63%
Chcę aby zlot ruchomy odbywał się jesienią tak jak do tej pory.
9
22%
Nie mam zdania, jest mi to obojętne.
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#31 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 23:49

kowsik z tego co mi wiadomo takowy są ale mogę się mylić poruszenie tematu to tak bo trzeba o tym popisać ,Tylko Pepcio nie porusza temat borek tylko terminu wiec ja jestem za zmiana wiec po co to wyzywanie od buców :?:i wchodzenie na moją kulturę A tobie przyznaję racje Jakub
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2586
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 82

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#32 Post autor: miszczu77 » 9 sty 2011, 00:05

Wydaje mi się, że zmiana terminu wiąże się również ze zmianą ośrodka, ponieważ Borki nie spełniają standardów zlotu jesiennego. Nigdzie nie jest powiedziane, że Borki są miejscem obowiązkowym, ani jedynym do organizacji zlotu stałego.
Przykład zlotu w Posmyku może świadczyć o tym, że jesienią również można zorganizować ciekawe spotkanie, które będzie obfitować w szereg atrakcji (i nie muszą to być Borki). Z doświadczenia można przyjąć, że frekwencja będzie mniejsza, a także, że nocowanie w namiotach raczej nie będzie wchodzić w rachubę.

Warto położyć większy nacisk na uatrakcyjnienie zlotu letniego, bo jesienny nie będzie ze względów na warunki pogodowe obfitował w takie same atrakcje. A organizacja w tym samym miejscu zlot letniego może prowadzić do pewnej monotonii i wyczerpania pomysłów na zagospodarowanie wolnego czasu.
Z kolei zlot jesienny można potraktować jako podsumowanie roku i załatwienie wszystkich spraw organizacyjnych.
0 x

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#33 Post autor: mihnik » 9 sty 2011, 00:10

Zgadza się Bartek Kokotek był fajnym ośrodkiem ale małym przy takiej liczebności ekip jak w borkach Robimy zmiany i tyle co to dodać
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
kowsik
Posty: 703
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:46
Multipla: 1.6 pb 1999r / 1.9 jtd 1999
Komunikator Tlen: kowsik@tlen.pl
Skype: kowsik
Lokalizacja: Konin
x 2

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#34 Post autor: kowsik » 9 sty 2011, 00:13

O ile się nie mylę to ankieta powstała po dyskusjach na forum http://www.multiplaklub.pl/forum/index. ... c&start=30" onclick="window.open(this.href);return false; prawda jest taka że jeśli się zmieni zlot stały z ruchomym to i tak jesienią nie spotkamy się w Borkach bo jest nieogrzewany. Na stronie która podałem koledzy i koleżanki z forum podają propozycję ośrodków i jeśli masz ochotę i znasz jakiś ciekawy ośrodek tez możesz podać . Fakt mamy dopiero początek stycznia ale o alternatywnym ośrodku dla Borek dla takiej ilości osób trzeba myśleć już bo zlot wypada w tzw długi wickend w dodatku jest to koniec roku szkolnego i z miejscami na ośrodkach może być nieciekawie więc nie wiem co lepsze szukać już czy czekać do ostatniej chwili a co będzie jeśli borek nie otworzą bo przetargi się nie odbędą a chyba wiesz jak w naszym kraju jest poza tym może komuś zależeć żeby nie otworzyli w tym roku bo ośrodek nieczynny przez jeden sezon będzie miał niższą wartość i taniej będzie można go kupić nie wiesz jakie są układy i kto ma chęć na ten ośrodek miejmy nadzieje że jeszcze w tym roku borki się odbędą i będziemy mogli na ogólnym zebraniu z zarządem w SPOKOJU przedyskutować ankietę którą zrobił Pepcio .
0 x
1.6 , 1999 skype: kowsik tel .697-911-079

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#35 Post autor: Pepcio » 9 sty 2011, 09:18

Nikogo nie wyzywam od buców, napisałem tylko, że zachowujesz się jak buc, a to różnica. Zawsze staram się szanować każdego, nawet wroga, nigdy w życiu nie wiadomo jakie losy każdego z nas połączą więc staram się trzymać minimum ,,szyku''.

Napisałeś cytuję:
,,Kolego dla mnie to jeden h.... bez decyzji zarządu nie ma żadnej ankiety skoro ja nie mogłem to inni też nie mogą a skoro jest wybrany zarząd przez nas to trzeba ich szanować czyż nie ???''

Twoje słowa , notabene edytowane kilka razy i w konsekwencji usunięte z Twojego posta urągają zasadą panującym na tym i innych forach. Nie dość, że walisz mięchem bo to, że zamiast liter wstawisz kropki, niczego nie zmienia to jeszcze wyjeżdżasz z jakimś Zarządem, i to takim tonem, jakbyś był co najmniej królem dżungli, albo prezydentem Stanów Zjednoczonych.
Wydaje mi się, choć mogę się mylić, iż w sobotni wieczór poszło kilka głębszych i pisałeś bez namysłu co Ci ślina na język przyniesie, późną nocą przyszła chwila refleksji i skasowałeś posta, wypadało by jednak jeszcze przeprosić!

''Ostatnio edytowano 9 sty 2011, 01:03 przez mihnik, łącznie edytowano 2 razy ''

Szanujmy się wzajemnie i nie będzie problemów!

Co do ankiety, na chwilę obecną jej wyniki są dość wymowne, proponuję się zastanowić czy cele jak to piszesz Zarządu są zbieżne z oczekiwaniami większości forumowiczów.

Pozdrawiam.
Mariusz.

mihnik pisze:kowsik z tego co mi wiadomo takowy są ale mogę się mylić poruszenie tematu to tak bo trzeba o tym popisać ,Tylko Pepcio nie porusza temat borek tylko terminu wiec ja jestem za zmiana wiec po co to wyzywanie od buców :?:i wchodzenie na moją kulturę A tobie przyznaję racje Jakub
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
maciejpaw
Posty: 259
Rejestracja: 8 sty 2010, 21:12
Multipla: 1,6,100KM,2000
Gadu-Gadu: 11400247
Lokalizacja: Poznań

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#36 Post autor: maciejpaw » 9 sty 2011, 19:38

No siema nieśmiało chciałbym oddać swój głosik malutki który jest za ruchomym zlotem wiosennym i jesiennym gdyż Piękna nasza Polska cała
0 x

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#37 Post autor: Pepcio » 9 sty 2011, 19:49

Nieśmiało , z dużą dozą ostrożności pragnę Ci podziękować za cegiełkę dołożoną do budowy nowej, świetlanej przyszłości jak myślę :mrgreen:
maciejpaw pisze:No siema nieśmiało chciałbym oddać swój głosik malutki który jest za ruchomym zlotem wiosennym i jesiennym gdyż Piękna nasza Polska cała
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
szmajka1709
Posty: 238
Rejestracja: 28 gru 2009, 22:00
Multipla: JTD 110 KM 01
Gadu-Gadu: 594592
Skype: szmajka1709
Lokalizacja: Szczepowice k. Kościana

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#38 Post autor: szmajka1709 » 9 sty 2011, 19:53

pepcio gratuluje pomysłu,jestem za zwiedzaniem i wypoczynkiem w jednym.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#39 Post autor: Darraz » 9 sty 2011, 20:00

maciejpaw pisze:No siema nieśmiało chciałbym oddać swój głosik malutki który jest za ruchomym zlotem wiosennym i jesiennym gdyż Piękna nasza Polska cała
...od Bałtyku po gór szczyty zresztą... dlatego termin wiosenny czy jesienny - dla mnie sprawa drugorzędna, najważniejsze żeby obejrzeć miejsca w których jeszcze nie byłem. "Ruchomość" zlotu - nie czasowa ale głównie dotycząca miejsca organizacji to również szansa dla tych, którym do centrum Polski i tak daleko. Moim zdaniem wciąż trzeba szukać nowych posiadaczy Multipli, którym wyjazd na zlot 300-400km się nie uśmiecha, ale jak byłoby to tylko 100-150km to już przyjazd rozważą i kolejnym razem odległość od miejsca spotkania stanie się mniej istotna...
sam zresztą zacząłem od zlotu w Chomiąży warto przejechać było 100km, żeby sprawdzić czy warto. Pewnie gdyby to były akurat Borki to wolałbym poczekać i zacząć od jakiegoś regionalnego spotkania...
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
mariocie
Posty: 339
Rejestracja: 25 gru 2009, 18:36
Multipla: 1,9 JTD 2002
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#40 Post autor: mariocie » 9 sty 2011, 21:29

Też uważam że ruchomy powinien być wiosenny, od razu widać że wiosna idzie, tak się na forum życie rozbudziło :D
0 x

ODPOWIEDZ