Obrazek

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

Zmiany struktury zlotów Klubowych

Czas głosowania minął 28 sty 2011, 10:17

Chcę aby zlot ruchomy odbywał się wiosną.
26
63%
Chcę aby zlot ruchomy odbywał się jesienią tak jak do tej pory.
9
22%
Nie mam zdania, jest mi to obojętne.
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Wiadomość
Autor
markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#61 Post autor: markola » 16 sty 2011, 20:02

Za ruchomością zlotu wiosennego przemawia właśnie to, że ponieważ jest to właściwie już lato i wakacje to można taki zlot połączyć z wypoczynkiem letnim i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. I wtedy w sumie lokalizacja może rzeczywiście nie mieć aż tak wielkiego znaczenia.
Wydaje mi się, że łatwiej integrować się jesienią gdy pogoda może nas łatwiej zatrzymać w ośrodku, gdy nie "rozłazimy się" a chętniej siądziemy gdzieś razem na sali. Jesienią ceny wcale nie muszą być wysokie - w wielu rejonach jest to już poza sezonem.
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

przemez2
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2011, 19:38
Multipla: Multipla - sprzedana:(
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#62 Post autor: przemez2 » 16 sty 2011, 20:56

markola pisze:Za ruchomością zlotu wiosennego przemawia właśnie to, że ponieważ jest to właściwie już lato
Tak naprawdę, to jest wtedy lato, więc zlot powinien nazywac się LETNI
0 x
tel.514 100 514

markola
Posty: 284
Rejestracja: 4 cze 2010, 20:18
Multipla: 1.9 JTD 2001
Skype: szkodowska
Lokalizacja: Marszowice k/Wieliczki

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#63 Post autor: markola » 16 sty 2011, 21:02

oczywiście !!! Nie mam pojęcia dlaczego nazywa się wiosenny :-).
Ale wszyscy wiedzą o co chodzi :-)
0 x
Ola i Marek
skype: szkodowska

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#64 Post autor: walenski45 » 16 sty 2011, 21:56

Odnoszę wrażenie że jestem posądzany o wielkiego obrońce Borek bardzo mylne wrażenie. W ostatnim poście twierdze może i mylnie że zlot jesienny zawsze będzie droższy od wiosenno-letniego bo jest tu potrzeba ogrzewać pomieszczenia, spotkania na sali no i w tym okresie prawie na pewno żaden z uczestników nie będzie go spędzał pod namiotem czy w samochodzie i z tego powodu wiele ekip zrezygnuje bo dla tych co w domkach czy pokojach nie duża różnica. Nigdy nie twierdziłem że Borki są tanie ale w obecna propozycja ośrodka musi być lepsza lub na zbliżonym zakresie co Borki. Do takich decyzji obligują nas wcześniejsze ustalenia na zlotach czy spotkaniach klubowych tak ciężko wypracowane i dyskutowane przez klubowiczów. Proszę trzymajmy się puki co tych podstawowych wytycznych wypracowanych przez uczestników wszak to nie tak jest ich dużo;
Zlot wiosenno-letni w terminie ostatnia sobota/niedziela czerwca.
Zlot jesienny na przełomie września-października.
Miejsce wiosenno-letniego jak najbliżej środka Polski - korzystny dojazd dla większości z uczestników.
Jesienny wszędzie w całej Polsce.
Osobiście nie jestem uzależniony choćby ze względu na wiek ( nie obligują mię wakacje czy ograniczenia związane z dziećmi oraz odległość wiele razy już to udowodniłem są obecnością) od tych zasad wyznaczonych przez klubowiczów. Ale zgodziłem się z nimi na spotkaniach i staram się dopasować a jako osoba koordynująca decyzje w sprawie klubu miedzy zebraniami zgodnie z statutem będę się starał by zapadały decyzje zgodne z wyznaczonym kierunkiem. Dla tego ponawiam prośbę idźmy w tym kierunku a nowe terminy zmiany lokalizacji poza wytycznymi zostawmy na propozycję do przedstawienia na zebraniu klubu. Obecne próby nakreślenia nowych zmian prowadzą do niepotrzebnej kutni i sporów a przecież mamy przybywać na zlot by się bawić i cieszyć z wzajemnych spotkań. Postarajmy się wspólnie rozwiązać problem jaki stworzyły decyzje o zawieszeniu działalności Borek nie znając finału tych posunięć, dla dobra ogółu klubowiczów gdyby nie one nie było by tematu na dziś więc jeszcze raz proszę o pomoc a nie spory.
Ciężko już będzie opanować to zamieszanie co widać w wypowiedziach padających w dziale alternatywy dla Borek.
Pozdrawiam
Waleński45
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
miszczu77
Admin
Posty: 2589
Rejestracja: 21 gru 2009, 18:18
Multipla: Doblo 2006 1.9 Multijet 120KM
Skype: miszczu77
Lokalizacja: Łódź
x 84

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#65 Post autor: miszczu77 » 17 sty 2011, 00:15

walenski45 pisze:W ostatnim poście twierdze może i mylnie że zlot jesienny zawsze będzie droższy od wiosenno-letniego bo jest tu potrzeba ogrzewać pomieszczenia, spotkania na sali no i w tym okresie prawie na pewno żaden z uczestników nie będzie go spędzał pod namiotem czy w samochodzie i z tego powodu wiele ekip zrezygnuje bo dla tych co w domkach czy pokojach nie duża różnica.
W ostatnim poście to ja pisałem, że zlot jesienny jest droższy od letniego, natomiast Ty pisałeś, że ruchomy jest droższy od stałego. Są to dwie różne rzeczy.
walenski45 pisze:Proszę trzymajmy się puki co tych podstawowych wytycznych wypracowanych przez uczestników wszak to nie tak jest ich dużo;
Zlot wiosenno-letni w terminie ostatnia sobota/niedziela czerwca.
Zlot jesienny na przełomie września-października.
Miejsce wiosenno-letniego jak najbliżej środka Polski - korzystny dojazd dla większości z uczestników.
Jesienny wszędzie w całej Polsce.
Terminy są jak najbardziej do przyjęcia, jednak, jak wynika z ankiety, zapatrywania większości osób odnośnie miejsca organizacji są trochę inne.
Jak już pisałem, według mnie nie ma sensu organizacji zlotu jesiennego w różnych miejscach, ponieważ i tak prawie cały czas siedzimy w ośrodku ze względu na pogodę.
Można w ten sposób zorganizować dwa stałe zloty zawsze w tych samych miejscach.

Poza tym mamy przedstawicieli zarządu w różnych rejonach kraju i powinniśmy im pozwolić się wykazać, a zlot letni jest do tego moim zdaniem najbardziej odpowiedni.
0 x

przemez2
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2011, 19:38
Multipla: Multipla - sprzedana:(
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#66 Post autor: przemez2 » 17 sty 2011, 11:12

miszczu77 pisze:według mnie nie ma sensu organizacji zlotu jesiennego w różnych miejscach, ponieważ i tak prawie cały czas siedzimy w ośrodku ze względu na pogodę.
Z moich kilkuletnich obserwacji wynika,że październik jest ładniejszy od września.
Większośc ślubów październikowych, to piękne słońce.
Dlatego może termin połowa października należy rozważyc, zawsze to dalej od
wydatków na początek szkoły.
0 x
tel.514 100 514

maryna1313
Posty: 3
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:32
Multipla: MULTIPLA JTD 1,9 105KM 2000
Skype: agnieszka.jaron1
Lokalizacja: SKIERNIEWICE tel kom 883005127

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#67 Post autor: maryna1313 » 20 sty 2011, 13:11

Myślę ,że fajnym miejscem na zlot wiosna lub początek lata jest miejsce Koszelówka ośrodek Zacisze koło Płocka ośrodek jest duży ceny są tanie .Warto zobaczyć .Pozdrawiam Wszystkich.
0 x

Awatar użytkownika
grzesiek poznan
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2010, 18:27
Multipla: JTD, 110 KM, 2001/2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#68 Post autor: grzesiek poznan » 26 sty 2011, 23:25

Kolezanki i Koledzy,
skoro dyskusja jest taka goraca to i ja dorzuca swoje 3 grosze. Jesli ktorys z kolegow zrobil ankiete, to dobrze. Kazdy z nas ma prawo w sposob bardziej lagodny lub zdecydowany wyrazic swoje zdanie, nawet gdyby byl to wylacznie jego punkt widzenia. Nie musimy go popierac,a le nie wolno nam go obrazac. I dobrze byloby o tym pamietac zanim zacznie sie klepac w klawisze. Po drugie odnosze wrazenie ze probujemy wywarzyc otwarte drzwi. Juz tlumacze dlaczego.Moj ziomek MACIEJPAW (pozdrawiam) napisal fajnie, ze Polska jest piekna jak dluga i szeroka.......Inne stowarzyszenie do ktorego naleze mialo dokladnie ten sam problem co my. Sprawe rozwiazano juz kilka lat temu. Podzielono Polske na 4 czesci. Pólnocno wschodnia i zachodnia oraz południowo wschodnia i zachodnia. Umowna linia podzialu "autostrada" A1 i A2. Sa dwa spotkania w roku. Wiosna- rozpoczecie sezonu i jesien jego zakonczenie. W ub.roku rozpoczecie bylo na Mazurach, zakonczenie koło Walbrzycha, w tym roku Rozpoczecie - zamek Ojcow a wlasciwie jego ruiny, zakonczenie prawdopodobnie Kaszuby. DZieki takiej organizacji kazdy z nas ma 3 zloty na ktore musi dojechac i jeden "u siebie". Sprawiedliwe, piekne i proste. Rozwazcie taka propozycje, Raz Slask gdzie jest silna grupa, raz Warszawa, raz Poznan. Zlot na Slasku zmusi pozostalych do wyjazdu, a Slazacy beda u siebie, za to Warszawski spowoduje,ze u siebie beda warszawiacy itd....Pozdrawiam
0 x

przemez2
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2011, 19:38
Multipla: Multipla - sprzedana:(
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#69 Post autor: przemez2 » 27 sty 2011, 00:17

grzesiek poznan pisze:Raz Slask gdzie jest silna grupa, raz Warszawa, raz Poznan. Zlot na Slasku zmusi pozostalych do wyjazdu, a Slazacy beda u siebie, za to Warszawski spowoduje,ze u siebie beda warszawiacy
Pomysł stary, logiczny i najlepszy z możliwych.
0 x
tel.514 100 514

ODPOWIEDZ