Obrazek

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

Zmiany struktury zlotów Klubowych

Czas głosowania minął 28 sty 2011, 10:17

Chcę aby zlot ruchomy odbywał się wiosną.
26
63%
Chcę aby zlot ruchomy odbywał się jesienią tak jak do tej pory.
9
22%
Nie mam zdania, jest mi to obojętne.
6
15%
 
Liczba głosów: 41

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#1 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 10:17

Witajcie.
Pozwolę sobie ruszyć z miejsca temat który ostatnim czasem stał się dość popularny, chodzi mianowicie o zmianę struktury corocznych zlotów Klubowych.
Wielu z nas od dłuższego czasu rozmyśla o tym, by zlot wiosenny był zlotem ruchomym to znaczy odbywał się co roku w innym miejscu. Koncepcja ta wydaje mi się słuszna, z uwagi na porę roku która zwykle raczy nas dobrą pogodą, długim dniem pozwalając aktywnie spędzać czas. Borki to bardzo dobra lokalizacja, niestety z biegiem lat jej atrakcje stają się zbyt oblatane. Ponadto według mnie mimo wszystko w Borkach nie za bardzo jest co robić. Koncepcja ruchomego zlotu wiosennego przemawia do mnie przez perspektywę zwiedzenia coraz to nowszych miejsc, możliwości znalezienia lokalizacji umożliwiającej przykładowo odpoczynek na wodą która nadaje się do uprawiania sportów wodnych.
Oczywiście dobór miejsca będzie sprawą priorytetową, każdorazowo trzeba będzie zadbać o dobro Wszystkich z nas tak aby swoje miejsce odnaleźli Ci preferujący wypoczynek w domkach, jak i Ci odpoczywający w namiotach, sprawy organizacyjne są oczywiście do omówienia.

Jednocześnie proponuję, by zlot jesienny został zlotem stałym w lokalizacji Borki, o ile ośrodek się ostanie po zmianach które następują.

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie, oraz rzeczowej i merytorycznej dyskusji w temacie.
Dziękuję Wszystkim za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Aneta01
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2010, 22:10
Multipla: JTD 115KM / 2003

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#2 Post autor: Aneta01 » 8 sty 2011, 11:01

Bez względu na to jak się dalej potoczą losy zlotów, mam jedną, myślę, że ważną sugestię, stały zlot jesienny nie może zostać w Borkach bo tam nie ma ogrzewania, a już przekonaliśmy się jak może być wtedy zimno.
0 x

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#3 Post autor: samul2 » 8 sty 2011, 11:14

Nikt nie mówi, że jesienny musi być w Borkach. :)
0 x

Awatar użytkownika
adamx8
Klubowicz
Posty: 299
Rejestracja: 22 gru 2009, 21:15
Multipla: 2.4 20v
Skype: adamx8
Lokalizacja: Oberschlesien
x 15

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#4 Post autor: adamx8 » 8 sty 2011, 11:16

Tak jak pisałem w innym wątku istnieje wiele innych ośrodków które sprostają naszym oczekiwanią , ceny są zbliżone, a nawet niektóre mają bardziej atrakcyjne oferty od ośrodka w Borkach.pozdrawiam.
front wyzwolenia Borek :)
0 x
....czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi, naprawdę trudno jest ich wyprzedzić.

Aneta01
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2010, 22:10
Multipla: JTD 115KM / 2003

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#5 Post autor: Aneta01 » 8 sty 2011, 11:57

Pepcio pisze:Jednocześnie proponuję, by zlot jesienny został zlotem stałym w lokalizacji Borki, o ile ośrodek się ostanie po zmianach które następują.
Wiem że nie musi, choć ja jestem przeciwna zmianie. Mój post był odpowiedzią na powyższe zdanie.
0 x

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#6 Post autor: Pepcio » 8 sty 2011, 13:55

Anetko, masz rację , nie brałem pod uwagę braku ogrzewania w Borkach, tak więc przyjąć trzeba, że na jesienny zlot stały (o ile taka opcja zostanie zaakceptowana) powinniśmy też wytypować inne miejsce.
Póki co chciałbym sondażowo dowiedzieć się jak rozkładają się głosy Klubowiczów, tak aby ewentualnie obrać właściwy kierunek dalszych działań.
Liczę na to, iż władze Klubu wezmą udział w głosowaniu oraz dyskusji :)


Aneta01 pisze:
Pepcio pisze:Jednocześnie proponuję, by zlot jesienny został zlotem stałym w lokalizacji Borki, o ile ośrodek się ostanie po zmianach które następują.
Wiem że nie musi, choć ja jestem przeciwna zmianie. Mój post był odpowiedzią na powyższe zdanie.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#7 Post autor: walenski45 » 8 sty 2011, 21:03

Puki co dziwią mię takie wypowiedzi o dyktaturze ??? - nigdy takowa tu nie występowała. Co do zmian jestem zawsze w miarę rozsądku za. Przypomnę tylko czym się kierowali uczestnicy dyskusji o zlotach ;
- wiosenny ostatni weekend czerwca
początek wakacji aby ośrodek zapewniał możliwość zakwaterowania - pokojach lub domkach , pod namiotem , doczepach kempingowych jak i również w samochodach. Nie obligował do przymusu wykupu wyżywienia i zapewniał w miarę odpowiedni plac i parking.
- jesienny na przełomie września - października
Ośrodek by zapewnił ogrzewanie oraz salę do spotkań i morze być z wyżywieniem
Idźmy w tym kierunku by spełnić oczekiwania uczestników dyskusji do której tyle razy wracamy i dobrze świadczy to że chcemy coś poprawić wskazanie ośrodków o innych kryteriach musimy być świadomi iż ograniczy to udział uczestników.
Pozdrawiam ;
Walenski45
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#8 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 21:18

Witam wszystkich po długim odpoczynku popatrzyłem na forum i znów żyć się odechciewa :( co do glosowania to jest pomyłka ciekawy jestem kto tym wszystkim się zajmie {pewnie Mihnik co dorabia do wypłaty } ale teraz tak niestety nie będzie proszę o konkretne ośrodki ceny ustalone i takie żeby wszyscy dali rady cenowo na razie nie ma takowych
Ostatnio zmieniony 9 sty 2011, 00:04 przez mihnik, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
MIHNIK

Awatar użytkownika
adamx8
Klubowicz
Posty: 299
Rejestracja: 22 gru 2009, 21:15
Multipla: 2.4 20v
Skype: adamx8
Lokalizacja: Oberschlesien
x 15

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#9 Post autor: adamx8 » 8 sty 2011, 21:39

Przepraszam ale czy kolega Michnik dokładnie przeczytał temat, bo jest napisane ANKIETA a nie głosowanie , a to są dwie odmienne sprawy , pozdrawiam.
0 x
....czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi, naprawdę trudno jest ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika
mihnik
Posty: 216
Rejestracja: 21 gru 2009, 23:38
Multipla: 1.6 16V 1999
Gadu-Gadu: 8155835
Skype: grzes5177
Lokalizacja: ŻYWIEC
x 1

Re: Ankieta - Propozycje zmian dotyczących zlotów

#10 Post autor: mihnik » 8 sty 2011, 21:44

?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2011, 00:03 przez mihnik, łącznie zmieniany 2 razy.
0 x
MIHNIK

ODPOWIEDZ