Obrazek

20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - LOKALIZACJA / ZAKWATEROWANIE

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - LOKALIZACJA / ZAKWATEROWANIE

#11 Post autor: wojmak » 2 gru 2018, 20:58

A więc:
1. W pokojach w lotniku, ani w pod sosnami nie ma aneksów kuchennych w pokojach, w lotniku jest kuchnia na dole, pod sosnami nie ma.
2. Pod sosnami są czajniki elektryczne, talerze i sztućce w każdym pokoju
3. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia w lotniku, lub tylko częściowego, ale to bedzie załatwiane przed samym zlotem i na osobnej liście
Obiad wraz z barkiem kawowym tzn, kawa lub herbata do woli po obiedzie, Trzy obfite dania tzn, zupa, drugie i deser koszt 22 zł
Śniadanie szwedzki stół plus dwa ciepłe dania, napoje gratis koszt 16 zł
Kolacja szwedzki stół plus ciepłe danie koszt 16 zł

Naprzeciwko Lotnika knajpa obiad z dwóch dań (dobry ) koszt 15 złotych
Tesco ok. 5 km
Sklep na miejscu wprawdzie sezonowy ale będzie dla nas otwarty.

W każdym pokoju zarówno tu jak i tu łazienka w Pod sosnami telewizor.

Zresztą w pokojach będziemy tylko sypiać bo czas będzie tak zorganizowany, aby nikt sie nie nudził, i każdy mógł się dobrze bawić. Pokoje czyste i przytulne. Istnieje możliwość 1/2 porcji obiadowej dla dzieci.

Piwo i napoje w Lotniku lub obok 30 metrów w restauracji. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
0 x

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - LOKALIZACJA / ZAKWATEROWANIE

#12 Post autor: wojmak » 2 gru 2018, 21:00

MYŚLCIE O STROJACH NA BAL KOSTIUMOWY, BĘDZIE MASĘ NIESPODZIANEK, A BEZ PRZEBRANIA MOŻNA BĘDZIE JEDYNIE POPATRZEĆ PRZEZ szybę i ZAMKNIĘTE DRZWI.

Uczciwie informujemy, aby nie było potem pretensji, że nie wiadomo było wcześniej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#13 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 17:45

Witam.
Pod sosnami nie ma już wolnych pokoi 3-osobowych więc wziąłem 4-osobowym.W składzie tym będzie jedno półtoraroczne dziecko.Czy też będzie placic?
0 x

Awatar użytkownika
Jendrula65
Posty: 1314
Rejestracja: 5 lip 2011, 20:46
Multipla: 1,9 MJT 120KM, 2007 280 tyś km
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie
x 132

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#14 Post autor: Jendrula65 » 11 gru 2018, 18:07

Zacytuję Darka:
"POD SOSNAMI - PŁACIMY ZA POKÓJ. POKÓJ DWUOSOBOWY TO 80 ZŁ, TRZYOSOBOWY 120 ZŁ ITD. TU RÓWNIEŻ WYCHODZI 40 ZŁ ZA OSOBĘ NA DZIEŃ POD WARUNKIEM ZAJĘCIA CAŁEGO POKOJU. DWIE OSOBY MOGĄ ZAJĄĆ TRZYOSOBOWY POKÓJ, ALE PŁACĄ 120 ZŁ ZA DOBĘ."
Czyli zapłacisz jak za cztery osoby.
W Lotniku jest dużo pokoi trzy osobowych z możliwością dostawki.
0 x
Była Mulcia Mk1 1,6 1999 r, Mulcia Mk1 1,9 JTD 2003 r.
Mulcia Mk2 1,9 MJT 2007 r. aktualnie 500L

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#15 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 18:34

Wiem że w lotniku jest wiele miejsc.Ale po pierwsze chce być obok Karmelków a po drugie w Lotniku jest kicha i tyle.Z reszta widać po rezerwacjach.
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#16 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 18:49

Dla mnie to jest chore płacić za pokój a nie za osobę.Zostana pokoje 4-5 osobowe wolne a załóżmy para by chciała wyjechać w dwójkę i będą płacić jak za 4 lub 5 osób? To zrezygnuja.W Rewalu dzieci nie płaciły do 3 lat.Po za tym co mi po Lotniku jak tam nie ma tego czy tamtego, lodówki itp.
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#17 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 19:18

Jeszcze jedno.
To jak 6 dorosłych weźmie pokój 3 osobowy to zapłacą za 3 osoby rozumiem? Placimy za pokoj nie osobe.Nieważne że może część bedzie się dusić na podłodze ale jak trzyosobowy to trzyosobowy.
W moim przypadku jest paradoks dlatego poruszam temat bo jesteśmy ja żona i dwójka małych dzieci w tym półtoraroczne które powinno mieć gratis.Nigdzie gdziekolwiek czy w hotelach,przejazdy koleja,imprezy sportiwe czy w czymkolwiek dzieci takie nie płacą i tu też tak powinno byc.
Wyjdzie mnie 160 zł za dobę,wiem że niektórych więcej ale bez przesady( to nie czwórka starych baranów).Hotele z dobrym standardem są tańsze i też w pokojach dwuosobowych bez problemu pozwolą spać dzieciom.A mi chodziło o trójkę więc poruszam temat bo pewnie wiele ekip będzie mieć z tym problemy.Ktos przyjedzie w 6 ( nie biorę Lotnika)i będzie musiał wziąć dwie czwórki i płacić za 8 osób albo kisić się w jednej czwórce.A 6 osób z 4 malutkich dzieci?
0 x

Awatar użytkownika
wojmak
Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 91

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#18 Post autor: wojmak » 11 gru 2018, 20:47

Kolego Majkel, my nie decydujemy o ośrodkach, ani o warunkach, ani o cenach - od tego jest właściciel i to on wyznacza kto jak i gdzie, i za ile. My możemy sie zgodzić, albo nie.
Nie byłes w Lotniku, nie byłeś " Pod sosnami" więc czemu od razu traktujesz że to " kicha". Pokoje są normalne - podkreślam normalne. Maja spanie, stoły, krzesła, szafy, łazienkę, bieżącą wodę i balkon. Co Ci więcej potrzeba na trzy noce? Masz wyżywienie(jak zechcesz)na miejscu, miejsce parkingowe, sale(trzy)balowe, sale stołówkową, bar z piwkiem i wspaniałe miejsce(zadaszone) na posiedzenie całym zlotem przy grillu, a i potańczyć możesz też pod dachem. Cena i tak jest niższa bo w sezonie to jest ok. 55 zł od osoby. Po za tym wokół las i jezioro. Pod sosnami masz tylko miejsce do spania i postawienie samochodu, a sorry masz lodówkę, ale czy to aż tak ważne? Wszystkie zabawy, konkursy i całe uroczystości odbywać się będą na terenie " Lotnika" i tylko tam, a te dwa ośrodki dzieli tylko siatka.

Jeżeli masz niepełną wiedzę co do rezerwacji, cen, opłat, chcesz się dowiedzieć więcej np czy dzieci płacą czy też nie, napisz na priva do mnie, czy zadzwoń do prezesa, a postaramy sie wszystko Ci wyjaśnić, mam ciągły kontakt z właścicielami i wiele można wynegocjować, ale muszę o tym wiedzieć, a nie dowiadywać się dopiero na forum.

Wyjaśniam zatem: jeżeli pokój jest czteroosobowy to jest czteroosobowy, a nie sześcio czy siedmio. Jeżeli właściciel prosi o zapełnienie pokoi i stawia to jako jeden z warunków to musimy to uszanować bo on jest właścicielem. Wiadomo, że malutkie dziecko, które nie korzysta z osobnego łóżka, bo albo śpi z mamą, albo w wózeczku nie będzie płacić i tak jest i było zawsze we wszystkich ośrodkach wczasowych.

I dalej: pokaż mi hotel gdzie cena od osoby wynosi 40 zł za dobę, pokaż mi hotel wyposażony w lodówkę, kuchnie itd, chyba że robotniczy, ale takowych już nie ma.

W Rewalu miałeś przyzwoite warunki bo akurat tak się udało, ale wiem, że byli ludzie którzy mieszkali w dużo gorszym standardzie o ile to można nazwać standardem i płacili tyle samo, a nie narzekali, wiem bo widziałem na własne oczy.

To jest zlot i mamy się dobrze bawić, a warunki i tak są bardzo dobre.

Na koniec mam propozycję, a nawet dwie. Mogę chętnym załatwić b. wysoki standard- Hotel full wypas około 8 kilometrów od nas, śniadanie wliczone w cenę, pokoje luksusowe(wprawdzie bez kuchni, lodówki) ale błysk. Cena dość przyzwoita bo 120 zł od osoby za dobę, lub wprost przeciwnie domek cena 15 zł. od osoby jakaś chłodziarka się znajdzie, ale do kibelka i pryszniców tak około 200 - 300 metrów z buta. Nocą to chyba nie fajne? Zawsze są dwa wyjścia. Np. jeżeli ktoś ma 6 osób to bierze dwa pokoje obok siebie w "lotniku" i ok, ma 9 osób to trzy, a jak ma 30 to całe piętro. Co się nie da jak się da.

Na zakończenie bo się rozpisałem proszę jeszcze raz nie wypisywać nie sprawdzonych wiadomości na forum, jeżeli jest problem, spróbujemy pomóc go rozwiązać razem z Zarządem. Przecież to jubileusz klubu i ma być dobra zabawa, ale jak zaczniemy wszyscy doszukiwać się samego złego to dobrze nie będzie. Cieszmy się że mamy tak jak mamy bo mogło być o wiele gorzej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
1 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#19 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 20:49

A lodowki w Lotniku sa?
0 x

Majkel78
Klubowicz
Posty: 359
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:59
Multipla: JTD,110KM,2001
Lokalizacja: Leszno
x 24

Re: 20 ZLOT FIATA MULTIPLA - OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - REZERWACJE

#20 Post autor: Majkel78 » 11 gru 2018, 21:02

Dokonalem wplaty na zlot.Poszlo z Santander na Santander-Pod sosnami 23.Jak juz wczesniej pisalem chcialem byc i chce obok Karmelkow jak i w tym osrodku.Nie moja wina ze juz w pierwszy dzien wszystko pozajmowane jesli chodzi o trójki w tym ośrodku.Po za tym dla dzieci do 3 lat powinno byc gratis i przypuszczam ze wszyscy mnie popra.Chyba ze malych bedzie malo:).Ale tak jest wszedzie.Kto widzial placic za praktycznie niemowlaka?Prosze o organizatora o poruszenie tego tematu.Nie chodzi o kase tylko o zasady.
0 x

ODPOWIEDZ