Obrazek

8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Magmulti
Posty: 181
Rejestracja: 29 lis 2010, 14:59
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Gadu-Gadu: 3348818
Skype: magdalena.hacia
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#21 Post autor: Magmulti » 27 cze 2011, 18:15

Ekipa Magmulti dojechała z Hubercikami :)

Nam się bardzo podobało, tez jestem młodym członkiem klubu i nie czułam się jakoś osamotniona, nigdzie też się nie "pchałam" po prostu przyjechałam na ogólnopolski zlot po to by się świetnie bawić :)

Nie zgadzam się z wieloma powyższymi wypowiedziami, szczególnie osób które na zlocie nie były, nie mogą i chyba nie chcą być obiektywne.

W ogóle, proponuję swoje żale i pretensje przenieść w bardziej odpowiednie miejsce, jeszcze raz powtórzę, nie zachęcacie nikogo do przystąpienia do klubu używając pyskówek czy docinek, chcecie być profesjonalni to bądźcie do końca...

A wracając do tematu Borek, był to mój pierwszy zlot i z pewnością nie ostatni, w miarę możliwości czasowych i finansowych będziemy się z Sholvą pokazywać się na innych których organizację w miarę możliwości z chęcią wspomożemy.

Dziękuję Wszystkim których miałam okazję poznać, spędzić miło czas, którzy okazali mi sympatię :)
Dziękuję ekipie Walentego za poprowadzenie zlotu, za atrakcje dla naszych pociech, im się bardzo podobało :)
Dziękuję ekipie z Czech za obecność, wskazówki i frajdę farbkową :)
I dziękuję ekipie Hubercika za wspomożenie Sholvy w namawianiu mnie na wyjazd do Borek - było setnie!
0 x


kociewie
x 4

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#23 Post autor: kociewie » 27 cze 2011, 21:23

8. Zlot okiem "nowego" zlotowicza, w tym nasza Indywidualna Inicjatywa Krajoznawcza czyli "Wycieczka na 2 Delfinki" (w skrócie IIKna2D).

https://picasaweb.google.com/maciej.kum ... aBorki2011

P.S. Pozdrowienia dla czerwonego Delfinka spod ruskiej granicy!
0 x

Awatar użytkownika
mariuszsosnowiec
Posty: 217
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:00
Multipla: Wcześniej Mk1 benz, bixenon
Skype: m.m.jackowscy
Lokalizacja: Śląsk - Sosnowiec

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#24 Post autor: mariuszsosnowiec » 27 cze 2011, 22:45

:D :P Mariusz z Gosią dziękują wszystkim za wspólny pobyt i miłe chwile w Borkach !!!! zdjęcia wkrótce !!! po ocenzurowaniu :mrgreen: PS. Pszczółka z Dzwoneczkiem też pozdrawia :-) :lol:
0 x
Potrzebujesz pomocy, a jesteś w mojej okolicy, pomogę:
holowanie, kawa, herbata, internet, pomoc na miejscu awarii.
tel.: 509 030 038

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#25 Post autor: Darraz » 28 cze 2011, 07:27

Magmulti pisze:W ogóle, proponuję swoje żale i pretensje przenieść w bardziej odpowiednie miejsce, jeszcze raz powtórzę, nie zachęcacie nikogo do przystąpienia do klubu używając pyskówek czy docinek, chcecie być profesjonalni to bądźcie do końca...
Z jednej strony faktycznie profesjonalne by było, żeby w temacie ogólnym nie poruszać niewygodnych szczegółów i pisać na forum widocznym dla ogółu, tylko o pozytywnych aspektach zlotu. Z drugiej - taka zasada powinna obowiązywać wszystkich i nie ograniczać się tylko do forum. Na zlocie również były załogi nie będące klubowiczami, nie uczestniczące w "walnym" a mimo wszystko doszły do ich uszu jakieś bzdurne informacje na mój temat. Jeżeli ustalono, że nieobecni głosu nie mają, to o nieobecnych również nie powinno się dyskutować - przynajmniej w ogólnym towarzystwie.
Odebrałem kilka telefonów od nie-klubowiczów, którzy jednak zainteresowali się moją wersją róznych zdarzeń o których usłyszeli na zlocie będąc "gdzieś w pobliżu".
Jak widać powyżej nie wymieniam nicków, nazwisk, nie przedstawiam nikogo w złym świetle. Nie piszę też, że to co się działo na zlocie było "be" a mój poprzedni post nie krytykował jakichś konkretnych zdarzeń na zlocie ani też osób które starały się umiejętnie zorganizować czas przybyłym załogom mimo braku wcześniejszych ustaleń dotyczących organizacji.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#26 Post autor: Pepcio » 28 cze 2011, 08:50

Mimo całej sympatii i poparcia w wielu kwestiach, muszę stwierdzić, iż snujesz jakieś wizje i teorie zupełnie nie potrzebnie. Jeśli już piszesz że ktoś, coś tam powiedział, ktoś coś tam usłyszał pisz proszę konkretnie, a nie owijaj w bawełnę. Nie było Cię , trudno, miałeś na zebraniu cały ,,sztab'' popleczników, sytuacja była dynamiczna, rozmowy momentami burzliwe.
Jeśli już nawiązujemy do profesjonalizmu, profesjonalnym było by, aby pretendent do stanowiska Prezesa Klubu zjawił się choć na samo walne zebranie. Oczywiście różne rzeczy w życiu się dzieją, czasami faktycznie się nie da......., ale z drugiej strony, czasu było aż nad to by coś wykombinować. Między innymi dla tego właśnie, uważam iż pozostawienie Waleńskiego na stanowisku Prezesa było rozsądnym i uzasadnionym posunięciem, człowiek ten zawsze ma czas, zawsze jest.
Tu jak zwykle zaczyna się zamieszanie, nie było Cię, a masz najwięcej do powiedzenia. Nie wiem czy aby zdajesz sobie sprawę z tego, iż opisywanie rzeczywistości poprzez relacje osób trzecich bywa złudne i zdradliwe. Jestem bardzo ciekawy, na prawdę bardzo, jak będzie wyglądał kolejny zlot organizowany przez nowy odświeżony Zarząd. Jestem pełen nadziei, że wszystko będzie idealnie zorganizowane, dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, nikt nikogo nie będzie obgadywał, nikt nikomu niczego wypominał............... Niestety obawiam się, iż moje nadzieje, pozostaną jedynie nadziejami, już widzę jak przez mgłę kolejne posty, kolejne narzekania, nawet potrafię doczytać pomiędzy wierszami co będzie w nich mniej więcej napisane….. jak znam życie ,,nie dało się bo mieliśmy się wziąć, i mieliście zrobić, bo winna jest stara część Zarządu, itp. Itd.’’
Czas na wykazanie się, nie marnujcie czasu i sił na opisywanie czegoś co już przeminęło.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.

Darraz pisze:
Magmulti pisze:W ogóle, proponuję swoje żale i pretensje przenieść w bardziej odpowiednie miejsce, jeszcze raz powtórzę, nie zachęcacie nikogo do przystąpienia do klubu używając pyskówek czy docinek, chcecie być profesjonalni to bądźcie do końca...
Z jednej strony faktycznie profesjonalne by było, żeby w temacie ogólnym nie poruszać niewygodnych szczegółów i pisać na forum widocznym dla ogółu, tylko o pozytywnych aspektach zlotu. Z drugiej - taka zasada powinna obowiązywać wszystkich i nie ograniczać się tylko do forum. Na zlocie również były załogi nie będące klubowiczami, nie uczestniczące w "walnym" a mimo wszystko doszły do ich uszu jakieś bzdurne informacje na mój temat. Jeżeli ustalono, że nieobecni głosu nie mają, to o nieobecnych również nie powinno się dyskutować - przynajmniej w ogólnym towarzystwie.
Odebrałem kilka telefonów od nie-klubowiczów, którzy jednak zainteresowali się moją wersją róznych zdarzeń o których usłyszeli na zlocie będąc "gdzieś w pobliżu".
Jak widać powyżej nie wymieniam nicków, nazwisk, nie przedstawiam nikogo w złym świetle. Nie piszę też, że to co się działo na zlocie było "be" a mój poprzedni post nie krytykował jakichś konkretnych zdarzeń na zlocie ani też osób które starały się umiejętnie zorganizować czas przybyłym załogom mimo braku wcześniejszych ustaleń dotyczących organizacji.
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#27 Post autor: Darraz » 28 cze 2011, 09:41

Pepcio pisze:Jeśli już piszesz że ktoś, coś tam powiedział, ktoś coś tam usłyszał pisz proszę konkretnie, a nie owijaj w bawełnę.
Mogę pisać konkretnie jednak nie w tym dziale. Jak zauważyłeś z rozmów przeprowadzanych w "dziale klubowym" staram się wypowiadać konkretnie i nikt nie ma wątpliwości do kogo kierowane są moje negatywe bądź pozytywne spostrzeżenia.
Co do organizacji kolejnego letniego zlotu (jeżeli może odyć się w promieniu +/- 100-150km od Poznania) - jestem chętny. Jeżeli chociaż kilka osób mi w tym przedsięwzięciu pomoże jestem pewny, że taki zlot będzie w stanie zadowolić 95% uczestników.
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
walenski45
Posty: 606
Rejestracja: 21 gru 2009, 05:28
Multipla: Jtd 1999
Gadu-Gadu: 7475580
Komunikator Tlen: wale-nski
Skype: walenski1
Lokalizacja: Łódż tel 501 045 320 tpsa +48 0426488862
Kontakt:

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#28 Post autor: walenski45 » 28 cze 2011, 17:09

I my równie szczęśliwie do domu z Borek dotarliśmy. Zlot uważam mimo charakteru roboczego ( uporządkowanie spraw klubu podstawowy cel) za udany i rodzinny , kto chciał bawił się na swój sposób towarzysko i miło ale nie mnie należy ocenić to co było. Szczególnie dziękuję tym ekipą za zaangażowanie by Zlot funkcjonował i jak zwykle serdeczne dzięki darczyńcą prezentów by nasze pociechy mogły się cieszyć małymi upominkami a zarazem dobrze się bawiły. Osobą którzy własnym wkładem zapewniły możliwość wspólnego wypoczynku Np. kawa- herbata, grille, opał do nich, chleb, ciasta itp. Na pewno zabrakło tak upragnionej przez wielu parady ulicami ale na charakter zlotu tym razem nie było to możliwe za co bardzo przepraszam obecni na zlocie na pewno to odczuli z obserwacji. Pierwszy raz pojawili się sponsorzy zewnątrz pierwsze koty za płoty. Ustalenia oraz uchwały jak i uzgodnienia na zebraniu członków wpłyną na lepszą prace jak i zarządzaniem Klubem, wiele spraw stało się jasne i czytelne. Wszystkie Ekipy którym zależy na dobru klubu proszę dajcie czas nowemu Zarządowi do pracy. A z swej strony zapewniam iż ustalenia oraz uchwały będą przestrzegane bo takie jest zadanie władz wykonawczych klubu między obradami. Pojawiły się na dzień dzisiejszy dwie poważne i uporządkowane propozycje organizacji jesiennego zlotu o czym na pewno Zarząd w krótkim terminie poinformuje.

Pozdrawiam ; waleński45
0 x
1.9 JTD Czarna Perła
walenty45@neostrada.pl
Skype: walenski1 Obrazek
gg:7475580 Obrazek

Awatar użytkownika
beniu81
Posty: 7
Rejestracja: 17 paź 2010, 07:31
Multipla: JTD,105KM,1999
Lokalizacja: Ciechocinek

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#29 Post autor: beniu81 » 28 cze 2011, 21:23

Dziękujemy za miły pobyt w Borkach,bawiliśmy się super.Pozdrawiamy wszystkich uczestników zlotu.Z niecierpliwością czekamy na następny :P

Pozdrawiamy Darek,Gośka i Olek
0 x
beniu81

Awatar użytkownika
jakimiuczek
Klubowicz
Posty: 785
Rejestracja: 31 paź 2010, 20:28
Multipla: JTD 2005 146KM
Lokalizacja: ŁOSICE
x 24

Re: 8 Zlot Fiata Multipla - Borki 2011 - wrażenia i relacje

#30 Post autor: jakimiuczek » 28 cze 2011, 21:56

Też pstryknąłem kilka fotek więc zapraszam do obejrzenia. W sumie oglądając swoje i Wasze zdjęcia nie było tam tak najgorzej i chętnie wrócił bym tam na dzień lub dwa i jak to jeden z przedmówców napisał, że to była taka odskocznia od maili i telefonów.
Dzięki za miło spędzony czas ekipie z granatowej mućki z nad morza.
https://picasaweb.google.com/1071421312 ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;
0 x

ODPOWIEDZ