Obrazek

Sprzedam Multiplę

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Pepcio
Posty: 572
Rejestracja: 20 sty 2010, 07:39
Multipla: Skoda Octavia II FL 1.2 TSi
Gadu-Gadu: 2997883
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Sprzedam Multiplę

#1 Post autor: Pepcio » 5 mar 2010, 07:40

Witajcie.
Podjąłem decyzję o próbie sprzedaży Multipli, piszę próbie ponieważ wiem, iż będzie ciężko sprzedać ją za cenę jaką proponuję. Od razu zaznaczam też, iż jeśli sprzedam to kupuję inną najpewniej już po lifcie więc wstąpię do podklubu ,,brzydali'' :), ale cóż takie życie.
Do sedna.
Sprzedam Multiple 1,6 16v z LPG rocznik 1999 kolor powiedzmy srebrny choć ma on lekki odcień błękitu.
Wyposażenie:
- Klimatyzacja (oczywiście sprawna)
- Zamek centralny
- Wspomaganie kierownicy
- ABS
- Instalacja LPG(sekwencja)
- Szyby elektryczne przód
Multiplę mam od nieco ponad roku, nakład inwestycji jaki na nią poczyniłem jest ogromny, ale Ci z Was którzy mnie znają wiedzą iż nie oszczędzam na samochodzie i wszystko co wymaga naprawy/wymiany robione jest od razu z wielką starannością.
Kilka informacji:
- Silnik 1,6 16v 103 KM w bdb stanie, w silniku i jego okolicy wymienione:
-Uszczelka pod głowicą wraz z jej sprawdzeniem i naprawą.
- Rozrząd Kpl (rolka, napinacz i pasek) oraz wszystkie paski napędowe jak i rolki prowadzące urządzeń pomocniczych)
- Cewka zapłonowa, przewody zapłonowe.
WSZYSTKO NA ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH Z FIATA!
- Prawie nowa instalacja LPG oparta na sterowniku STAG-4 listwie wtryskowej Matrix HD344 i reduktorze Landi Renzo LI02, Ci z Was którzy znają się na instalacjach wiedzą iż są to praktycznie najlepsze z możliwych gratów do tego samochodu. Spalanie w cyklu mieszanym do 11 l/100 km LPG

Inne naprawy/wymiany:
- Cały układ wydechowy wraz z kolektorem wydechowym.
- Sonda Lambda (oryginał fiat)
- Czujnik położenia wału korbowego
- Pompa paliwa kpl. z obudową
- Akumulator (centra Plus)
- Amortyzatory tylne (KYB gazowow olejowe)
- Klocki hamulcowe
- Bębny, szczęki, samoregulatory, cylinderki - tył
- wahacze przednie kpl, łączniki drążka stabilizatora, końcówki drążków kierowniczych + regulacja zbieżności kół
- Dwa kpl. opon praktycznie nowych (lato/zima)
- Uszczelki drzwi przednich(oryginał ASO), listwa progu bagażnika (oryginał ASO)
- Linka regulacji oparcia fotela kierowcy
- Ogranicznik otwarcia drzwi przednich lewych (ASO)
Oraz wiele, wiele innych drobiazgów o których nie chce mi się pisać.
Oczywiście Oleje, filtry, świece, płyny to rzeczy wymieniane na bieżąco.

Na pokładzie zamontowany jest dobry zestaw audio, radio Pioneer z Bluetooth, wzmacniacz 4x75 W RMS , głośniki przednie Hertz DSK165, subwofer 250 W RMS, całość kosztowała mnie około 2500 pln, jeśli ktoś będzie chciał zostawię kpl za dodatkowe 1600 pln.

Cena Samochodu:
Sprawę postawię jasno, cena patrząc poprzez rocznik jest dość wysoka, jednak Wszystkim tym którzy szukają TANIEJ Multipli od razu dziękuję! Mile widziane osoby poszukujące egzemplarza do jazdy, a nie stania w warsztatach. Mulcie kupiłem rok temu za ponad 13 tys w tym czasie dołożyłem łącznie z 9-10 tys na wszystko co zostało zrobione.
- Cena 14 tys pln + ewentualnie 1600 za Audio bez możliwości negocjacji (no może symboliczna na dobre piwko)

Wszelkie info pod numerem 693335606, samochód do obejrzenia w Piekarach Śląskich.
Zdjęcia na maila.

Pozdrawiam Wszystkich!
0 x
"Mężczyzna tylko od życia nauczy się żyć i żadna pedagogika tej nauki nie zastąpi. Miguel de Unamuno "

ODPOWIEDZ