Obrazek

Multipla Otmuchów

Wiadomość
Autor
greg65
x 4

Multipla Otmuchów

#1 Post autor: greg65 » 29 wrz 2014, 09:34

http://otomoto.pl/fiat-multipla-1-6-16- ... er-contact" onclick="window.open(this.href);return false;

Byłem, zobaczyłem, przejechałem 320km. stan auta beznadziejny, sprzedający to prawdopodobnie handlarz.

Pozdrawiam,

Grzegorz.
0 x

Awatar użytkownika
Darraz
Klubowicz
Posty: 5467
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA :-(
Lokalizacja: MOSINA
x 111

Re: Multipla Otmuchów

#2 Post autor: Darraz » 29 wrz 2014, 10:43

Dzięki za informacje. Możesz coś więcej napisać na temat zauważonych usterek?
0 x
tel. 691 780 705

Awatar użytkownika
kacfil
Posty: 2077
Rejestracja: 25 sie 2010, 18:14
Multipla: Jtd 115 2004
Lokalizacja: Sosnowiec
x 54

Re: Multipla Otmuchów

#3 Post autor: kacfil » 29 wrz 2014, 10:52

Dzięki za info. A taka ładna na zdjęciach. :(
0 x

Awatar użytkownika
TiM
Posty: 77
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:22
Multipla: Muuućka 1,6 16V BIPOWER 2001r.
Lokalizacja: Kraków

Re: Multipla Otmuchów

#4 Post autor: TiM » 29 wrz 2014, 12:36

Napisz kolego jakieś szczegóły dotyczące tego beznadziejnego stanu oraz na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że to handlarz.
Zacytuję fragment opisu tegoż autka:

"I właściciel od nowości, 100% bez wypadku, atrakcyjny wygląd, piękny środek, w aucie nie było palone, ekonomiczny, ważne opłaty, pełna dokumentacja, stan bardzo dobry."

Jedno z drugim kupy się nie trzyma (opis sprzedającego z opinią kolegi "greg65").
Choć życie i doświadczenie mówi nam, że wszystko jest możliwe ;)

Panowie ADMINI, a może by tak stworzyć specjalny dział do opisywania przez forumowiczów ocen, spostrzeżeń i innych danych dotyczących obejrzanych sprzedawanych Muciek i ich właścicieli ;). Niezależnie od działów KUPIĘ i SPRZEDAM, obok nich np. pt. OGLĄDAŁEM. Każdy z nas pasjonatów Muciek, bez względu czy jest "na kupnie", czy nie, to czasem ogląda (i ocenia) z ciekawości jakąś sprzedawaną Ślicznotkę. Myślę, że byłoby to bardzo przydatne. Aby dział nie rozrastał się w nieskończoność można by automatycznie kasować posty po upływie jakiegoś określonego czasu np. pół roku. Ewentualnie nie kasować i wtedy można by przy ponownej sprzedaży obejrzeć jej poprzedni opis np. stan licznika i inne.
0 x
"Człowiek uczy się przez całe życie, ... a i tak umiera głupi." ;)
"Człowiek mądrzeje z wiekiem - zwykle jest to wieko od trumny." ;)

Awatar użytkownika
kacfil
Posty: 2077
Rejestracja: 25 sie 2010, 18:14
Multipla: Jtd 115 2004
Lokalizacja: Sosnowiec
x 54

Re: Multipla Otmuchów

#5 Post autor: kacfil » 29 wrz 2014, 12:59

TiM pisze:Napisz kolego jakieś szczegóły dotyczące tego beznadziejnego stanu oraz na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że to handlarz.
Zacytuję fragment opisu tegoż autka:

"I właściciel od nowości, 100% bez wypadku, atrakcyjny wygląd, piękny środek, w aucie nie było palone, ekonomiczny, ważne opłaty, pełna dokumentacja, stan bardzo dobry."

Jedno z drugim kupy się nie trzyma (opis sprzedającego z opinią kolegi "greg65").
Wystarczy nr tel z ogłoszenia wpisać w google. Chyba że ma tyle samochodów od nowości, albo zmienia co miesiąc. ;)
0 x

Awatar użytkownika
TiM
Posty: 77
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:22
Multipla: Muuućka 1,6 16V BIPOWER 2001r.
Lokalizacja: Kraków

Re: Multipla Otmuchów

#6 Post autor: TiM » 29 wrz 2014, 13:15

Toć przecież napisałem linijkę niżej niż zacytowane, że:
"Choć życie i doświadczenie mówi nam, że wszystko jest możliwe ;). "
Poza tym wpisanie numeru telefonu sprzedającego w "Google", ani nawet odkrycie, że to handlarz nie opisze nam stanu faktycznego auta, a kolega "greg65" może jak najbardziej. Ale faktycznie wygląda na to, że gość handluje samochodami lub zmienia je jak skarpetki ;)
Zapewne umowa do podpisania z poprzednim właścicielem (żeby uniknąć US i jakiejkolwiek odpowiedzialności).
0 x
"Człowiek uczy się przez całe życie, ... a i tak umiera głupi." ;)
"Człowiek mądrzeje z wiekiem - zwykle jest to wieko od trumny." ;)

Awatar użytkownika
johndoe2004
Klubowicz
Posty: 384
Rejestracja: 29 mar 2012, 19:42
Multipla: 1,9 MJTD, 2006r.
Lokalizacja: LBL
x 11

Re: Multipla Otmuchów

#7 Post autor: johndoe2004 » 29 wrz 2014, 20:08

TiM pisze: I właściciel od nowości, 100% bez wypadku, atrakcyjny wygląd, piękny środek, w aucie nie było palone, ekonomiczny, ważne opłaty, pełna dokumentacja, stan bardzo dobry.
Wg mnie to ona bardzo dobrze wygląda na zdjęciach, ba nawet plastiki na zawiasach foteli ma całe, fotel kierowcy też cały. Dlatego może faktycznie być od pierwszego właściciela tyle że teraz to ją sprzedaje handlarz ze swoim narzutem cenowym. A kolega greg65 mógłby faktycznie coś więcej napisać niż "stan auta beznadziejny" może kolega wcale Multipli nie szuka tylko Maybacha i za duże wymagania stawia fiacikowi.
0 x

greg65
x 4

Re: Multipla Otmuchów

#8 Post autor: greg65 » 3 paź 2014, 11:47

Witam serdecznie,

Wychodzące bąble korozji na dachu, łyse opony, popękane plastiki przy klamkach w jednej w ogóle tego nie było, połamane plastiki w jednym tylnym fotelu. Wgniecenia na klapie bagażnika perfidnie zamalowane jakąś kredką, brak półki w bagażniku. Auto wręcz ociekało od środków nabłyszczających i żeby to jeszcze było jakoś ładnie wypolerowane.... Dalej go nawet nie sprawdzałem i podziękowałem. Ech szkoda gadać. Oczywiście zanim tam pojechałem sprzedający zapewniał, że stan cudeńko! Na fotkach faktycznie auto wyglądało dobrze. W każdym razie skończyło się tak, że od przedwczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Fiata Idea :-)

Pozdrowienia!
0 x

Awatar użytkownika
TiM
Posty: 77
Rejestracja: 12 lis 2012, 13:22
Multipla: Muuućka 1,6 16V BIPOWER 2001r.
Lokalizacja: Kraków

Re: Multipla Otmuchów

#9 Post autor: TiM » 3 paź 2014, 12:25

Idea jest tylko jedna i nazywa się ... "Multipla" ;)
Gratulujemy zakupu i życzymy bezawaryjnej eksploatacji, a później ... no oczywiście zakupu Mućki :D
Pozdrawiamy
Teresa i Mariusz
0 x
"Człowiek uczy się przez całe życie, ... a i tak umiera głupi." ;)
"Człowiek mądrzeje z wiekiem - zwykle jest to wieko od trumny." ;)

ODPOWIEDZ