Obrazek

Moja Misja na sprzedaż

Wiadomość
Autor
donald_s
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2016, 11:08
Multipla: MK I, 1.6 16V, 2001

Moja Misja na sprzedaż

#1 Post autor: donald_s » 28 wrz 2017, 19:37

Drodzy Forumowicze,
z przyczyn ode mnie niezależnych wystawiam na sprzedaż mój nieukończony projekt jakim jest Multipla 1.6 16V z 2001 roku.
Posiadam do niej dwa liczniki, które dostałem od sprzedającego więc nie wiem który przebieg jest właściwy, na czarnym blacie coś koło 213tys. na białym 172tys.
Auto przez ostatni rok przeszło remont kapitalny podwozia oraz kilku elementów nadwozia. Ma wstawione:
nakładki na podłużnice blacha 2mm; nowe poprzeczki między podprożem a podłużnicą blacha 2mm, nowe poprzeczki przednie i tylne blacha 2mm, nadkola zewnętrzne tylne wraz z poszyciem błotnika wstawione od dawcy niemieckiego bez rdzy. Każda blacha przed wstawieniem zabezpieczona mleczkiem forch, minia, po wspawaniu elementu znowu minia, guma pod pędzel i konserwacja z Novola, w profilach wewnętrznych konserwacja do profili również Novol.
Ponadto:
nowe łożyska wahaczy tylnych (koła stoją prościusieńko), nowe kompletne bębny wraz z nowymi cylinderkami oraz przewodami hamulcowymi z miedzi do pierwszego łączenia za belką tylną, nowe wszystkie linki od hamulca ręcznego,
z racji postoju na boku (co widać na zdjęciach) przed wyjazdem na wakacje w lipcu wymieniłem cały wahacz, poduszkę z łożyskiem amortyzatora, łączniki oraz końcówki drążka.
Plastiki wewnętrzne w aucie zostały umyte w wysokiej temperaturze, następnie pokryte lakierem strukturalnym Dinitrol 820, nie wszystkie do poziomu ostatecznego. konsola środkowa pomalowana w kolor auta, nakładka na licznik pokryta skórą z czerwoną nitką, do założenia został jeszcze mieszek w tym samym designie, fotele były niebieskie brudne i z dziurami, wyrzuciłem i kupiłem bordowe w bardzo ładnym stanie.
3 tygodnie temu wymieniłem chłodnicę wody na nową bo ciekła
zregenerowałem sprężarkę do klimatyzacji, w przyszłym tygodniu ją założę więc klima powinna działać,
felgi oryginalne z oponami letnimi, drugi komplet felg aluminiowych z oponami, opony raczej do wyrzucenia
Teraz mankamenty:
wgniotka i rdza na klapie tylnej i na masce, po zdjęciu zderzaka okazało się że pas przedni jest wyklepany więc pewnie przede mną zaliczyła jakąś stłuczkę
pod osłoną nie ma poduszki powietrznej pasażera, komputer pokazuje awarię prawego przedniego czujnika abs,
auto podpala olej, nie zmierzyłem w jakiej ilości, chyba tyle
strasznie mi szkoda ją sprzedawać dlatego najpierw piszę na forum bo robiłem ją jak dla siebie, ale to widać na zdjęciach i na relacjach które tu na forum wrzucałem
pytajcie, dzwońcie, może ktoś ma chęć,
nie podaję ceny bo nie wiem jak ją wyceniać,
jeśli ktoś chętny niech proponuje cenę na PW lub telefonicznie 883508508
przegląd i oc oczywiście aktualne
zdjęcia pod adresem: https://drive.google.com/drive/folders/ ... Uk0el90Vk0

zapomniałbym - rozrząd przed wyjazdem na wakacje też zrobiony, kupiłem już gumy na stabilizator ale jeszcze nie zdążyłem wymienić
0 x

donald_s
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2016, 11:08
Multipla: MK I, 1.6 16V, 2001

Re: Moja Misja na sprzedaż

#2 Post autor: donald_s » 30 wrz 2017, 08:45

Nieaktualne
0 x

ODPOWIEDZ