Obrazek

Sprzedam Multiple

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
robert.lxd2
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 19 lis 2015, 00:22
Multipla: 1.6 16V Pb+LPG 103KM 1999
Lokalizacja: Gdynia
x 9

Sprzedam Multiple

#1 Post autor: robert.lxd2 » 14 lip 2020, 20:34

ObrazekWitam , jak w tytule - sprzedam Mucie Pb/LPG 1.6 103 KM rok prod.1999 , kolor szaro-srebrny , tapicerka bordowa , ważny przegląd i OC , sprawna jeżdżąca. Gaz sekwencja. Hak. Radio niefabryczne.CD. Nowe amory tylnie założone dwa tygodnie temu. Koło zapasowe - dojazdowe w pokrowcu. Radio CB z anteną. Felgi aluminiowe. Dodatkowe koła zimowe - również na alufelgach. Obecnie jeździ na alusach z oponami letnimi. Wszystkie naprawy robione na bieżąco , udokumentowane paragonami/fakturami. Co jest do zrobienia? Ano do zrobienia jest mocowanie jednej śruby od belki(tylnej osi) - mianowicie trzeba by wyciąć kawałek podłużnicy i w to miejsce dospawac nowy kawałek z dospawana nakrętka do mocowania tylnej belki. Do wymiany jest łącznik elastyczny wydechu (jest przedmuch) do wymiany jest też linka hamulca ręcznego(są kupione - czekają na montaż) przydałoby się też wymienić linkę gazu ( również kupiona-czeka na montaż). Dodatkowo wczoraj zaczęła się zapalać kontrolka ładowania akumulatora - ale tylko na obrotach biegu jałowego. Może to banał - nie wiem - do zdiagnozowania. Do auta dołączam interfejs umożliwiający podłączenie laptopa do komputera. Mam też zestaw trzech nowych bębenków wraz z kluczami. Auto ma swoje lata więc ma też swoje mankamenty ale starałem się o nie dbać jak tylko umiałem. Nie podaję ceny , powiedzmy że oczekuję na propozycje cenowe. Dlaczego sprzedaje? Ponieważ kupiłem inne auto , nowsze , większe ale też włoskie . Interesuje mnie TYLKO sprzedaż w całości. Nie miałbym sumienia rozbierać Muci na części.Osoby zainteresowane zdjęciami proszę o odzew na aplikacji Messenger gdzie podeślę aktualne zdjęcia samochodu. Pozdrawiam.
0 x
Pomoc techniczna, garaż z narzędziami,kompresor,klucze pneumatyczne, elektronarzędzia,kawa,herbata,internet,komputer,telefon,nocleg. 501-824-117 Robert

Awatar użytkownika
robert.lxd2
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 19 lis 2015, 00:22
Multipla: 1.6 16V Pb+LPG 103KM 1999
Lokalizacja: Gdynia
x 9

Re: Sprzedam Multiple

#2 Post autor: robert.lxd2 » 14 lip 2020, 20:42

Zapomniałem dodać że Multipla stacjonuje w Trójmieście ( Gdańsk). Tel. 501-824-117 Messenger: Robert Kosznik
0 x
Pomoc techniczna, garaż z narzędziami,kompresor,klucze pneumatyczne, elektronarzędzia,kawa,herbata,internet,komputer,telefon,nocleg. 501-824-117 Robert

Awatar użytkownika
robert.lxd2
Klubowicz
Posty: 394
Rejestracja: 19 lis 2015, 00:22
Multipla: 1.6 16V Pb+LPG 103KM 1999
Lokalizacja: Gdynia
x 9

Re: Sprzedam Multiple

#3 Post autor: robert.lxd2 » 1 wrz 2020, 11:01

MULTIPLA SPRZEDANA - OGLOSZENIE NIEAKTUALNE. POCIESZAJĄCE JEST TO ZE NOWY WLASCICIEL TEZ Z GDAŃSKA WIĘC MUCIA ZOSTAJE NA POMORZU

Wysłane z mojego HTC Desire 19+ przy użyciu Tapatalka

0 x
Pomoc techniczna, garaż z narzędziami,kompresor,klucze pneumatyczne, elektronarzędzia,kawa,herbata,internet,komputer,telefon,nocleg. 501-824-117 Robert

ODPOWIEDZ