Obrazek

Sprzedam mkl podtlenek biedy uszkodzony ale wciąż w grze, prawie w cenie złomu

Wiadomość
Autor
Poznaniok
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 15:47
Multipla: 1.6 lpg, 2002

Sprzedam mkl podtlenek biedy uszkodzony ale wciąż w grze, prawie w cenie złomu

#1 Post autor: Poznaniok » 28 cze 2021, 19:20

Dobra, trza to w końcu powiedzieć.
Sprzedaję moją mk1 na podtlenek biedy.
Moje serce krwawi ale życie tymczasem jakoś nie zwalnia.
Auto ma belkę do wymiany. Progi niedługo też będą do zrobienia ale jeszcze można je uratować małym kosztem. Ja nie zdążyłem.
Auto stoi na fajnych felach enzo i ma zimowe laczki które jeszcze pojeżdżą.
W zeszłym roku zrobiłem wydech. Nie jakiś badziew z Polmo tylko dobre rury takiej niemieckiej firmy co nigdy nie pamiętam jak się nazywa i jest to absolutny hi end albo blisko hi endu.
Gaz działa, ostatnio oczyszczony i regulowany.
Przegląd i oc jakoś do września, janosik, płatne co miesiąc 66 zł.
Nowa cewa i przewody ngk.
Relingi dachowe w komplecie.
Klocki z przodu były robione na wiosnę, zawieszenie też, ładowałem lepsze części. Być może coś już się zużyło bo mieszkam w Poznaniu, a tu równo nie jest.
Silnik książkowo bierze olej. Olej wymieniany na wiosnę, lada chwila trzeba by się za to zabrać.
Auto pali średnio 12 litrów przy prędkościach rzędu 130 km na godzinę. Nigdy mnie nie zawiodło i nie widziało lawety. Użytkowałem je w trasie w 90%
Wybierak skrzyni miewa humory, ale wszystko działa. Mechanik powiedział żeby tego na razie nie ruszać. Wierzę mu.
Lakier w stanie dobrym, oczywiście jest kilka przecierek. Plastiki się nie kleją, nie ma anteny. Radio oryginalne, ma aux na kabelku, tylko ramka jest do wymiany. Popielniczka też do wymiany.
Klapa nieori. Nie zauważyłem ogranicznika wysokości i rower nagle wpadł mi przez nią do kabiny :) na drugi dzień kupiłem taką samą, kod zgodny, godzinę zajęła mi wymiana pod blokiem.
Robił bym ją ale potrzebuję auta które jeździ, nie mam czasu na kombinowanie belek i wymiany w warsztatach. Przy odrobinie serca na pewno komuś posłuży.
Rocznik chyba 2002, nakulane około 250k. Nie pamiętam dokładnie bo dojrzałej kobiecie w metrykę się nie zagląda.
Kupiłem ją od takiego Sławka z Koszalina, w środowisku znany gość.
Sprzedam za symboliczne 1,5 tysia ale jeśli uważasz że to za dużo to zawsze możesz spróbować negocjować

https://drive.google.com/folderview?id= ... kIxeUfZVdf
Na dniach wlecą zdjęcia podwozia i wnętrza. Zapraszam na priv albo 790293641. Auto do obejrzenia w Poznaniu.
0 x

Poznaniok
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 15:47
Multipla: 1.6 lpg, 2002

Re: Sprzedam mkl podtlenek biedy uszkodzony ale wciąż w grze, prawie w cenie złomu

#2 Post autor: Poznaniok » 5 lip 2021, 19:00

Nieaktualne.
0 x

ODPOWIEDZ